University of San Francisco - School of Education

Úvod

Read the Official Description

Pedagogická škola slaví čtyři desetiletí zainteresovaných učitelů, který je věnován vůdců a pečovatelské poradců.

Naše fakulta a studenti jsou učenci a obhájci sociální spravedlnosti se zabývají v rozmanité oblasti San Francisco Bay a mimo ni. S více než dvacet magisterské a doktorské programy, včetně programů na naší pobočce areálech a on-line, vítáme studenty, kteří se snaží udělat dojem a oddané službě těm nejpotřebnějším.

Děkana Vítejte

Pozdrav z University of San Francisco School of školství jako děkan školy, jsem vášnivý o vytvoření prostředí, ve kterém budoucí pedagogové, vedoucí a poradci mohou věnovat své služby a výzkum, přímý dopad našich komunit.

Jako bývalý učitel a vzdělávání aktivista, se cítím jako doma USF pedagogickou školu, kde zajímá vytváření změn fakulty, studenti a zaměstnanci. Vyzývám vás, aby prozkoumala naši SOE Společenství, a pokud máte nějaké dotazy nebo potřebujete více informací o našich programech, neváhejte nás kontaktovat. Jménem fakulty a zaměstnance USF pedagogickou školu, děkuji za zvážení našich programů, a doufám, že se připojí tento sociální spravedlnost zaměřenou komunitu.

S pozdravem,

Kevin K. Kumashiro, Dean

USF škola vzdělání

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA - Magistr » Zobrazit magisterské programy » Vidět MA - HealthcareStudies » Vidět Doctors of Education » Vidět PhD »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Magisterský Program V TESOLu

Campus forma Denní studium Kombinované 3 - 4 semestry August 2018 Spojené státy americké San Francisco + 1 více

Master of Arts ve výuce angličtiny k řečníkům jiných jazyků (TESOL) je praktický-orientovaný titul. Základní titul TESOL se skládá z 10 kurzů pro celkem 30 akademických kreditů. Studenti na plný úvazek mohou dokončit program ve třech nebo čtyřech semestrech. [+]

Master of Arts ve výuce angličtiny k řečníkům jiných jazyků (TESOL) je praktický-orientovaný titul. Základní titul TESOL se skládá z 10 kurzů pro celkem 30 akademických kreditů. Studenti na plný úvazek mohou dokončit program ve třech nebo čtyřech semestrech.

Program kombinuje komplexní pokrytí lingvistické teorie s praktickou aplikací a poskytuje studentům znalosti a strategie, které potřebují k tomu, aby byli vysoce efektivní učitelé ESOL ve školách, komunitních vysokých školách a výuce v zahraničí.

Dodávka programu je určena pro profesionální pracovníky. Třídy se konají v jeden den v týdnu - pozdní odpoledne / večer a vybrané páteční večery a soboty (na Školní víkendový výukový program). Program je nabízen na univerzitě v San Francisku.... [-]


Magistr Ve Speciálním Vzdělávání

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2018 Spojené státy americké San Francisco + 1 více

Program Special Credential Specialist je určen pro přípravu stážistů pro speciální vzdělávací kariéru v různých, multikulturních, městských školách. [+]

The

Program nabízí dvě Pathways . Jeden pro kandidáty, kteří již mají učební osvědčení a jeden pro ty, kteří jsou pro tuto profesi noví. Obě programy Pathways zahrnují práci jako placené interní učitelky v Bay Area školách. Tento program může také obsahovat dvojjazyčné oprávnění.

Podrobnosti o programu

Program magisterského speciálního vzdělání vyvrcholí v magisterském studiu v oblasti speciálního vzdělávání s předběžným pověřením pro specializaci Mild / Moderní vzdělávání.

Funkce programuInstrukce a úkoly jsou sladěny s požadavky na práci, propojením teorie a výzkumu s praxí.Vysoce kvalifikovaní instruktoři mají bohaté zkušenosti s různými, multikulturními, městskými školami pracujícími s širokou škálou studentů se zdravotním postižením.Studenti jsou členy blízké kohorty v malých, individuálních třídách.Studenti získají rozsáhlý dohled a mentor, na pracovišti a ve třídě. Poskytují podporu, která musí odborníci splňovat v praxi, programu a státních požadavcích.Naši interni učitelé se naučí praktické dovednosti, které mohou uplatnit následující den ve svých učebnách K-12.USF pomáhá najít místo pro naše studenty na placených stážových pozicích.DODÁVÁNÍ PROGRAMUStudenti se účastní intenzivního letního programu od počátku června do poloviny července, aby se připravili na své první výukové úkoly.Studenti navštěvují třídu kromě práce na plný úvazek jako placený speciální učitel.Třídy podzimu a jara jsou jedna večer týdně, ve středu.Kurzy pro interní vyučovací semináře se setkávají v několika čtvrtích každý semestr v prvním roce a pokračují ve středu ve středu.MA V ZVLÁŠTNÍM VZDĚLÁVÁNÍ: JEDNO-ROČNÍ Pathway pro POUŽITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ... [-]

