The Cooper Union

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Cooper Unie pro rozvoj vědy a umění, založena v roce 1859, je mezi národ je nejstarší a nejvýznamnější institucí vyššího vzdělávání. Organizace, dědictví Peter Cooper, zaujímá zvláštní místo v kulturní struktury amerického života.

Založený průmyslník, vynálezce a filantrop Peter Cooper, Cooper Union domy školy umění, architektury a inženýrství, stejně jako svět-třída fakulty humanitních a sociálních věd.

Poslání a vize

Prostřednictvím vynikajících studijních programů v oblasti architektury, umění a inženýrství a Fakulta humanitních a sociálních věd, Cooper Union pro rozvoj vědy a umění připravuje talentované studenty, aby osvícené příspěvky do společnosti.

Vysoká škola připouští vysokoškoláky výhradně podle zásluh a ocenění plných stipendií všech zapsaných studentů. Instituce poskytuje úzký kontakt s význačnou, tvůrčí schopnosti a podporuje přísný, humanistické učení, který je obohacen o procesu navrhování a rozšířený o městském prostředí. Cooper Union byla založena v roce 1859 Peter Cooper, průmyslník a filantrop, nabízí veřejné programy pro občanské, kulturní a proveditelné obohacení New York City.

Místa

New York

Adresa, 1. řádek
Administrative Offices,
30 Cooper Square

NY 10003 New York, New York, Spojené státy americké