The Chicago School of Professional Psychology

Úvod

Read the Official Description

Chicagská škola profesionální psychologie (TCSPP) je ne-pro-profitovat, akreditované instituce s více než 4.300 studentů na školních areálů po celé zemi (Chicago, jižní Kalifornie a Washington, DC) a on-line. TCSPP byla inovátorem v oblasti psychologie a souvisejících behaviorální vědy od roku 1979. TCSPP nabízí více než 20 studijních programů a nepřeberné množství příležitostí pro mezinárodní zkušeností.

Ústředním bodem naší transformační dopad na studenty a jejich komunit a praxe psychologie je snoubenců profesionální model vzdělávání. Tento průkopnický přístup k tréninku využívá talentu a zkušeností z fakulty lékařů, kteří pracují s našimi týmy partnerství Společenství a aplikované odborné praxi poskytnout studentům bohaté spektrum klinického výcviku v širokém rozsahu nastavení komunity. Ve skutečnosti, škola byla první svého druhu být jmenován do předsedy Service Higher Education Community cti pro jeho vedení v provozu a občanské angažovanosti.

Naši absolventi se objeví s bezkonkurenční dovednosti a připraveni, aby se tolik potřebné změny v komunitách, kterým slouží. Pracují po celém světě, v nemocnicích, školách, komunitní centra, agentury, nevládní organizace, soukromé praxe, a jinde. Naši absolventi se mísí sofistikovanější chápání lidské zkušenosti s vysoce kvalitní praxe v takových oblastech, jako Child & Adolescent psychologie, aplikované analýzy chování, klinické psychologie, forenzní psychologie, Mezinárodní psychologie a další.

Chicagská škola je regionálně akreditována západní Sdružení škol a univerzity Senior College a University Komise (WSCUC) a je aktivním členem Národní rady školy a programy pro profesionální psychologie-, který uznal Chicagské školy pro jeho zásluhy a nezaplacené příspěvky na kulturní rozmanitost a advokacii.

Proč my?

Odlišíte

Na Chicagské školy profesionální psychologie, vzdělání není jen o teorii, že má kořeny v úsilí o inovace, servis a komunity. Náš praktikující fakulta integrovat výuku ve třídě s příslušnými platné příkladů z vlastních zkušeností v této oblasti, že se studentům poskytne cenné dovednosti, které s sebou nesou celou dobu své kariéry. Absolventi se objeví připraven udělat pozitivní změny v různých komunit a organizací na místní i globální úrovni.

Snoubenci profesionální model školství

Naše unikátní model vzdělávání poskytuje studentům s bohatým spektrem praktických zkušeností a pomáhá jim při vytvoření inkluzivního přístupu do praxe a výzkumu.

Ruční školení

Prostřednictvím Chicagské školy v terénních a praktikum příležitosti, studenti strávil více než 1,2 milionu hodin slouží naše globální společenství jen v roce 2014.

Změnit život

Pro mnoho absolventů, pracovat s zaostalých zemích je život měnící zkušenost, která s sebou nesou celou dobu své kariéry a po celý zbytek svého života.

Mezinárodní

S 20 globálních akademickými partnery nabízíme řadu mezinárodních a studium v ​​zahraničí zkušenosti, pomáhá studentům rozvíjet globální perspektivu pro různé kariéry oborů.

Úspěch Student

S mírami sahat od organizační vedení do klinické psychologie, naše absolventy byla oprávněna obrátit své vášně na úspěšné profesí.

Http://www.thechicagoschool.edu/why-us/accreditation/

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA - Magistr » Vidět PhD » Vidět BAs » Vidět MA - OnlineStudies » Vidět MA - HealthcareStudies »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Ma Poradenství Psychologie

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Spojené státy americké Chicago Los Angeles Irvine Washington DC + 3 více

Studenti v magisterském studijním programu psychologického poradenství získají pevný základ v zásadách a postupech klinické psychologie. Rozvíjejí základní diagnostických, terapeutických a poradenské dovednosti potřebné pro širokou škálu klinických populací a emocionální a psychické stavy. [+]

ma poradenství psychologie

Studenti v magisterském studijním programu psychologického poradenství získají pevný základ v zásadách a postupech klinické psychologie. Rozvíjejí základní diagnostických, terapeutických a poradenské dovednosti potřebné pro širokou škálu klinických populací a emocionální a psychické stavy. Osnovy učí studenty etiku a profesní směry poradenských služeb a klinické psychologie praxe v korelaci s vývojem k hluboké znalosti teoretických rámců a vědeckých základen. Dozví se také, jak je důležité porozumět tomu, jak diverzita a kulturní rozdíly nebo problémy mají dopad na oblast duševního zdraví. Program konzultační psychologie MA poskytuje praktickou práci a multikulturní vzdělávání, které jsou integrovány do celého kurzu programu. Navíc si studenti mohou vybrat z různých koncentrací, aby splnili potřeby nebo touhy svých vzdělávacích a profesních cílů. Kurikulum připravuje absolventy pro licencování v okrese Columbia, Maryland, Virginia a Delaware tím, že zahrnuje osm obsahových oblastí navržených Národní radou certifikovaných poradců.... [-]


Contact
Adresa destinace
Admission Operations
c/o The Chicago School of Professional Psychology
350 N Orleans, Suite 1050

Chicago, Illinois, IL, 60654-1822 US
Social Media
Adresa destinace
Downtown Chicago
325 N Wells

Chicago, Illinois, IL, 60654-1822 US
Adresa destinace
Downtown Los Angeles
617 W. 7th St.

Los Angeles, Kalifornie, CA, 90017 US
Adresa destinace
University Plaza, Irvine
4199 Campus Dr., Suite 400

Irvine, Kalifornie, CA, 92612 US
Adresa destinace
Downtown Washington, D.C.
901 15th Street NW

Washington DC, Washington, D.C., 20005 US