Magistr Ve Vzdělávací Technologii

Online forma Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké San Francisco

Náš magisterský program je určen pedagogům, kteří jsou nadšení z potenciálních technologických nabídek pro zvýšení zapojení studentů a učení. Naši studenti chtějí rozšířit své dovednosti pro implementaci relevantních aktivit podporovaných technologií ve vlastním učebním prostředí. [+]

Náš magisterský program je určen pedagogům, kteří jsou nadšení z potenciálních technologických nabídek pro zvýšení zapojení studentů a učení. Naši studenti chtějí rozšířit své dovednosti pro implementaci relevantních aktivit podporovaných technologií ve vlastním učebním prostředí.

Praktická kvalita programu Vzdělávací technologie se zabývá rozdílem mezi porozuměním funkčnosti technologie a znalostí toho, jak může být vyučována studentům. Přesněji řečeno, není to jen důvod, proč byste použili technologii, ale jak by to mohlo být strategicky provedeno.

Naši absolventi budou připraveni:

Optimalizujte využívání aktivních učebních technik pomocí příslušných technologických nástrojů.Vezměte si stávající učební osnovy a přeměňte je pro současné studentské publikum.Navrhněte a vyučujte online, hybridní nebo kombinované kurzy.Podělte se s kolegy jako trenér pro peer technologii.Podrobnosti o programu... [-]

Magistr Ve Výuce

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Spojené státy americké San Francisco

Naučte se být politicky informovaní a demokraticky zapojeni do rozhodovacího procesu a návrháři, kteří kriticky myslí na vzdělávací účely, perspektivy a praktiky. [+]

Naučte se být politicky informovaní a demokraticky zapojeni do rozhodovacího procesu a návrháři, kteří kriticky myslí na vzdělávací účely, perspektivy a praktiky.

The

Učitelé kandidátů doporučuje USF Kalifornské komisi pro udělování osvědčení pro učitele (CTC) pro přednášky s vícečetnými předměty (36 kreditů) nebo jednotný předmět (34 kreditů) s osvědčením o výuce s volitelným dvojjazyčným pověřením ve španělštině.

Naše fakulta

Naši profesoři jsou odborníci v oboru, kteří jsou držiteli titulů z prestižních institucí a využívají široké pojetí vzdělávacích otázek. Jedná se o učitele učeben v obchodě a nabízí dokonalé pochopení každodenního života ve třídě a účinných pedagogických strategií.... [-]


Magistr V Katolické Výchově

Campus forma Kombinované September 2018 Spojené státy americké San Francisco

Magisterský program v katolickém vzdělávacím vedení připravuje absolventy pro efektivní vedení jako správci v katolických základních a středních školách a pro diecézní pozice. Program sestává z 30 kreditů, z nichž 24 tvoří hlavní kredity. [+]

The

Dodání programu

Chcete-li splnit potřeby pracujících profesionálů, program se řídí rozvrhem alternativních víkendových tříd, které se konají devětkrát za semestr (páteční večery a celé soboty).

DETAILY KURZU

ZÁKLADNÍ CURRICULUM 24 ÚVĚRY

CEL 640 - Dějiny a zásady katolické výchovy (3)CEL 641 - Právo soukromé školy (3)CEL 642 - Vývoj morálky (3)CEL 644 - Vedení kurikula a instrukcí v katolických školách (3)CEL 650 - Vedení katolické a vzdělávací správy (3)CEL 651 - Obchod a finance pro katolické školy (3)CEL 653 - Vedení osobnosti v katolických školách (3)CEL 690 - Projekt zakončení MA (3)

VÝBĚRY 6 ÚVĚRY

... [-]

Magistr V Mezinárodním A Multikulturním Vzdělávání

Campus forma Kombinované 2 let September 2018 Spojené státy americké San Francisco

USF je titul MA v mezinárodním [+]

USF

Na základě zásad spravedlnosti, sociální spravedlnosti a lidských práv se program kriticky zabývá realitou vzdělávání v rámci i mimo hranice veřejných škol ve Spojených státech a na celém světě.

Charakteristické rysyBohaté výukové zkušenosti s odbornou fakultou v kombinaci s příležitostmi pro praktickou práci ve školách a komunitních organizacích v oblasti Bay.Kurikulum a pedagogika zaměřená na řešení nerovností založených na rase, třídě, pohlaví, sexuální identitě, náboženství a národě.Silný smysl pro komunitu složenou z velmi různorodých fakult a studentů, kteří nabízejí osobní a vědeckou podporu.

Podrobnosti o programu... [-]

Magistr V Oblasti Vzdělávání V Oblasti Lidských Práv

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Spojené státy americké San Francisco

Tento program, zakotvený v praxi kritické pedagogiky, poskytuje dynamickou učební komunitu, kde studenti využívají přísných zkušeností jak ve třídě, tak v komunitě. [+]

Tento program, zakotvený v praxi kritické pedagogiky, poskytuje dynamickou učební komunitu, kde studenti využívají přísných zkušeností jak ve třídě, tak v komunitě.

Funkce programu

Jediná příležitost v USA získat magisterský titul v oblasti vzdělávání v oblasti lidských práv. Bohaté výukové zkušenosti s odbornou fakultou v kombinaci s příležitostmi pro praktickou práci ve školách a komunitních organizacích v oblasti Bay.

Pedagogika zaměřená na řešení nerovností založených na rase, třídě, pohlaví, sexuální identitě, náboženství a národě.

NAŠÍ STUDENTY

Naši žáci přijíždějí na USF jako pedagogové, filmaři, komunitní pořadatelé, ředitelé programů po škole a další, kteří chtějí prozkoumat nové způsoby čtení světa pomocí rámce lidských práv.... [-]


Magistr V Organizaci A Vedení

Campus forma Kombinované 18 - 24 měsíců September 2018 Spojené státy americké San Francisco

Mistr umění v organizaci a vedení (O [+]

Vedení je základním zdrojem pro vytváření a udržování organizací, komunit a společností. Primární cíl O

Mistr umění v organizaci a vedení (O

Dodání programu

Chcete-li splnit potřeby pracujících profesionálů, program se řídí rozvrhem alternativních víkendových tříd, které se konají devětkrát za semestr (páteční večery a celé soboty).

DETAILY KURZU

ZÁKLADY | 3 ÚVĚRY (POŽADOVANÉ)

Ó

METODIKA VÝZKUMU 3 ÚVĚRY

GEDU 603 - Metodika vzdělávacího výzkumu (3)

Ó

ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ

VÝBĚRY 6 ÚVĚRY

Zvolte 2 volitelné kurzy z následujících důvodů založené na schválení programového poradce:... [-]


Magistr

Magistr Ve Vysokoškolském A Studentském Oboru

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Spojené státy americké San Francisco

Master of Arts ve vysokém školství a studentských záležitostech (HESA) kombinuje přísné akademické učební plán, který zahrnuje praktické zkušenosti v různých oblastech studentského života, uspořádané ve spolupráci s USF divize studentského života. [+]

Připravte se na profesionální kariéru v oblasti studentských záležitostí a vedení ve vysokoškolském vzdělávání.

The

Plán programu

V souladu s odhodláním Školy školství sloužit zaměstnaným dospělým program se řídí rozvrhem alternativních víkendových tříd, které se konají devětkrát za semestr. Třídy se obvykle konají ve čtvrtek večer, páteční večery a celý den v sobotu.

Programové kouty:Integrovaný přístup k otázkám spravedlnosti a přístupu k vysokoškolskému vzdělávání.Závazek k sociální spravedlnosti se zdůraznil během výuky a společných vzdělávacích zkušeností.Praktická součást, která studenty v různých studijních prostředích umisťuje do studentských záležitostí a podporuje rozvoj konkrétních praktických dovedností a reflexní učení.Volitelná, placená stáž, která může poskytnout kompenzační balíček, který nabízí Divize studentského života USF.... [-]

MA školní Poradenství

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké San Francisco

Program školního poradenství je jedinečný inovační vzdělávací program pro přípravu poradců pro řešení sociálních, emocionálních a akademických potřeb dětí, dospívajících a mladých dospělých ve vzdělávacím prostředí. [+]

Program 49 školního poradenství splňuje požadavky, které nedávno vydala Kalifornská státní komise pro pověřování učitelů (CTC) pro ty, kteří hledají kariéru ve školním poradenství na školách K-12.

MOŽNOST: Po prvním semestru na USF se studenti zapsali do kreditu 49 kreditů Studijní poradenství pro školní personál (PPS) mají možnost zapsat se do 60-kreditního programu duálního koncentrace v oblasti školního poradenství a profesionálního klinického poradenství.

Absolventi programu získají titul Master of Arts (MA) a jsou způsobilí pro získání osvědčení PPS (Personnel Services Services). Mohou být použity:

ve veřejném nebo soukromém vzdělávacím prostředí,v komunitních agenturách,jako konzultanti škol, vzdělávacích programů a dalších institucí sloužících vzdělávacím potřebám mládeže.... [-]

Contact

University of San Francisco

Adresa, 1. řádek USF School of Education 2130 Fulton Street
94117-1071 San Francisco, California, Spojené státy americké
Website schoolofeducation@usfca.edu
Telefonní číslo 415-422-5467

Adresa, 1. řádek San Jose, California, Spojené státy americké

Adresa, 1. řádek Sacramento, California, Spojené státy americké

Adresa, 1. řádek Santa Rosa, California, Spojené státy americké