The King's University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Králův University (TKU) je akreditován, Duchem zmocněné, evangelická univerzita se školními areály poboček a učebních míst v několika amerických městech. TKU nabízí studentům kompletní vzdělávací zkušenost tím, že kombinuje vysokoškolské vzdělání s praktickými zkušenostmi v rámci ministerstva dynamických místních kostelů. Tento kompletní vzdělávací zkušenost připravuje a vybavuje studenty sloužit v místním kostele, tržiště a po celém světě.

Dr. Jack Hayford, zakladatel a kancléř královské univerzity, a Pastor Robert Morris, zakládající hlavní pastor brány kostela, si vypěstovali jedinečný partnerství, v tomto Dr. Hayford slouží jako apoštolské staršího brány kostela a Pastor Robert v současné době slouží jako předseda správní rady pro krále univerzity. Dr. Hayford a Pastor Robert sdílejí hodnoty kvality a profesionality ve své vizi trénovat muže a ženy pro práci království všude tam, kde jim Bůh dává vliv. Tato společná vize vedla k vytvoření areálu TKU u brány kostela.

S více než 700 studentů vysokých škol, široký a 270 studentů v areálu Southlake v DFW, TKU dynamická vzdělávací prostředí a Duchem zmocněné komunita umožnit svým studentům učit se, rozvíjet schopnosti a talent, a růst ve vztazích s ostatními studenty, fakulty as Pán.

Místa

Southlake

Adresa, 1. řádek
2121 E. Southlake Blvd
Southlake, TX 76092

Southlake, Texas, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium