University of Saint Francis Online

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Proč University of Saint Francis?

Výdělky Potenciál: USF zaujímá 5. místo na Nejvýnosnější potenciál všech Indiana škol. Výsledky: Byly použity 93% z 2015 absolventů, se zapsal do vzdělávacích programů, ve vojenské nebo dobrovolnické služby. Žebříček: USF se řadí mezi top 100 mezi regionálními univerzitami (Midwest) podle US News & World Report. Hodnota: Washington Měsíční uvádí USF jak # 40 v národě za "Nejlepší zaplacená zábava" ve vzdělávání.

"Bylo to velmi důležité, že posláním a hodnotami školy zrcadlo mé vlastní. Mohl jsem zvolil několik dalších škol, ale miloval program USF. Miloval jsem ASN zkušenosti, takže přirozeně jsem si vybral USF pro mé absolventské hodnosti. "

Mike GeRue, Bachelor of Science v ošetřovatelství '99 a Master of Nursing Administration '09

Chief Operating Officer, Parkview Heart Institute

Pohodlí Studium z domova - nebo kdekoli jinde se stalo, že! Flexibilita Naučte se svým vlastním tempem. Vydělejte si titul za pouhých 12 měsíců. Cenová dostupnost Užijte značné úspory ve srovnání s náklady na tradiční on-kampusu programu. Kvalita USF poskytuje vysoce hodnoceny programy s vynikajícími, měřitelné výsledky.

Potenciální zaměstnavatelé říkají:

"Sestry, které k nám přicházejí z The University of Saint Francis opravdu mají hodnoty, které chceme. Poskytují radostnou službu. Zajišťují úctu k životu. Starají se o naše pacienty. Nemůžete jít do kojení jen hledají dobrou placenou práci, musíte být vášnivý péči o ostatní. Musíte být ochotni obětovat, a pokud ano, pak ošetřování je kariéra pro tebe. "

Carol Schuster, BSN, MBA, RN

VP služeb péče o pacienta, vedoucí ošetřovatelské důstojník františkánského Zdraví-Crown Point

USF Přijímací řízení

Uplatnění na University of Saint Francis on-line programu absolventa je tak snadná a rychlá. Pokud splňujete požadavky na kumulativní GPA stupeň a, stačí vyplnit on-line žádost o přijetí, včetně následujících:

Kopii vašeho oficiálního přepisu ze školy poskytnutí svého bakalářského nebo vyššího stupně Krátký dopis k žádosti vyjádřit své osobní a profesní důvody pro pokračování absolvent titul z USF Váš životopis

Poté, co byla podána přihláška, se můžete vrátit kdykoliv přihlásit a zkontrolovat stav přijímacího. Poté, co jsou přijímány, můžete prozkoumat možnosti finanční podpory. Školné vklad přijde příště, a pak si imatrikulovat a začít tříd.

Kariéra Výhody

Největší výhodou je, že nemusíte dát svou kariéru v pořadí, zatímco budete studovat on-line s námi. Ostatní kariérní výhody patří následující:

Získáte znalosti a dovednosti top zaměstnavatelů prahnout ve špičkových uchazečů, což zvyšuje svou prodejnost a vydělávat potenciál. Budete moci dát to, co se naučíte v platnost v práci - často jakmile se to naučit. Naučíte se nové způsoby, jak ze spolupráce a týmové práce a zároveň získat novou síť kontaktů.

Místa

Fort Wayne

Adresa, 1. řádek
2701 Spring Street

46808 Fort Wayne, Indiana, Spojené státy americké

Programy

Tato škola dále nabízí: