University of Tampa - Sykes College of Business

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

University of Tampa's Sykes College of Business je přední soukromá instituce zaměřená na rozvoj budoucích světových vůdců. Náš závazek k dokonalosti se odráží v naší akreditaci AACSB - uznání, které nás řadí mezi 5% celosvětově promovaných obchodních škol po celém světě.

Naše inovativní programy zahrnují nejnovější nástroje a techniky, které vybavují studenty pokročilým řešením problémů a analytickými dovednostmi potřebnými k tomu, aby vynikali na globálně konkurenčním trhu. Vysoká škola se těší živému spojení s podnikatelskou komunitou a naši studenti těží z obrovských zážitků z učení a vytváření sítí. V našich programech MBA a MS je nabízeno mnoho možností koncentrace, které umožňují studentům prozkoumat svůj talent a přizpůsobit si své studijní kurzy.

Naši členové fakulty se mohou pochlubit působivou kombinací pokročilých akademických údajů a praktických obchodních zkušeností. Nejen, že vykonávají vynikající práci v oblasti výuky a mentoringu, ale zabývají se také relevantním akademickým a průmyslovým výzkumem. Tento výzkum nás udržuje zapojením do vývoje nových teorií a pomáhá v našem pedagogickém poslání.

Sykes College of Business

Sykes College of Business je nedílnou součástí univerzitního kampusu o rozloze 100 hektarů zasazeného v srdci Tampa. University of Tampa jako komplexní instituce poskytuje celou škálu zdrojů, kvalifikovaných fakult a moderních zařízení.
Sykes College of Business je jednou z elitních soukromých škol na jihovýchodě akreditovaných na postgraduální i vysokoškolské úrovni AACSB International-Association for Advance Collegiate School of Business. AACSB International je přední organizace pro akreditaci podniků podporující excelenci a neustálé zlepšování v oblasti vysokoškolského a postgraduálního vzdělávání.

Co nás odděluje

V srdci jedné z nejzářivějších obchodních komunit na Floridě nabízí University of Tampa Sykes College of Business prvotřídní vzdělání s mezinárodní reputací pro úspěch.

Na Sykes College of Business jsme hrdí na funkce, které nás odlišují mezi nejlepšími světovými obchodními programy:

  • Nejvyšší akreditace
  • Inovativní kurikulum
  • Vynikající fakulta
  • Experimentální učení
  • High-tech zařízení

Sykes College of Business je místo, kde se zítřejší obchodní vedoucí - od za rohem po vzdálené zeměkoule - přicházejí učit, rozvíjet a propojovat. Vysoce kvalifikovaní studenti různého věku a pozadí získávají od členů fakulty pokročilý výcvik v řadě oborů s pulsem na obchodní komunitě.

Místa

Tampa

The University of Tampa - Sykes College of Business

Adresa, 1. řádek
401 W. Kennedy Blvd.
Fairgrounds Building

33606 Tampa, Florida, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 (813) 253-3333

Akreditace

AACSB Accredited