Texas A&M University Commerce College of Humanities, Social Sciences & Arts

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

KOLOGIE HUMANIT, SOCIÁLNÍCH VĚD A UMĚNÍ ...

Jménem studentů, zaměstnanců a fakulty Vysoké školy humanitních, sociálních věd a umění VÍTEJTE na naší domovské stránce! Jsme rádi, že vás zajímá naše vysoká škola a programy.

Od vašich tříd v akademickém základním studijním plánu, přes vybranou hlavní oblast studia až po vynikající úsilí v tradičním prostředí učebny i mimo ni se ocitnete na naší vysoké škole jedinečně umístěni. Oddělení na vysoké škole představují tradiční i nově vznikající oblasti znalostí, které nejen podpoří vaše současné zájmy, ale také vám pomohou objevit a definovat nové oblasti obohacení.

Jako student naší vysoké školy se naučíte komunikovat jasně a efektivně, rozumět literárním, historickým, sociologickým a geopolitickým otázkám a oceňovat a účastnit se vizuálního a divadelního umění. Dostanete příležitost zapojit se do různých kulturních a uměleckých akcí a představení a ponořit se do úsilí o intelektuální dokonalost, která bude formovat vaše celoživotní zkušenosti napříč osobními i profesionálními cestami.

Ať vás baví cokoli, máte příležitost zúčastnit se naší školy!

S pozdravem,

William F. Kuracina, děkan

MISE KOLEGY

Vysoká škola je centrem tvůrčího a svobodného uměleckého vzdělávání na Texas A&M University-Commerce a ve svých snahách usiluje o dokonalost a globální vizi.

Vysoká škola umožňuje studentům jasně a efektivně komunikovat, porozumět literárním, historickým, sociologickým a geopolitickým otázkám a ocenit a účastnit se vizuálního a divadelního umění.

Vysoká škola slouží studentům, učitelům, zaměstnancům, absolventům a komunitě jako celku - regionálně, národně i mezinárodně - a usiluje o rozmanitost ve všech svých činnostech.

Místa

Commerce

Adresa, 1. řádek
Campbell Street,2200
75428 Commerce, Texas, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium