Towson University - College of Business & Economics

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Přední

Vysoká škola ekonomická, Se nachází v historickém Stephens Hall, je akreditována AACSB International - asociace pro Advance Collegiate školy podnikání - V obou jeho účetní a obchodní správu programů.

Toto označení umístí vysokou školu v horní jedno procento obchodních škol po celém světě a top 10 procent ve Spojených státech. Nabízí jak bakalářské a magisterské programy, vysoká škola poskytuje komplexní obchodní vzdělání pevně zakotvené ve svobodných uměních.

Aplikované

Zatímco vydělávat titul je nezbytná pro vstup do světa obchodu, dovednosti potřebné pro úspěch v jakémkoli kariéře nemůže být všechny učil ve třídě. V College of Business a ekonomiky, filozofie aplikované vzdělávání je jádrem všech našich programů.

Pochopení hodnoty a nutnost hands-on zkušenosti, vysoká škola nabízí Business Excellence Program jedno-of-a-druhu navržen tak, aby připravit studenty na vstup jejich kariéry. Prostřednictvím tohoto programu, studenti získají znalosti, dovednosti a postoje (KSAs) ve třídě naučit základy profesního rozvoje, jako je dávat silný prezentací, efektivní komunikaci nápadů a pracovat v týmech. Naši studenti pak zapojit se do kvalitních stáž zkušeností v profesionálním prostředí. Prostřednictvím tohoto přístupu aplikovaných dovedností a znalostí, všichni naši absolventi, kteří již podnikla první kroky v jejich zvolené profesní dráhy.

Spolu s programem stáže, studenti platí také vedení a týmovou práci, aby se zapojily s komunitou areálu i mimo něj přes akademie 18 studentských organizací.

Obsáhlý

Zda studenti sledují obecný kariéru v podnikání, nebo mají své oči na více konkrétních cest, vysoká škola poskytuje foundational znalosti, aby byla úspěšná v dnešním podnikatelském světě a zároveň umožňuje studentům, aby prozkoumala in-hloubkové studie pro jejich specifické oblasti zájmu.

Se čtyřmi majorů, šest kombinované majorů, dvou dětí a mladistvých, stejně jako četné koncentrace, vysoká škola poskytuje komplexní, ale různorodé spektrum akademických programů. S podporou podporou našeho významného fakulty, studenti mohou zmapovat jejich vzdělávací cestu, která povede jim ke splnění svých cílů.

Vize, mise a hodnoty

Vize

Chcete-li být uznána jako obchodního kolegia volby pro studenty, fakulty a organizací v našem regionu.

Poslání

Vysoká škola ekonomická vyvíjí vysokou kvalitu a inovační programy a zdroje, připojí teorie k praxi v kurikulární, mimoškolních a výzkumné činnosti, a transformuje studenty, kteří budou mít pozitivní dopad uvnitř Marylandu a mimo ni.

ZÁKLADNÍ HODNOTY

Máme přijmout kulturu usilování o dokonalost, učení, etické chování, zdvořilost, rozmanitost, začlenění, kreativitu a angažovanost.

Profil kandidáta jako přední škole aplikovaného podnikatelského vzdělávání, College of Business a ekonomiky připravuje své absolventy k dosažení excelence ve své profesionální kariéře. Vysoká škola podnikání a ekonomiky "kombinace přísných akademických studií a hands-on zkušenosti z obchodního, vše podléhá přísným opatřením Výkon- rozvíjet tyto znalosti, dovednosti a postoje (KSAs), které jsou základem pro profesní úspěch:

Akreditované Business Znalosti

Znát, aplikovat a integrovat obsah něčí major

komunikace

Napište zřetelně formulovanými, přesvědčivé a vlivné zprávy, návrhy, dopisy Ujistěte se zřetelně formulovanými, přesvědčivé a vlivné ústní prezentace Rozvíjet grafický, tabulkový procesor a obchodní analýzy podpořit postoj Zapojit se do aktivního naslouchání v individuálních a skupinových nastavení

Myšlení: Kritická a Creative

Identifikovat problémy a / nebo příležitosti pomocí disciplinární koncepty Vytvářet a vyhodnocovat proveditelné alternativy Rozvíjet komplexní, odůvodněné závěry a doporučení pomocí kvalitativní a / nebo kvantitativní nástroje

Technologie

Použijte obecné a disciplínu specifické software pro state-of-the-praxe podnikových aplikací

Vedení a týmová práce

Zaměřit se na dosažení cíle Průvodce tým směrem k dosažení společných cílů Udržet soudržnost skupiny, následovník spokojenost a efektivní provoz

Etika a hodnoty

Displej etického chování a čest, systém chování Použít etiku v podnikání rozhodování, s ohledem na dopad na více zainteresovaných stran

Attitude a Praktická Excellence

Buďte pozorní, proaktivní a připraveni se učit Plnění závazků a plnění úkolů podle zadaných požadavků Dopřejte jiné s ohledem; ukázat citlivost na své názory, hodnoty a zvyky

Prodejnost

Ukázat důkaz kvality, mentored, reflexní odborné praxe Prokázat účinné hledání práce: kariéra portfolio, resumé a rozhovory dovednosti Předpokládejme, že odpovědnost za něčí vlastní kariéru řízení a nastavení cílů

Místa

Towson

Adresa, 1. řádek
8000 York Road
21252 Towson, Maryland, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Akreditace

AACSB Accredited