Trine University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Je to snadné mluvit o dokonalost. Ale to je jiná věc úplně opravdu zavázat se k ní každý den. Chcete-li jej žít. Inspirovat ji ve všem kolem sebe. Na Trine University, tento závazek k dokonalosti tvořil podloží našich zkušeností za více než sto let. Budete ji vidět, a budete se cítit to, druhý krok na naší krásné, 450-akr kampusu v Angole, Indiana.

Jen málo škol může říct, že jsem byl dostat to udělat na tak vysoké úrovni, téměř 130 let. Můžeme.

Závazek k dokonalosti

Z našich programů, na naší fakultě, do našich zařízení, s pozitivním dopadem naše práce má na komunitách všude, jsme si stanovili naše standardy v Trine jen o něco výš. Nemůžeme si pomoct. Je to, kdo jsme. To je důvod, proč US News & World Report a Princeton Review nás stále řadí mezi Středozápadě nejlepších univerzit, a to je důvod, proč více než 1900 společností po celém světě hledat naše absolventy.

Bezkonkurenční Campus

Jen v posledním desetiletí, jsme strávili více než 75 milionů dolarů renovace a nových zařízení v naší akademické půdě. Ať už je to přídavek nový, state-of-the-art biomedicínské inženýrství budovy; fotbalový stadion, který by žádný soukromá vysoká škola v zemi hrdý; bezkonkurenční byt ve stylu kampus bydlení; nebo rekonstrukce pro scénická umění, podnikání, vzdělání, a desítky dalších zařízení; Trine kampus je, jedním slovem, výjimečný.

Inovativní Spirit

Inovace je v naší DNA v Trine. Je to vždycky bylo. Ve skutečnosti, moderní-denní golfový míček byl patentován v Trine absolventa. Naši studenti těšit na aktivní a poutavý vzdělávací zkušenost, vyhrál národní ocenění pro hands-on práci, kterou dosáhnout. Investovali jsme více než 8.000.000 dolarů v divizi inovačního a technologického. A my jsme nedávno představila novou, high-tech projekt založený Learning Center for Excellence.

Místa

Angola

Trine University

Adresa, 1. řádek
Trine University
One University Avenue

IN 46703 Angola, Indiana, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 800-347-4878