Přečtěte si oficiální popis

"Naše 11 univerzit je stejně rozmanité jako vaše cíle."
UNC International představuje skupinu 11 vysoce kvalitních univerzit v rámci University of North Carolina System. Naše instituce pokrývají stát od hor až po pobřeží. Oni se pohybují od malých a osobních s 3500 studenty, k velkým a výzkum-intenzivní s 35,000 studenty. S vyučovacím a učebním programem pro bakalářské a postdoktorandské programy nabízíme opravdu něco pro každého studenta.

"Cenově dostupné. Dostupné. Oceněno. Jedenáct velkých univerzit, pro které je pro vás to pravé? "
S tolika možností si uvědomujeme, že volba správné univerzity a studijního programu může být pro zahraniční studenty naprosto ohromující a naším cílem je zefektivnit proces pro vás. UNC International to dělá tím, že slouží jako centrum pro studenty se zájmem o studium na jedné z našich členských škol - 11 vynikajících univerzit, jedna zastávka!

Jsme tady, abychom vám pomohli!
Naši znalí pracovníci provedli počáteční výzkum pro vás sestavením informací, které chcete znát - hodnocení, významné studijní programy, kariérní vyhlídky, termíny a požadavky na podání žádostí a další - pro všechny naše univerzity na jednom vhodném místě. Kontaktujte nás a pomozte nám najít mezinárodní univerzitu UNC, která nejlépe odpovídá vašim profesionálním a osobním cílům.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

UNC System International Recruitment Consortium

Máte-li zájem o získání licence CPA a pracujete ve veřejném účetnictví nebo v průmyslu, MS v účetnictví společnosti Bryan School (MSA) může být pro vás tím správným progr ... [+]

Oddělte se

Máte-li zájem o získání licence CPA a pracujete ve veřejném účetnictví nebo v průmyslu, MS v účetnictví společnosti Bryan School (MSA) může být pro vás tím správným programem.

Studenti přijímáme do našeho programu z různých akademických a profesionálních prostředí. Nemusíte si zaplatit bakalářské účetnictví před přijetím. Pokud uvažujete o měnících se kariérech a zapisování do oblasti účetnictví s vysokou poptávkou, UNCG MSA nabízí flexibilní a kariérové ​​spojení, které potřebujete.

Posláním programu MSA je poskytnout studentům příležitost k intenzivnímu studiu v oblasti účetnictví a příbuzných oborů. Prostřednictvím exkluzivního programu stáží, podpory kariérních služeb a praktického učení v učebně poskytuje studentům základ pro úspěšnou kariéru ve veřejném účetnictví a průmyslu.... [-]

Spojené státy americké Chapel Hill
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině