Přečtěte si oficiální popis

Katolická univerzita Ameriky, Byla založena v roce 1887 podle amerických katolických biskupů s podporou papeže Lva XIII, je národní univerzita katolické církve ve Spojených státech. Byla založena jako absolvent výzkumné centrum, univerzita začala nabízet vysokoškolské vzdělání v roce 1904 a dnes je domovem pro 12 škol a 21 výzkumných zařízení. Katolická univerzita je jediná americká univerzita s církevními fakultami udělení kanonické tituly ve třech disciplínách. Zelenající se 180-akr kampus Univerzitní, který se nachází jen severně od Capitol Hill, Umožňuje studentům snadný přístup k široké škále vzdělávacích, kulturních a politických příležitostí, které Washington, DC nabízí.

Poslání Jako národní univerzitě katolické církve ve Spojených státech, založený a podporovaný biskupů v zemi se souhlasem Apoštolského stolce, Katolická univerzita Ameriky se zavázala, že komplexní katolík a americká instituce vyššího vzdělání, věrný na učení Ježíše Krista, jak vynesených na církev. Věnováno k prosazování dialogu mezi vírou a rozumem, Katolická univerzita v Americe se snaží objevit a sdělit pravdu skrze dokonalosti ve výuce a výzkumu, vše ve službě církvi, národa a světa.

Cíle univerzity Katolická univerzita v Americe je společenství učenců, jak fakulty a studenti, oddělil se objevit, chránit a rozšiřovat pravdu ve všech jejích formách, se zvláštním zřetelem k potřebám a možnostem národa. Jako univerzity, to je v podstatě zdarma a autonomní centrum studia a agentury sloužící potřebám lidské společnosti. Vítá spolupráci všech učenců dobré vůle, kteří prostřednictvím procesu studia a reflexe, přispívají k těmto cílům v atmosféře akademické kompetence, kde je svoboda uchoval a kde jediným omezením na základě pravdy je pravda sama.

Jako katolické univerzity, to chce pěstovat a rozšiřovat pochopení křesťanské víry v rámci všech forem lidského bádání a hodnot. Jeho cílem je zajistit, aby v institucionálním způsobem, správné intelektuální a akademické svědectví o křesťanské inspirace v jednotlivci a ve společnosti, a poskytnout místo pro další zamyšlení, ve světle křesťanské víry, na rostoucí bohatství lidského poznání.

Jako člen americké akademické obce, přijímá standardy a postupy amerických institucí a usiluje o dosažení rozdílu v akademickém světě.

Věrný křesťanského poselství, jak to přichází skrze církev a věřící, aby vlastními národními tradicemi, Katolická univerzita v Americe má jedinečné odpovědnosti být služby pro křesťanské myšlení a vzdělávání v katolické komunity, jakož i sloužit národu a světu .

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MA

The Catholic University of America

... [+]

Tyto inovativní programy jsou aplikovatelné na různé aspekty vývoje v soukromém nebo veřejném úrovni, včetně technických aspektů souhru mezi politikou a rozvojem hospodářské politiky, hospodářský rozvoj a globální zdraví, potravin a výživy, energie a životní prostředí, vzdělávání v rozvojových zemích, a komunitní rozvoj.

Zápis do programu IEDM nebo IEDP vám umožní učit a zkušenosti z první ruky širokou škálu rozvojové praxe ve veřejném i soukromém sektoru prostřednictvím interakce s vysoce postavených jedinců zapojených do úspěšných rozvojových iniciativ, které tvoří naše Mezinárodní poradní sbor, naše schopnost a vést své vedení v rozvojových seminářů.... [-]

Spojené státy americké Washington
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The Catholic University of America

Integrální hospodářský rozvoj je přístup k rozvoji, který se snaží posílit občanská a sociální instituce nezbytné pro udržitelný rozvoj; ten, který má integrovaný pohled ... [+]

MA v oboru integrální rozvoj politiky hospodářské Dva programu rok na plný úvazek, s možností na částečný úvazek. Průkopníci implementace integrovaného přístupu k hospodářské politice. Vyučuje aplikované politiky a ekonomických technik nedílnou rámci rozvoje. Co je to Integrovaný přístup

Integrální hospodářský rozvoj je přístup k rozvoji, který se snaží posílit občanská a sociální instituce nezbytné pro udržitelný rozvoj; ten, který má integrovaný pohled na roli člověka ve společnosti. Je to přístup, který rozvojové subjekty stále více požadují. Integrální hospodářský rozvoj, vidět z pohledu celého člověka a celé lidské společnosti, je jádrem našich programů a poslání katolické univerzity Ameriky.... [-]

Spojené státy americké Washington
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Integral Economic Development

IEDM one year or two full of international experience

The Catholic University of America
Adresa, 1. řádek
The Catholic University of America, 620 Michigan Ave., N.E.
DC 20064 Washington, District of Columbia, Spojené státy americké
Website
Telefonní číslo
+1 202-319-4289