Temple University School of Pharmacy

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

TUSP, jedna z nejstarších farmaceutických škol v Pensylvánii, má kořeny sahající až do roku 1901. Dnes se TUSP rozrostla v dynamický a vlivný název ve farmaceutickém výzkumu a vzdělávání.

V roce 2010 uznala Carnegie Foundation for the Advancement of Teaching Temple jako jednu z pouhých 99 veřejných a soukromých univerzit, které si zaslouží klasifikaci RU / H, což naznačuje vysokou výzkumnou aktivitu. Náš oceňovaný výzkum a schopnost pomáhají formovat naše dědictví a dávají našim studentům něco, co oslavovat a usilovat o ně.

Templeovi studenti jsou koneckonců středem našeho úsilí a úspěchu. Naše postgraduální programy Pharm.D., Postgraduální programy v oboru farmaceutických věd a regulačních záležitostí a zajišťování kvality (RAQA) poskytují našemu rozmanitému a talentovanému studentskému sboru příležitosti, které potřebují, aby jim pomohly splnit různé profesní a vzdělávací cíle.

Jako škola TUSP dělá vše pro to, aby přispěla k dobré pověsti Temple University a podpořila inovace a pokrok ve farmaceutických vědách a farmaceutické praxi.

Absolventi TUSP každý rok kultivovali, informovali, etické praktiky a výzkumníky do celého světa. V loňském roce jsme hrdě absolvovali 98,6% naší Pharm.D. profesionální třídy, což upevňuje naši míru promoce v horním třetím percentilu farmaceutických škol v USA.

Místa

Philadelphie

Adresa, 1. řádek
North Broad Street,3307
19140 Philadelphie, Pensylvánie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium