The University of Texas at San Antonio

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

The University of Texas at San Antonio je multikulturní podniková instituce s více než 32 000 studenty. Je to největší univerzita v metropolitní oblasti San Antonio.110215_people-woman-coffee-meeting.jpg

Naše mise

The University of Texas at San Antonio se věnuje rozvoji znalostí prostřednictvím výzkumu a objevování, výuky a učení, angažovanosti komunity a veřejné služby. Jako instituce přístupu a excelence, UTSA zahrnuje multikulturní tradice a slouží jako centrum pro intelektuální a tvůrčí zdroje, stejně jako katalyzátor pro socioekonomický rozvoj a komercializaci duševního vlastnictví - pro Texas, národ a svět.

Naše vize

Být přední veřejnou výzkumnou univerzitou, která poskytuje přístup ke špičkové kvalitě vzdělávání a připravuje vedoucí představitele občanů na globální prostředí.

Naše základní hodnoty

Podporujeme prostředí dialogu a objevu, v němž se posiluje celistvost, excelence, inkluzivita, respekt, spolupráce a inovace.110216_pexels-photo-1448258.jpeg

Naše kampusy

UTSA má čtyři areály: Hlavní kampus, Downtown Campus, Hemisfair Campus a Park West Campus.

Hlavní kampus

S 104 budov na 600 akrech se v hlavním kampusu nachází Business, vzdělávání a rozvoj lidských zdrojů, inženýrství, liberální a výtvarné umění, vědy a vysoká škola. V roce 2019 je plánováno, že rozsáhlé zkušební laboratoře budou otevřeny pro inženýry. Nová vědecká a inženýrská budova je naplánována na dokončení v roce 2020. Partnerství veřejného a soukromého sektoru poskytují příležitosti pro nové bydlení a prodej po UTSA Boulevard.

Downtown Campus

Roku 2018 byl důležitým rokem pro kampus Downtown, který se nachází západně od IH-35, a pro město San Antonio, protože v příštích deseti letech byly oznámeny plány na přidání školy pro podnikání v oblasti dat. Centra pro spolupráci národního zabezpečení, Institut městské výchovy a Ústav městské vědy v centru města. Plány byly také oznámeny pro další bydlení jako UTSA pracuje s městy San Antonio a Bexar kraj k ukotvení high-tech koridoru.

Hemisfair Campus

V areálu Hemisfair se v Institutu texaských kultur konají výstavy a živé vystoupení. Prostřednictvím svého výzkumu, sbírek, exponátů a programů institut podporuje porozumění a ocenění Texasu a Texans.

Park West Campus

Campus 125 akrů Park West, který se nachází méně než dvě míle od hlavního kampusu, je domovem fotbalového hřiště a stadionu na trati. Slouží sportovcům Roadrunner a je určen jako hostitelské místo pro sportovní události v komunitě.110217_pexels-photo-256455.jpeg

Místa

San Antonio

Adresa, 1. řádek
Main Campus,
1 UTSA Circle

1 UTSA Circle, San Antonio, Texas, Spojené státy americké

San Antonio

Adresa, 1. řádek
Downtown Campus,
501 W. César E. Chávez Blvd.

TX 78207 San Antonio, Texas, Spojené státy americké

San Antonio

Adresa, 1. řádek
Hemisfair Campus,
801 E. César E. Chávez Blvd.

TX 78205-3209 San Antonio, Texas, Spojené státy americké

San Antonio

Adresa, 1. řádek
Park West Campus,
8000 North 1604 W.

TX 78249 San Antonio, Texas, Spojené státy americké