Temple University School of Podiatric Medicine

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Temple University School of Podiatric Medicine je plně integrována do velkého a komplexního univerzitního zdravotního systému ve Filadelfii. Největší podiatrické léčebné zařízení kdekoli, Foot and Ankle Institute at TUSPM, má více než 40 000 návštěv pacientů ročně. TUSPM nabízí včasné praktické klinické školení s rotacemi v našich dvou zařízeních a také v různých aspektech zdravotního systému Temple University.

Naši studenti si užívají veškerá zařízení Temple University, včetně mnoha knihoven, počítačových laboratoří a sportovních a kulturních akcí; máme také největší podiatrickou lékařskou knihovnu ve Spojených státech a také ubytování studentů v areálu. TUSPM je plně akreditován Radou pro podiatrické vzdělávání lékařů.

Poslání a vize TUSPM

Poslání a vize TUSPM je základním kamenem našeho vzdělávání excelence od našeho začátku. S každým pedikérem, kterého učíme a posíláme do jeho profese, sdílíme a sledujeme poslání a vizi.

Poslání: Vychovávat vysoce kvalifikované, etické a profesionální studenty podiatrického lékařství, kteří jsou po dokončení kurikula připraveni na udělení licence a vstup do postgraduálního lékařského vzdělávání a rozvíjet podiatrickou lékařskou profesi prostřednictvím výzkumu, kvalitní péče o pacienta a komunitních služeb.

Vize: Budeme absolvovat lékaře podiatrické medicíny, kteří jsou vyškoleni pomocí nejinovativnějších postupů a pokročilých technologií. Založíme Foot and Ankle Institute jako preeminentní centrum excelence pro diagnostiku a léčbu chorob dolních končetin. Budeme rozšiřovat znalosti o dolních končetinách prostřednictvím výzkumu, vědeckých publikací a prezentací.

Místa

Philadelphie

Adresa, 1. řádek
North 8th Street,148
19107 Philadelphie, Pensylvánie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: