University of East-West Medicine

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

UNIVERZITA PROHLÁŠENÍ

Posláním University of East-West medicíny je připravit kvalifikované absolventy certifikátu a studijních programů v komplementární zdravotnictví a východních oblastech medicíny, které umožňují absolventům rozšířit jejich vědomosti a zadat nebo rozšiřovat své kariérní možnosti v pozicích, které budou rozšířit tradiční americké zdraví pečovatelské služby tím, že poskytuje možnosti pro blaho klientů nebo pacientů.

KLÍČOVÉ KOMPETENCE

Prohlášení Institucionální klíčové kompetence jsou závazek studentům i veřejnosti, že fakulta a zaměstnanci budou pracovat se studenty tak, aby jejich osvědčení nebo titul z University of East-West medicíny bude zastupovat znalosti, dovednosti a postoje odráží v základní kompetenci oblastech. Jádro kompetence jsou výsledky, které, když splnil, povedou k realizaci poslání instituce.

Prokázat předmět odbornost

Studenti budou demonstrovat získávání znalostí a dovedností ve zvoleném oboru, které jsou vhodné jejich stupně nebo osvědčení, na úrovni, která je připravuje k nástupu do zaměstnání nebo zvyšuje jejich odborné znalosti, dovednosti a schopnosti. Údaje o zaměstnanosti: Měření.

Kriticky myslet

Studenti budou analyzovat a řešit problémy, vyhodnocovat myšlenky a metody, odhad a předpovídat výsledky na základě základních principů ve vztahu k určitému oboru; a na pokročilé úrovni stupně, budou studenti interpretovat vědecké výzkumy, ověření přiměřenosti závěry, prozkoumat alternativy, uznat rozdílné pohledy, a přizpůsobit myšlenky a metody na nové situace. Měření: Úspěšné absolvování kurzů a / nebo na klinice s případovými studiemi a řešení problémů cvičení.

Efektivně komunikovat

Studenti se vyjádřit jasně a zamyšleně v diskusi s klienty či pacienty, kolegy a další zdravotnické pracovníky. Měření: Úspěšné absolvování kurzů a kliniky.

Praxe Celoživotní vzdělávání

Studenti budou demonstrovat porozumění pro celoživotní učení tím, že určí a využijí zdrojů a příležitostí k zaměstnání nebo profesionální příslušenství. Měření: Vlastní zprávy od studentů; účast na UEWM akcích; nadále DAOM programu

Express globální povědomí

Studenti poznají, že jsou členy lokální i globální komunity. Budou respektovat a přizpůsobit se sociální, jazykové a kulturní rozmanitosti kolegy, pacienty nebo klienty. Měření: úspěšné absolvování kliniky a adaptace na UEWM prostředí.

Chovat zodpovědně a eticky

Studenti budou vybírat chování a rozhodování způsobem, který odráží jejich uznání a pochopení svých zákonných a etických povinností v profesionálním prostředí. Měření: úspěšné absolvování kliniky.

Univerzitní Silné

Zavázali jsme se k podpoře všem našim studentům v dosahování svých cílů a realizovat své sny. Chápeme důležitost a hodnotu prosazovat integritu na správní úrovni při zachování přátelské a příjemné prostředí pro výuku.

UEWM nabízí solidní vzdělání v TCM výběrem velmi zkušený a znalý instruktory, kteří se věnují své učitelské profesi a učení žáků. Naše univerzita nabízí kombinaci přednášky a klinické praxe pro studenty zvládnout a vytvořit jejich učení. Naše členy fakulty jsou vybrány pro jejich odborného vzdělávání, klinickém a pedagogické praxe, a oddanosti vzdělávání a rozvoje TCM. Akademické třídy v TCM jádra programu a klinického výcviku jsou obvykle vyučovány praktikující profesionály, kteří mají v průměru dvacet let klinických zkušeností.

Naše intenzivní didaktický a praxe zaručuje vysokou úroveň způsobilosti a důvěry naši absolventi služeb. UEWM absolventi dosáhnout vysokých projíždějící skóre v obou Licensing zkoušky Kalifornská státní a národní certifikační zkoušky.

UEWM nabízí studium v ​​zahraničí program, a vyměňuje aktivity s Pekingské univerzitě čínské medicíny, Anhui vysoká škola čínské medicíny a Hei Long Jiang čínské medicíny univerzity. Naše studie v zahraničí program s těmito univerzitami nabízí možnost studovat s mistry v srdci kultury, která dala tento přípravek užívat narození. Univerzita je spojena s Sdružením mezinárodního zdraví a léčení na podporu zdraví a léčení.

UEWM nabízí atestaci program v asijských nástavby terapeut a kurzy dalšího vzdělávání (CEU) schválený Kalifornie Akupunktura rady. CEU umožní absolventům a licencované praktiky držet krok s nejnovějšími trendy a současného výzkumu v této oblasti.

Nabízíme také flexibilní školné platební plán, kdy splátky jsou bezúročné a program úvěry jsou také k dispozici na vyžádání.

Nabízíme flexibilní plán s denní, večerní a víkendové tříd v angličtině a čínštině buď pro plný úvazek nebo na částečný úvazek studentů. Kompletní úvazek program trvá cca 3 roky a na částečný úvazek program trvá asi 8 let pro dokončení. Mnoho studentů může trvat hodiny jako non-studijní program, kde se můžete dozvědět na znalosti a dovednosti s cílem zlepšit kvalitu zdraví pro vás a vaši rodinu. Naše škola nabízí valení politiku, přijímací, která začíná v měsících lednu, květnu a září každého roku.

Jsme síť s nemocnicemi a lékařskými centry s akupunkturou programů pro pracovní příležitosti pro naše absolventy. Naši absolventi neustále dostávat dávky, jako jsou kliniky léčby a dalšího vzdělávání seminářích požadovaných Kalifornie Akupunktura radě k licencované praktiky.

Náš student tělo se skládá ze studentů ze všech věkových skupin a různých kulturních a etnických skupin. Náš student tělo se skládá z lékařů, chiropraktiků, zdravotních sester, fyzioterapeutů, masérů, inženýři, učitelé, umělci, dentální hygienistky, právníků, lékárníků, číšníky, stejně jako lidé, kteří právě ukončili dva roky na vysoké škole bez jakéhokoli lékařského prostředí.

Náš počet žáků ve třídě je dostatečně malý, abyste si individuální pozornost, a tím vám pomůže vstřebat předmět, a přesto dost velké, aby pro stimulaci skupiny interakcí.

Univerzita je profesionálně feng shui-určen pro klidnou a soustředěnou studijní prostředí. Univerzita je snadno dostupný z hlavních dálnic, silnic a veřejné dopravy; parkování v univerzitním pozemku je zdarma.

My se nachází v blízkosti centra města Sunnyvale, v Kalifornii, v srdci Silicon Valley. Sunnyvale je jedním z nejbezpečnějších měst v USA s celoročním sluncem a okolí prostředí s vysokou kvality. Sunnyvale se nachází v blízkosti velkých pláží a krásnými horami. Podle KTSF / Channel 26 a WorldJournal novin, Sunnyvale je jedním z deseti největších měst v zemi znám pro své krásné okolí.

Místa

Sunnyvale

Adresa, 1. řádek
595 Lawrence Expressway
94085 Sunnyvale, Kalifornie, Spojené státy americké