Touro University Worldwide

Úvod

Read the Official Description

Touro University Worldwide je neziskové instituce vyššího vzdělávání založena filantropické vizionářů, kteří se zavázali k rozvoji vášnivý, připojený studijní komunity, které mohou pomoci studentům dosáhnout svých individuálních akademických cílů. Správa a fakulta Touro University Worldwide Zavazujeme se sociální spravedlnosti, intelektuální výkon a filantropické povinnost. Tato filozofie je odvozen z židovské nadace, na které univerzita byla původně založena a hodnotového systému, který vítá všechny kultury a pozadí.

Kromě toho, že jak na akademické půdě a on-line studijních příležitostí, Univerzita poskytuje vynikající administrativní služby, nejmodernější technologie a vysoce kvalifikované akademické schopnosti. Jako nezisková instituce, všechny prostředky jsou určeny a reinvestovány ke zlepšení kvality již vynikající vzdělání na TUW.

TUW pro globální svět

Touro je systém židovských sponzorované neziskových institucí vyššího a odborného vzdělávání, s Touro College a University System je rodič Touro univerzity po celém světě. Na Touro, studenti jsou nabízeny něco, co ostatní školy prostě nemají poskytovat: síť na zem a on-line areály, které jsou určené k zajištění absolventi získat vzdělání svobodných umění v globálním smýšlející nastavení. Absolventi Touro jsou nejen kvalifikovaní a připraveni vstoupit do pracovního procesu; oni jsou také připraveni stát se skutečnými občany na celém světě.

AKREDITACE

Touro University Worldwide je akreditována Akreditační komise pro Senior Vysoké školy a univerzity ve Západní sdružení škol a vysokých škol (WASC). Touro College Los Angeles (Lander Campus) je rozdělení Touro univerzity po celém světě.

Naše poslání

Posláním Touro University Worldwide (TUW) je nabízet on-line studijní programy, které slouží potřebám dospělých studentů (služba společnosti), profesionálové (intelektuální pronásledování), a s nedostatečnou (sociální spravedlnosti). TUW se zavazuje k její absolvent, bakalářské a spolupracovník studijních programů na podporu této misi. Mise je rovněž sdíleny prostřednictvím areálu-založené vysokoškolských vzdělávacích programů na Touro College v Los Angeles divize, která slouží konkrétní studentský sbor. Společně, on-line programy, školní areál na základě a přispět k dosažení celkových Touro základních hodnot jízdy tento úkol poskytnout příležitosti pro ty, kteří jsou trpěla, poskytovat služby pro společnosti a dosažení celkového Touro University Worldwide studentů úspěch.