Přečtěte si oficiální popis

Cooper Unie pro rozvoj vědy a umění, založena v roce 1859, je mezi národ je nejstarší a nejvýznamnější institucí vyššího vzdělávání. Organizace, dědictví Peter Cooper, zaujímá zvláštní místo v kulturní struktury amerického života.

Založený průmyslník, vynálezce a filantrop Peter Cooper, Cooper Union domy školy umění, architektury a inženýrství, stejně jako svět-třída fakulty humanitních a sociálních věd.

Poslání a vize

Prostřednictvím vynikajících studijních programů v oblasti architektury, umění a inženýrství a Fakulta humanitních a sociálních věd, Cooper Union pro rozvoj vědy a umění připravuje talentované studenty, aby osvícené příspěvky do společnosti.

Vysoká škola připouští vysokoškoláky výhradně podle zásluh a ocenění plných stipendií všech zapsaných studentů. Instituce poskytuje úzký kontakt s význačnou, tvůrčí schopnosti a podporuje přísný, humanistické učení, který je obohacen o procesu navrhování a rozšířený o městském prostředí. Cooper Union byla založena v roce 1859 Peter Cooper, průmyslník a filantrop, nabízí veřejné programy pro občanské, kulturní a proveditelné obohacení New York City.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

The Cooper Union

Master of Architecture II po-profesionální studia programu byla zahájena v roce 2009 rozšířit vizi a intelektuální přísnost pregraduální programu. ... [+]

Master of Architecture II

MASTER OF ARCHITECTURE II Program bude ZVĚTŠIT dvou studií PRO AKADEMICKÝ ROK 2013-2014.

Kromě stávajícího učebního plánu Advanced Design Studio práce, která vrcholí v projektu práce návrhu výzkumu, Kritika, historie a teorie koncentrace nabídne intenzivní jednoroční ponoření do kritiky, historie a teorie architektury. Důraz je kladen na přístupy k architektonické analýzy a historie, role a současnou relevanci teorie, a vztahy mezi teorií a designu. Semináře budou nabízet kvalitní příprava studentů na kariéru v žurnalistice, učení a případné doktorské studium, s širokým pochopení kulturních podmínek architektonické produkce a zaměření na excelenci v písemné formě. Analýza studia poskytují hluboký vhled do formální a programové rozmanitosti historické a současné architektury, procesu navrhování, a potenciální možnosti pro nové přístupy k teorii a praxi. Vyžaduje důraz na urbanismus nebo Technologies zastoupení umožňuje hlubší pátrání v konkrétních oblastech historické nebo současné architektonické teorie. ... [-]

Spojené státy americké New York
Září 2019
Denní studium
3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The Cooper Union

... [+]

[-]
Spojené státy americké New York
Září 2019
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině