University of San Francisco - College of Arts & Sciences

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O vysoké škole

Jako jedna z předních univerzit jezuitských katolíků, Vysoká škola uměleckoprůmyslových a věd spojuje přísné akademické učební osnovy s městskou a globální perspektivou. Vysokoškolská vize úspěchu zahrnuje jak hlavu, tak srdce, s vynikajícími členy fakulty, kteří dávají studentům dovednosti a soucit, aby vytvořili spravedlivější a humánnější svět.

V uplynulých letech získali naši pedagogičtí učenci bezprecedentní národní uznání: získání národních ocenění, získání nových grantu a prestižních stipendií Fulbrightem a premiéra v hlavních uměleckých a filmových festivalech po celém světě.

Naši studenti publikovali svůj výzkum spolu s naší fakultou, získali ocenění za své psaní, obdrželi vysoce konkurenční stipendium a byli přijati na špičkových postgraduálních školách. Jsou také zapojeni do komunity a dělají rozdíl. Od budování knihovny pro děti ulice v Zambii k překlenutí digitální propasti v Peru, boji proti dnešnímu otroctví právě v USA, naši studenti mění svět k lepšímu.

Vysoká škola uměleckoprůmyslová nabízí širokou škálu vzdělávacích možností, jimiž je posláno nejen posílení znalostí a dovedností potřebných k úspěchu osob a odborníků, ale také hodnoty a citlivost, které je třeba pro muže a ženy pro druhé.


Marcelo Camperi, děkana Vysoké školy umění a věd

Naše programy

V tomto městě inovací, podnikání a kultury nabízí USF 16 jedinečných magisterských programů na Vysoké škole umění a věd.

Absolventi čísel

Použijte USF

Vzdělávání USF není jen o knihách, ale o opravdovém rozdílu.

Místa

San Francisco

University of San Francisco

Adresa, 1. řádek
2130 Fulton Street
San Francisco, California, United States94117 San Francisco, Kalifornie, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 415.422.5101

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium