The Graduate Institute

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Institut postgraduálního studia je státní akreditovaná postgraduální škola, která se věnuje podpoře integrativního a holistického světového pohledu prostřednictvím studie o zdraví, wellness, vzdělávání a osobní a profesní transformaci.

Naše poslání

Posláním Institutu absolventů, jako nezávislé instituce vysokoškolského vzdělávání, je poskytovat transformační vzdělání založené na integrující a holistickou perspektivu a specificky navržené tak, aby umožnilo studentům dosáhnout svého plného potenciálu jak v jejich profesním, tak v osobním životě.

Naše vize

Akademické stipendium a vzdělání založené na integrujícím a holistickém světovém pohledu posílí široké pochopení složitých lidských otázek, podnítí individuální a kolektivní uvědomění a blahobyt a přispěje ke zlepšení, udržitelnosti a obnově společnosti a společnosti.

Učení v komunitě

Institut Absolvent hodnotí sílu komunity. Věříme, že se ve skupinách účinněji učíme než my sami. Z tohoto důvodu provádíme všechny naše programy v kohortách - skupinách dospělých studentů, kteří vytvářejí společné učební prostředí. Model kohorty podporuje dialog a živou výměnu názorů, pomáhá každému žákovi vytvářet smysl na osobní úrovni a zároveň zůstává připojen k větší skupině. To dělá proces učení dynamický, relevantní a humanizovaný.

Kohorty také vytvářejí kontinuitu v magisterském a certifikačním programu. Dokončením celého studijního programu s úzkou skupinou dospělých studentů mohou studenti prosperovat a růst v bezpečí, důvěře a kamarádství své komunity. V kohortě je každý hlas respektován a každý student přispívá k individuálnímu a kolektivnímu růstu a objevu.

Svět podpory

U TGI se učení nekončí ve čtyřech zdíchch učebny. Naše fakulty a administrativa jsou vždy k dispozici pro vedení a podporu studentů během studia. Poskytujeme také následující zdroje, abychom zajistili, že to, co se studenti učí v TGI, jim budou sloužit v jejich osobním a profesionálním úsilí:

  • Ruční mentorství a stáže, které poskytují cenné příležitosti pro školení i potenciální umístění v kariérech po dokončení programu
  • Příležitost navrhnout a uskutečnit Kultivační projekt, který pomáhá spouštět studenty do další fáze jejich postgraduálního profesního života
  • Průběžná zpětná vazba a odborné znalosti fakultních a programových koordinátorů, kteří mohou pomoci studentům se stážemi a mentorskými pozicemi a rozvojem projektů
  • Členství v naší prosperující asociaci absolventů po dokončení programu, které zahrnuje přístup do našeho Alumni Directory, každoroční shromáždění absolventů a další vzdělávací zdroje, které jsou k dispozici zejména pro absolventy TGI

Místa

Bethany

Adresa, 1. řádek
171 Amity Rd, Bethany, CT
06524 Bethany, Connecticut, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium