The Language Academy

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

TLA - Language Academy "Academy je přední angličtiny pro zahraniční studenty a manažery negocios.La osobní pozornost a kvalitní výuka je naše první prioridad.Sabemos a pochopit, jak důležité je pro anglický jazyk učí Ud.el . tedy kurz angličtiny na naší akademii, je kompletní zážitek, jak akademicky a sociálních a kulturních aspektů života ve Spojených státech, a inverze představují výstup do vaší budoucnosti.

Použitá metodika by CRP je v podstatě orientovaný a soustředěné estudiante.Nuestros učitelé se zaměřují na Vašich potřeb, zájmů a cílů.

Ty, student povzbuzováni k aktivní účasti na kulturních aktivitách a práci v terénu mimo Akademii. Tak, plně využívá svého postavení ve Spojených státech.

Naši učitelé a poradci a sledovat jejich akademické pokroku prostřednictvím kurzu, a zajistit, že učení je efektivní.

Díky důkladné hodnocení a některé počáteční zkoušky, student je umístěn v příslušné úrovně angličtiny. Průběh každého studenta je pravidelně monitorován učitelů v průběhu studia. Týdenní revize materiálu diktované travez testu hodnotit svůj pokrok je. Ředitel studií je k dispozici denně setkat se studenty, kteří ji potřebují, a tím odpovědět na jakékoliv dotazy nebo připomínky týkající se osnov. Učitelé a administrativní pracovníci jsou k dispozici studentům v průběhu svého státu, aby jim poskytly praktickou pomoc.

Ty, student povzbuzováni k aktivní účasti na kulturních aktivit a výletů pořádaných Language Academy v "reálném světě". Takže těžit nejvíce ze svého pobytu ve Spojených státech.

Místa

Fort Lauderdale

Adresa, 1. řádek
The Language Academy - 200 South Andrews Avenue, Suite 401
FL 33301 Fort Lauderdale, Florida, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: