University of Florida Levin College of Law

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

University of Florida Levin vysoká škola práva má dlouholetou tradici výroby národních vůdců a je jeden z národa je nejlepších hodnot v právním vzděláním.

Školení Leaders

UF Zákon má dlouholetou tradici přípravy své absolventy na významných vedoucích pozicích. Umístili jsme první na Floridě, čtvrtý mezi veřejnými školami, a osmý celkově "výstupu", tj. ráže absolventů dané školy.

Je na čtvrtém místě mezi veřejnými školami práva v roce 2013 (svázané k celkově sedmý), počtu absolventů, které slouží jako federální okresní a obvodní soud soudci; více než 250 absolventů slouží jako státní odvolací a zkušebních soudců na Floridě, a mnozí sloužili v těchto rolích v jiných státech stejně.

Žádný jiný zákon škola produkovala tolik prezidentů Americké advokátní komory od roku 1973; pět, včetně 2010-11 prezident Steve Zack (na snímku). Absolventi jsou rovněž zastoupena většina Florida Bar prezidentů, včetně současného prezidenta Eugene Pettis (JD 85), Gwynne Young (JD 74), Scott Hawkins (JD 83), Mayanne Downs (JD 87), a John G. White III (JD 79). Čtyři Florida Guvernéři a stovky státních senátorů, zástupců a členů vlády pocházejí z UF zákona. Dvanáct absolventů také se stal vysokoškolští prezidenti, a více než tucet sloužily jako děkani právnických fakult.

Rozmanitost ve vedení

Jsme obzvláště hrdí na naše výsledky při výrobě různých vůdce pro právnické profese. Eugene K. Pettis (JD 85) se stal prvním Afričanem-americký prezident Florida baru v roce 2013. Stephen N. Zack (JD 71), přišel do Spojených států z Kuby v roce 1961 a stal se první hispánský prezident i Florida Bar a The American Bar Association. Martha Barnett (JD 72) se stal jedním z prvních ženských ABA prezidentů v roce 2000.

UF zákon byl zařazen v roce 2012 jako jeden z nejlepších šesti škol pro černochy na jihu On Být časopis Black právník.

Žebříčky a akreditace

US News & World Report řadí UF zákon dvacátéčtvrtého mezi školami veřejného práva a 49. celkově; jeho daňová Program první místo mezi veřejností a celkově druhý; Právo životního prostředí patří 14. celkově. UF Zákon také nadále vysoce hodnocen z hlediska pověsti - 16. mezi veřejností a 38. celkově v hodnocení právníci a soudci, a 14. u veřejnosti a třicátépáté celkovém při posuzování akademiků.

UF zákon byl akreditován v roce 1925 na American Bar Association a je členem Asociace amerických právnických fakult. Štědrost svých věrných absolventů a přátel, včetně škola jmenovec Fredric G. Levin, prominentní zkušební právník, je vysoká škola jeden z národa je nejlépe dotovaných škol veřejného práva ve Spojených státech.

2012 Journal of Legal školství článek s názvem "Kam Partneři přišel?" Zjistil, že UF právo umístilo na 11. místě mezi veřejností a 29. celkově v počtu absolventů absolventů od roku 1986 až do současnosti slouží jako partnery v Národní Law Journal 100 advokátních kanceláří.

Jeden z národa je nejlepších hodnot v právním vzdělávání

UF Zákon je čtvrtý nejvíce cenově mezi národ je top 50 právnických fakult na základě údajů American Bar Association za školné a poplatky navíc ročních výdajů. Přibližně 50 držba / držba-dráha fakulty a 80-plus ostatní členové fakulty, kteří podporují vysokou školu na základě klinického, výzkum, nácvik dovedností a správní programy pracují vzdělávat více než 1000 studentů. Studenti se mohou specializovat na: životního prostředí a využití půdy zákona, Estates a věří, praxe, rodinné právo, právo duševního vlastnictví a mezinárodní a srovnávací právo. Rychle se rozvíjející oblasti e-objev je také roste UF zákona, kde jsou studenti vystaveny softwaru, správu a hands-on praxi.

Kromě JD, vysoká škola nabízí LL.M. je ve zdanění, mezinárodní zdanění, životního prostředí a využití půdy práva, a srovnávací právo, stejně jako jeden z země je málo sjd let v oblasti daní. UF zákon nabízí programy certifikátu JD do životního prostředí a pozemkového práva užití, Estates a věří, praxe, rodinné právo, právo duševního vlastnictví a mezinárodního a srovnávacího práva; Rozsáhlá řada společných studijních programů; specializovaných center, ústavů a ​​programové oblasti; a silné klinické nabídky.

Příležitosti doma a v zahraničí

Gainesville hostí jednu z největších programů na akademické půdě nábor na jihovýchodě, s právními zaměstnavateli pohovory v průběhu podzimu a jara. Navíc, UF právo čerpá významných návštěvníků do areálu každý rok mluvit se studenty.

UF zákon má osm Nejvyššího soudu návštěv v uplynulých osmi letech. Mnoho prezentace jsou k dispozici k nahlédnutí na vaše pohodlí na naší webcast straně.

Silné mezinárodní programy a schopnost odborné znalosti UF Law v mezinárodních otázkách práva rozšířit školní vzdělávací program a mezinárodní nabídky a posílit své vztahy s programy a učenci po celém světě.

State-of-the-art zařízení

Poslední aktualizace svých zařízení, aby UF právo životního prostředí premier učení. 25000000dolar rozšíření a projekt rekonstrukce v roce 2005 provedena knihovně UF práva je jedním z největších v jihovýchodní a mezi top 20 v zemi.

Nový multi-milión dolaru advokacie centrum, které otevřel na podzim 2009 poskytnout studentům s state-of-the-art zkušební zařízení.

Krásné okolí

UF právo se nachází ve městě North Central Florida, jedné z nejatraktivnějších oblastí v zemi. Gainesville je na prvním místě z 400 měst ve Spojených státech a Kanadě Města hodnocených a hodnotili, Second Edition a byl vysoce hodnocen podle těchto publikacích, jako Money Magazine, Forbes, a Popular Mechanics.

VISION

Zákon škola zaměřuje na prosazování lidské důstojnosti, sociální péče a spravedlnosti prostřednictvím znalosti práva.

Poslání

Posláním University of Florida Fredric G. Levin College of Law je k dosažení excelence ve vzdělávání profesionálů, postupuje právní stipendium, které slouží veřejnosti, a podporovat spravedlnost. Snažíme se připravit právníci sloužit svým klientům, soudnictví, a veřejnost s vysokou mírou úspěchu a závazku k nejvyšším ideálům právnické profese. Snažíme se poskytnout studentům ucelené právní vzdělání. Náš vzdělávací program je navržen tak, aby učit studenty o práva a pomoci jim rozvíjet dovednosti potřebné k použití těchto znalostí v praxi. Naším cílem je, aby naši absolventi mají klíčové kompetence nezbytné k zahájení praxi práva. Tyto klíčové kompetence patří:

Právní analýza (včetně znalosti zákonů a předpisů, schopnost aplikovat zákony a pravidla odlišných skutkových nastavení, a schopnost zapojit se do právní argumentace); Právní výzkum a psaní (včetně schopnosti provádět nezávislý právní výzkum a právní spisy profesionální kvality); Základy klientských služeb (včetně pohovory a poradenství dovednosti); Základy Spor zpracování a právní řešení problémů (včetně sporu, vyrovnání a transakce); a Základy profesní odpovědnosti a identity (včetně znalosti sdílených hodnot advokacii a etického řešení problémů, dovednosti, jak vytvořit profesní identitu a dovednosti pracovat s lidmi z různých prostředí).

Místa

Gainesville

Adresa, 1. řádek
University of Florida Levin College of Law, 309 Village Drive
FL 32611 Gainesville, Florida, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: