The University of Notre Dame, Mendoza College of Business

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Objevte Legendární Advantage ™ of Notre Dame Business. Vyzýváme vás, abyste Zeptejte se více o podnikání ™ jak si vytvořit svůj talent a připravit, aby se rozdíl. Možná budete chtít spravovat značku, rostlinu nebo lidí. Možná budete chtít být Partner, obchodník s cennými papíry, podnikatel nebo Generální ředitel. Chceme, aby tyto úspěchy pro vás taky.

Ale chceme, aby mnohem více pro vás a od vás.

Budoucnost má velké problémy. A budoucnost závisí na vás.

Ať už jsme zahlceni a snížil naše výzvy, nebo vytvořit řešení s přidanou hodnotou pro naše společné komunity - to je místo, kde budete dělat rozdíl. Na Mendoza College of BusinessJsme přesvědčeni, že vzdělání hoden vás a těchto výzev vás musí naučit, jak řešit složité problémy s integritou a silné návyky mysli.

Na konci, chceme, abyste se stali vůdci, kteří tvoří naši budoucnost lépe privilegium pozic budete držet, rozhodnutí, která budete dělat, finanční prostředky, které budete rozvíjet a používat, a lidé, jejichž životy, budete dotknout.

To je vize, vložený do založení University of Notre Dame Father Edward Sorin, CSC, v roce 1842, a sen, který dnes pokračuje přivolat kolektivní vášeň a energii fakulty a zaměstnance Mendoza College of Business. Mendoza College of Business je domovem specializovaných učitelů, vědců a více než 2400 studentů, kteří se podílejí na pregraduální, postgraduální a výkonných studií. Nabízené tituly v Mendoza College patří:

Bakalář podnikového vedení Výkonný Master of Business Administration Magistr obchodní administrativy - MBA Master of Science v účetnictví Mistr neziskových Administration (MNA)

Mendoza nabízí také širokou škálu vlastních programů pro podniky a organizace, stejně jako programy certifikátu pro manažery a neziskové manažery a vedoucí. Tyto programy jsou nabízeny prostřednictvím Executive Education a Nezisková profesní rozvoj.

Poslání Chcete-li vytvořit premier katolickou obchodní školu, která podporuje špičkové akademické úrovni, profesionální účinnost a osobní odpovědnosti v kontextu, který se snaží být věrný ideálům komunity, lidského vývoje a individuální integrity.

O University of Notre Dame University of Notre Dame je nezávislá, národní katolická univerzita se nachází v Notre Dame, Ind., V těsné blízkosti města South Bend a asi 90 mil východně od Chicaga.

Zdrojem síly akademické univerzity je její schopnost. Členové Notre Dame fakulty získaly 36 stipendia z Národní dotace pro humanitní obory v posledních devět let, víc než nějaká jiná univerzita v národě.

V Notre Dame, vzdělávání byla vždy spojena s hodnotami, mezi nimi žije ve společenství a dobrovolnictví v obecně prospěšných prací. Koleje život je tak znakem zkušeností Notre Dame a pramen bohatou tradicí univerzity. Mladší tradice, Centrum pro sociální týká univerzity, slouží jako katalyzátor pro studenta dobrovolnictví. Asi 80 procent z Notre Dame vysokoškolských studentů zapojit se do nějaké formy dobrovolné veřejně prospěšných prací v průběhu let na univerzitě, a alespoň 10 procent věnovat rok nebo více po maturitě do provozu ve Spojených státech a po celém světě.

University of Notre Dame, který je jedním z mála skutečně mezinárodních vysokých škol, má studentský sbor více než 11.500 studentů, kteří pocházejí ze všech 50 zemí a více než 100 cizích zemí. Absolventská síť Notre Dame je nejrozsáhlejší v oblasti vysokoškolského vzdělávání, s více než 270 klubů, včetně více než 40 mezinárodních klubů.

Medonza Rankings Mendoza College of Business byl uznán za vynikající výsledky a její závazek k sociální a environmentální odpovědnosti za vybrané žebříčky uvést:

1 mezi národ nejlepších vysokoškolských obchodních škol --Bloomberg BusinessWeek (2010-2014)

20 mezi nejlepší absolvent obchodní školy v USA - Bloomberg Businessweek (2012)

15 mezi top Executive MBA programy - Bloomberg Businessweek (2013), The Economist - Který MBA? (2013) a básníci a Quants pro manažery (2014)

4 celostátní mezi top účetních programů absolventa - Veřejné účetnictví Report (2013)

Mendoza College of Business je akreditována AACSB International a zavazuje se dodržovat zásady pro odpovědné řízení vzdělávání (PRME).

Místa

Notre Dame

Adresa, 1. řádek
Mendoza College of Business, University of Notre Dame,
Notre Dame

46556-5646 Notre Dame, Indiana, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium