The George Washington University - Elliott School Of International Affairs

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Elliottova škola mezinárodních záležitostí Univerzity George Washingtona je jednou z předních světových škol mezinárodních záležitostí. Jeho posláním v centru Washingtonu, DC je vzdělávat příští generaci mezinárodních vůdců, provádět výzkum, který zlepšuje porozumění důležitým globálním otázkám a zapojuje politické společenství ve Spojených státech a po celém světě.

Jedinečná poloha školy - jen pár kroků od Bílého domu, Světové banky, Mezinárodního měnového fondu, Ministerstva zahraničí USA a desítek dalších amerických a mezinárodních organizací - obohacuje výuku a výzkum a poskytuje studentům a vědcům bezkonkurenční příležitosti k zapojení se do Americká a mezinárodní politická společenství.

Elliott School, pojmenovaná na počest bývalého prezidenta GW Lloyda H. Elliott a jeho manželky Evelyn, nabízí inovativní interdisciplinární vzdělávací programy, které poskytují studentům vzdělání a školení, které potřebují k úspěchu na mezinárodní scéně. Více než 700 studentů využívá jednoho z 12 programů pro absolventy školy Elliott School.

Škola nabízí magisterské programy v oblasti globální komunikace, mezinárodních záležitostí, mezinárodního rozvoje, mezinárodního obchodu a investiční politiky, mezinárodní vědy a technologické politiky a bezpečnostní politiky, jakož i Asie, Evropy a Eurasie, Latinské Ameriky a Středního východu. . Elliott School také nabízí magisterský titul pro profesionály střední kariéry a duální diplom mezinárodního studia ve spojení s 19 mezinárodními partnerskými univerzitami. Více než 2 100 vysokoškoláků se věnuje osvojenému osnově svobodných umění se zvláštním zaměřením na mezinárodní záležitosti nebo s regionálním zaměřením na Asii, Střední východ nebo Latinskou Ameriku a na polokouli. 20 000 absolventů Elliottovy školy lze nalézt na vedoucích pozicích ve veřejném, soukromém a neziskovém sektoru po celém světě.

121744_44827954204_568590683a_o.jpg

© The George Washington University - Elliott School Of International Affairs

Elliottova škola sponzoruje devět výzkumných ústavů:

 • Centrum pro mezinárodní vědeckotechnickou politiku
 • Institut evropských, ruských a eurasijských studií
 • Institut pro globální a mezinárodní studia
 • Institut pro mezinárodní hospodářskou politiku
 • Institut pro studium na Středním východě
 • Institut pro veřejnou diplomacii a globální komunikaci (spolufinancovaný školou médií GW a veřejnými záležitostmi)
 • Institut pro bezpečnost a konfliktní studia
 • Zajištěné středisko pro asijské studie
 • Institut pro politiku vesmíru

Tato dynamická intelektuální centra poskytují prostor pro učence a tvůrce politik, aby se setkali za účelem vývoje, testování a šíření nových myšlenek. Členové fakulty pracují individuálně a společně ve všech oborech, aby zdokonalili intelektuální debaty a prohloubili akademické a politické diskuse o mezinárodních záležitostech. Výzkum Elliottovy školy přispívá k rozšiřujícímu se souboru znalostí, které pomáhají vědcům, tvůrcům politik a občanům lépe porozumět světu.

121745_34060935083_bc4ef09e9a_o.jpg

© The George Washington University - Elliott School Of International Affairs

Mise

Univerzita George Washingtona již dlouho uznává hodnotu mezinárodního vzdělávání. Od založení univerzity v roce 1821 jsme připravili studenty, aby čelili důležitým globálním problémům a změnili svět. Elliott School of International Affairs představuje vyvrcholení inovativních myšlenek a nových perspektiv generovaných jeho předchůdci na George Washington University:

 • Škola srovnávací vědy a diplomacie (1898 - 1905)
 • Katedra politiky a diplomacie (1905 - 1907)
 • Vysoká škola politických věd (1907 - 1913)
 • Mezinárodní právo a diplomacie na Kolumbijské vysoké škole (1913 - 1928)
 • Škola vlády (1928 - 1960)
 • Škola vládních, obchodních a mezinárodních záležitostí (1960 - 1966)
 • Škola mezinárodních vztahů (1987 - 1988)
 • Škola veřejných a mezinárodních věcí (1966 - 1987)
 • Škola mezinárodních vztahů Elliott (1988 - dnes)

Na škole Elliott International International je naším posláním:

 • Vzdělávat další generaci mezinárodních vůdců
 • Provádět výzkum a vytvářet studium, které vede k pochopení důležitých globálních otázek
 • Zapojit veřejnost a politickou komunitu ve Spojených státech a na celém světě, a tak podpořit mezinárodní dialog a formovat politická řešení

Naším posláním je vytvářet znalosti, sdílet moudrost a inspirovat akci, aby se náš svět stal lepším místem.

Elliott škola podle čísel

134753_ElliottSchoolbytheNumbers.jpg

© The George Washington University - Elliott School Of International Affairs

O Elliottově škole

Univerzita George Washingtona od roku 1821 vzdělává generace mezinárodních vůdců a rozšiřuje porozumění důležitým globálním otázkám.

Tato mise je věnována Elliott School of International Affairs, pojmenované na počest bývalého prezidenta GW Lloyda H. Elliott a jeho manželky Evelyn. Našimi studenty školíme v teorii a praxi mezinárodních záležitostí a nabízíme jim hloubkovou analýzu mezinárodních ekonomických, politických, vědeckých a kulturních otázek. Učební plán školy je interdisciplinární; většina fakult Elliottovy školy na plný úvazek je jmenována společně na katedrách GW.

Naše široce uznávaná fakulta připravuje studenty Elliott School na globální kariéru ve veřejném, soukromém a neziskovém sektoru. Absolventi Elliott School jsou důsledně vyhledáváni pro náročné globální kariéry. Naše umístění ve Washingtonu, DC nám navíc umožňuje navázat silné vztahy s veřejnými, soukromými a neziskovými organizacemi, které pravidelně zaměstnávají studenty a absolventy školy Elliott.

Místa

Washington

Elliott School of International Affairs

Adresa, 1. řádek
Elliott School of International Affairs
1957 E Street, NW

20052 Washington, Okres Columbia, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 202-994-6240