Přečtěte si oficiální popis

Posláním Národního Graduate School of Management jakosti (NGS) je poskytovat vzdělávací programy, které předem znalosti v oblasti kvality Systems Management (QSM), aby se usnadnilo kodifikace QSM "osvědčených postupů" a vytvořit inovativní modely s výraznými , podnik nebo na vnitrostátní úrovni význam a aplikace. Programy NGS demonstrovat výkonnosti založené na úspěchy svého poslání na každé úrovni studia prostřednictvím "projektu" studia, které musí ukázat konkrétní výsledky fakulty NGS a zaměstnavatele nebo sponzora. Máme vyžadoval, aby studenti prokázat své znalosti a uplatňování těchto znalostí v praktických projektů, souvisejících s prací od roku 1993.

Národní Graduate School of Management jakosti (NGS) je instituce, odborná praxe s hlavním zaměřením:

Poskytnout pracovní dospělým znalosti vyšší úrovně a chápání pojmů, principů a nástrojů řízení pro dokonalost kvalitní výkon-založené systémy. Chcete-li absolvent jednotlivcům chování, analytické, zákaznický servis, a vůdčí schopnosti dosáhnout konkrétních a měřitelných výsledků pro organizační dokonalosti výkonu. Chcete-li zvýšit celkovou pochopení systémů řízení založené na kvalitě ve veřejném i soukromém sektoru na celostátní úrovni. Rozvíjet zastánci a pedagogy systémů managementu kvality, které jsou schopny podporovat pochopení a uplatňování pojmů, zásad a nástrojů.

Vzdělávací cíle národních Graduate School of programů řízení kvality jsou:

Poskytnout studentům, zejména pracovní dospělé a jiné netradiční studenty, s podnikáním související vysokoškolského vzdělávání, který bude umožnit jim, aby se rychlé příspěvky na neziskové a ne-pro-neziskových organizací. Chcete-li se studenty přísné, vzrušující, náročné, teoretických a praktických zkušeností s výukou ve specializované vzdělávací program, který je jednoznačně na střed v obou řízení vědy a systémy kvality vědy, založené na vhodném přístupu týmové práce a začlenění obchodní projekt, který vyžaduje měřitelné výsledky. Pro zajištění vysoce kvalifikované fakulty, kteří jsou lékaři s odbornou pracovní zkušenosti, stejně jako vhodných vzdělávacích pověření. Poskytnout studentům zdroje potřebné k interakci s ostatními jasně a efektivně. Chcete-li předat a ukázat studentům vyrovnaný vztah managementu vedení a systémů jakosti téma k etickému chování. Pro usnadnění studijní nabídky na zrychleným způsobem, v souladu s řízením dodávku učebního plánu na objemu pracovních dospělých. Vybavit studenty s metodami vyšetřování. Podrobit soubor znalostí známého jako systémů řízení jakosti k procesu neustálého zlepšování odvozených z uplatňování těchto znalostí na pracovišti a odpovědí na výzkum v oblasti. Chcete-li hledat a sledovat výsledky a vyhodnocení dotazovaných absolventů a zaměstnavatelů přispívajících k posouzení životaschopnosti programu.

Akreditace

Národní Graduate School of Management jakosti je akreditován New England Sdružení škol a vysokých škol, Inc. prostřednictvím své Komise o vysokých školách. Akreditace instituce vyššího vzdělávání ze strany New England Association uvádí, že splňuje nebo překračuje kritéria pro posuzování kvality institucionálního periodicky aplikovaného prostřednictvím postupu vzájemného hodnocení. Akreditované vysoké škole nebo univerzity je ten, který má k dispozici potřebné prostředky k dosažení svých stanovených účely prostřednictvím vhodných vzdělávacích programů, je v podstatě dělá to, a dává přiměřené důkazy, že to bude pokračovat, v dohledné budoucnosti. Institucionální integrity je také řešena prostřednictvím akreditace. Akreditace od New England Sdružení není stranický, ale platí pro instituci jako celek. Jako takový, to není zárukou každého kurzu či program, který nabízí, nebo v kompetenci jednotlivých absolventů. Spíše, poskytuje přiměřenou jistotu o kvalitě příležitostí k dispozici studentům, kteří navštěvují instituci. Dotazy týkající se stavu akreditaci New England Sdružení by měla být zaměřena na administrativní pracovníky orgánu.

SCHEV

Národní Graduate School je certifikován pro provoz podle Státní rady pro vysokoškolské vzdělávání Virginia (SCHEV): Private & Out-of-State Postsekundární vzdělávání Státní rady pro vysoké školství Virginia James Monroe Building 101 N. 14th Street, 9. patro Richmond, VA 23219 (804) 225-2600

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

The National Graduate School of Quality Management

Osnovy pro Master of Science v Quality Systems Management studijní program může být dokončena během jednoho roku (tři semestry, dvanáct kurzy, 36 kreditů) a je dodáván vý ... [+]

Osnovy pro Master of Science v Quality Systems Management studijní program může být dokončena během jednoho roku (tři semestry, dvanáct kurzy, 36 kreditů) a je dodáván výhradně on-line, aby vyhovovaly potřebám pracovního profesionální mistr studia studenta.

Program je navržen ve formátu integrovaného scénáře vyvinuté po rozsáhlých konzultacích s různými cílových skupinách budoucích zaměstnavatelů, organizační vůdcové a kvalitní praktiky. Výrazným rysem tohoto programu je náhrada konvenčních diplomové práce s týmem bázi, související s prací projektu významného odborného význam pro studujícího a jeho zaměstnavatelem nebo společnosti (magisterského Business projektu nebo MBP). Národní Graduate School má také partnerství s Juran Global, která umožňuje úspěšným absolventům Master of Science Pro získání Lean Six Sigma černý pás po ukončení jejich programu bez dodatečných nákladů na studenta! ... [-]

Spojené státy americké Falmouth
Přihlašování započato
Angličtina
Kombinované
1 rok
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině