Přečtěte si oficiální popis

O Trumanovi

Sledujte, co vám záleží

Univerzita veřejného svobodného umění a věd, která se nachází v Kirksville v Missouri, Truman State University poskytuje transformační vzdělávací prostředí pro intelektuální a osobní růst.

Zde najdete speciální vědecký svět plný výjimečných akademických příležitostí, které očekáváte od špičkové univerzity. Místo, kde se scházejí přátelští, velkorysí lidé, kteří se připravují na život, na kterém záleží. A kde cenově dostupná výuka spolu s velkorysým stipendijním programem vytváří úžasnou hodnotu.

Poskytujeme aktivní obytný areál, kde je většina studentů - a většina profesorů - skutečně přítomna. Interdisciplinární přístup k učení vás inspiruje k tomu, abyste si vysnívali a hledali více. Studenti s podobnými zájmy žijí společně v životních / vzdělávacích komunitách. A naučíte se od nejlepších a nejjasnějších profesorů, kteří radí akademickým klubům a čestným společnostem, navrhují stáže a řídí výzkum. Především vás nejprve učili.

Veřejná škola č. 1 na Středozápadě

US News

  • Nejlepší hodnoty
  • Nejlepší vysokoškolské vyučování
  • Většina inovativních škol

Postgraduální vzdělávání

Přijetí dalších kroků na magisterský titul nebo absolvent certifikát

Když sledujete magisterský titul v Truman, můžete těžit z naší reputace jako jedné z nejlepších univerzitních mistrů v národě.

Více než jen výjimečné vzdělávání navrhujeme zkušenost přizpůsobenou vašim potřebám. Malé třídy s vysokou mírou osobní pozornosti mají za následek více angažované učení, které může nabídnout jen málo jiných škol. To, co dělá Truman tak jedinečným, je vynikající individuální mentoring, který obdržíte od členů fakulty, kteří pomáhají řídit váš profesní růst.

Jako absolvent Trumanu si vytvoříte svou vlastní cestu tím, že se zúčastníte asistenčních pobytů, stáží a individuálního výzkumu.

Naši lidé

Připojený Leader

Prezident naší univerzity je příkladem ducha Bulldogu, který se zabývá komunitou Truman na aktivitách, jako je káva s prezidentem, příležitostnými událostmi, kdy se každý člen komunity může zeptat na otázky týkající se univerzity.

Ambiciózní, zvědavý

Typický Truman student má žízeň po učení. Žijí a dýchají své vášně. Rádi se smějí, vytvářejí, sní, plánují, učí, přizpůsobují se a tvrdě pracují ve všem, co dělají. Inspirují se navzájem, starají se o sebe a chtějí lepší svět.

Specializovaná fakulta

Naši profesoři projevují silný závazek ke kvalitní výuce tím, že povzbuzují studenty k přemýšlení, k otázce a vedení. Poskytují poradenství akademickým klubům a čestným společnostem. Navrhují stáže a výzkum. Vedou, vyučují a vyzývají studenty, aby zkoumali otázky, které jsou důležité jak ve třídě, tak i mimo ni.

Úspěšní absolventi

Zvědavost, která podporuje Trumanova intelektuální činnost, vytváří vynikající absolventy - lidi, kteří využívají své dovednosti a znalosti k nalezení lepších řešení pro širokou škálu průmyslových odvětví a profesí. Se sítí 62 000 absolventů rodina Trumanů žije jako schopný odborník, angažovaný občan a podporující kolegové po celém světě.

Užitečný personál

Po celém kampusu vám ochotný personál může sdělit všechny druhy informací o Trumanu a odpovědět na otázky, od umístění nejlepších skupinových studijních oblastí v knihovně až po hodiny pro Rec centrum až po typy finanční pomoci, včetně stipendií a pracovních studií. .

114495_people-woman-coffee-meeting.jpgSpuštění Stock Photos / Pexels

Hmota Trumana

Truman se zaměřuje na vzdělávání celého člověka prostřednictvím pečlivého a dobře zaokrouhleného vzdělávání připravuje studenty k úspěchu v každé kariéře nebo absolventském programu, který sledují. A zkušenosti ze skutečného světa - přemýšlejte o stážích, praktickém výzkumu a studiu v zahraničí - vycházejí z jejich práce a studia ve škole.

S neomezenými příležitostmi prozkoumat vše, co jiskří jejich zvědavost, spolu s cenným mentorstvím a vedením profesorů, někteří studenti skončí na cestě, která se přizpůsobí přímo jejich hlavní. Jiní objevují skrytou vášeň pro oblast, která vede k pracovní příležitosti, kterou neuvažovali.

Díky tomu, že jsme schopni široce přemýšlet o schopnostech řešení problémů, silných komunikačních dovednostech a schopnosti efektivně pracovat jako tým, jsou naši absolventi vybaveny tak, aby splňovali potřeby neustále se měnících pracovních sil.

Mise

Truman State University je zde, aby otevřela příležitost, podpořila přístup a sociální mobilitu, podpořila excelenci, uznala zásluhy a dělala všechny věci, které nutí naše studenty, aby se stali produktivními, svobodnými a rovnými.

Náš cíl je nehybný - nabídnout příkladné a dostupné veřejné rezidenční vzdělávání dobře připraveným studentům, které je založeno na svobodných uměních a vědách.

Jedinečná mise

Missouri legislatura dávala Trumana celostátní liberální umělecká a vědecká mise v roce 1985. Truman poskytuje vynikající liberální umělecké vzdělání k akademicky nadaným studentům od přes stav Missouri, náš národ, a svět za dostupnou cenu.

Posuzování a odpovědnost

Truman je národně známý pro svůj program hodnocení, který je určen k měření učení studentů a výsledků. Trumanova míra retence a promoce jsou konzistentně mezi nejvyššími ve státě.

Cenová dostupnost a kvalita

Truman je důsledně uznáván v národních publikacích, jako jsou US News

Vynikající úspěchy

  • V době, kdy absolvují, naši studenti vzdělávání splnili 100% státních výstupních standardů
  • Během posledních pěti let je míra přijetí právnické fakulty absolventů Trumanu 95%.
  • Studenti Truman mají 70% míru přijetí ke zdravotnickým profesním školám ve srovnání s celostátním průměrem 43%.
  • Naše absolventi 'first-time projít sazby na zkoušku CPA místo Truman v top 5% v zemi
Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Adresa, 1. řádek
100 E. Normal Avenue
Kirksville, Missouri, Spojené státy americké