University of Saint Francis Online

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Proč University of Saint Francis?

Výdělky Potenciál: USF zaujímá 5. místo na Nejvýnosnější potenciál všech Indiana škol. Výsledky: Byly použity 93% z 2015 absolventů, se zapsal do vzdělávacích programů, ve vojenské nebo dobrovolnické služby. Žebříček: USF se řadí mezi top 100 mezi regionálními univerzitami (Midwest) podle US News & World Report. Hodnota: Washington Měsíční uvádí USF jak # 40 v národě za "Nejlepší zaplacená zábava" ve vzdělávání.

"Bylo to velmi důležité, že posláním a hodnotami školy zrcadlo mé vlastní. Mohl jsem zvolil několik dalších škol, ale miloval program USF. Miloval jsem ASN zkušenosti, takže přirozeně jsem si vybral USF pro mé absolventské hodnosti. "

Mike GeRue, Bachelor of Science v ošetřovatelství '99 a Master of Nursing Administration '09

Chief Operating Officer, Parkview Heart Institute

Pohodlí Studium z domova - nebo kdekoli jinde se stalo, že! Flexibilita Naučte se svým vlastním tempem. Vydělejte si titul za pouhých 12 měsíců. Cenová dostupnost Užijte značné úspory ve srovnání s náklady na tradiční on-kampusu programu. Kvalita USF poskytuje vysoce hodnoceny programy s vynikajícími, měřitelné výsledky.

Potenciální zaměstnavatelé říkají:

"Sestry, které k nám přicházejí z The University of Saint Francis opravdu mají hodnoty, které chceme. Poskytují radostnou službu. Zajišťují úctu k životu. Starají se o naše pacienty. Nemůžete jít do kojení jen hledají dobrou placenou práci, musíte být vášnivý péči o ostatní. Musíte být ochotni obětovat, a pokud ano, pak ošetřování je kariéra pro tebe. "

Carol Schuster, BSN, MBA, RN

VP služeb péče o pacienta, vedoucí ošetřovatelské důstojník františkánského Zdraví-Crown Point

USF Přijímací řízení

Uplatnění na University of Saint Francis on-line programu absolventa je tak snadná a rychlá. Pokud splňujete požadavky na kumulativní GPA stupeň a, stačí vyplnit on-line žádost o přijetí, včetně následujících:

Kopii vašeho oficiálního přepisu ze školy poskytnutí svého bakalářského nebo vyššího stupně Krátký dopis k žádosti vyjádřit své osobní a profesní důvody pro pokračování absolvent titul z USF Váš životopis

Poté, co byla podána přihláška, se můžete vrátit kdykoliv přihlásit a zkontrolovat stav přijímacího. Poté, co jsou přijímány, můžete prozkoumat možnosti finanční podpory. Školné vklad přijde příště, a pak si imatrikulovat a začít tříd.

Kariéra Výhody

Největší výhodou je, že nemusíte dát svou kariéru v pořadí, zatímco budete studovat on-line s námi. Ostatní kariérní výhody patří následující:

Získáte znalosti a dovednosti top zaměstnavatelů prahnout ve špičkových uchazečů, což zvyšuje svou prodejnost a vydělávat potenciál. Budete moci dát to, co se naučíte v platnost v práci - často jakmile se to naučit. Naučíte se nové způsoby, jak ze spolupráce a týmové práce a zároveň získat novou síť kontaktů.

Místa

Fort Wayne

Adresa, 1. řádek
2701 Spring Street

46808 Fort Wayne, Indiana, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: