Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O

Absolventské programy na Graduate School of Arts and Sciences Univerzity Tufts spojují atmosféru liberální umělecké školy s nejmodernějšími technologickými zdroji výzkumné instituce. Výzkumní pracovníci na světové úrovni, osobní mentoring, spolupracující laboratorní zařízení a průmyslová partnerství vybavují studenty Tufts s dovednostmi vynikat ve vybraných specialitách a usilují o jejich kariéru s nadšením a odhodláním.

Absolventská škola umění a věd přináší veškeré zdroje Tuftsovy univerzity - pulsující výzkumná instituce s přísnou intelektuální kulturou. Nabízíme více než 22 doktorských programů a 30 magisterských studijních programů - od historie umění až po fyziku - a příležitostí k výuce a mentorování některých nejjasnějších vysokoškoláků v zemi.
Naši členové fakulty se zavazují k vašemu úspěchu a nabízejí kompletní odbornou přípravu. Prostřednictvím kurzu, mentoringu, publikování, terénní práce a nezávislého výzkumu vstupují naši absolventi do své kariéry, aby uplatňovali to, co se naučili.

Místa

Medford

Adresa, 1. řádek
2 The Green, Bendetson Hall
02155 Medford, Massachusetts, Spojené státy americké

Programy

MA