The Cooper Union

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Cooper Unie pro rozvoj vědy a umění, založena v roce 1859, je mezi národ je nejstarší a nejvýznamnější institucí vyššího vzdělávání. Organizace, dědictví Peter Cooper, zaujímá zvláštní místo v kulturní struktury amerického života.

Založený průmyslník, vynálezce a filantrop Peter Cooper, Cooper Union domy školy umění, architektury a inženýrství, stejně jako svět-třída fakulty humanitních a sociálních věd.

Poslání a vize

Prostřednictvím vynikajících studijních programů v oblasti architektury, umění a inženýrství a Fakulta humanitních a sociálních věd, Cooper Union pro rozvoj vědy a umění připravuje talentované studenty, aby osvícené příspěvky do společnosti.

Vysoká škola připouští vysokoškoláky výhradně podle zásluh a ocenění plných stipendií všech zapsaných studentů. Instituce poskytuje úzký kontakt s význačnou, tvůrčí schopnosti a podporuje přísný, humanistické učení, který je obohacen o procesu navrhování a rozšířený o městském prostředí. Cooper Union byla založena v roce 1859 Peter Cooper, průmyslník a filantrop, nabízí veřejné programy pro občanské, kulturní a proveditelné obohacení New York City.

Místa

New York

Adresa, 1. řádek
Administrative Offices,
30 Cooper Square

NY 10003 New York, New York, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium