College of Engineering and Mathematical Sciences

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vysoká škola inženýrství a matematických věd (CEMS) se skládá ze souhvězdí brilantní a živé útvary a programů. Náš mezioborový přístup připravuje absolventy pro vedoucí role, zatímco pěstování pestré společenství učenců. Je Naším posláním je poskytovat ve státě Vermont intelektuální zdroj pro technologicky hnané hospodářského růstu a na podporu strojírenství, počítačová věda a matematika jako povolání ve službě lidstvu.

College Mission + profil

CEMS je domovem jedné školy - Škola inženýrství - a dvě oddělení - oddělení informatiky a katedře matematiky a statistiky. CEMS fakulty a studenti se aktivně podílí na on-kampusu transdisciplinární programy včetně Vermont složitých systémů Center, Vermont Advanced Computing Core (VACC) a integrativní doktorské studium a vzdělávání (IGERT) programu. Naše celostátní komunity terénní programy dosáhnout K-12 učitelů a studentů a jsou guvernér Institutu ve Vermontu a FIRST Robotics.

Vítejte od Dean Luis Garcia

Vítejte na College of Engineering a matematických věd (CEMS) u UVM. Vybrali jste si obor, který Vám umožní utvářet budoucnost našeho světa, jak společnost čelí stále větší problémy, jako je efektivněji využívá své omezené zdroje, snížit lidské rasy stopu na planetě, a rozvíjet nové a výkonnější výpočetní nástroje, které nám umožňují efektivně řešit problémy rychleji a více. Jako člen CEMS komunity se dozvíte, dovednosti, které vám pomohou vytvořit do bezvadný STEM myslitele a profesionální.

CEMS je uzavřenou komunitou, kde se studenti poznat se navzájem a jejich profesorů. Naše STEM orientované školy v rámci komplexního prostředí univerzita poskytuje studentům možnost využít uceleného absolventa a zkušeností. Kromě našich studijních programů nabízíme také inovativní programy certifikátu, které poskytují pověření, které budují kvalifikaci jednotlivce a podporují jeho nebo její přání, aby se změny kariéry, postoupit do pole, nebo mít přístup k lépe placenou práci.

Cross-opylení myšlenek je možné pouze v prostředí, jako je CEMS, kde mají studenti možnost získat znalosti o podpoře disciplíny uvnitř i vně školy. Naším cílem je poskytnout vám jedinečný zážitek, který vám umožní maximalizovat svůj individuální potenciál a zároveň poskytuje vám world-class vzdělávání a dovedností set. Opět vítejte CEMS.

Místa

Burlington

University of Vermont - School of Engineering and Mathematical Sciences

Adresa, 1. řádek
College of Engineering and Mathematical Sciences,
109 Votey Hall,
33 Colchester Avenue
,

05405-0156 Burlington, Vermont, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 802-656-3131

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: