Temple University Klein College of Media and Communication

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

128605_rsz_brooke-cagle-g1kr4ozfoac-unsplash.jpg

Ať už chcete pomocí videa a podcastů dokumentovat živé historické město Philadelphie; využijte sílu Twitteru k vytvoření sociálních změn; zkoumat povahu politické a přesvědčivé komunikace; nebo cestovat do zahraničí za účelem reportování ze zemí po celém světě, Klein College of Media and Communication má program, který vám vyhovuje. Naše flexibilní, ale přísné učební osnovy kombinují nejnovější inovace v digitálních médiích se zkušenostmi zkušených, renomovaných členů fakulty a vědců.

Nachází se na národním čtvrtém největším mediálním trhu v zemi, Klein College nabízí velké množství akademických a profesních příležitostí pro studenty reklamy, vysílání, žurnalistiky, mediální produkce, strategické komunikace a dalších. Jako student Klein College budete mít přístup k velkému množství zdrojů a podpůrné struktury, která se soustředí na praktické učení, zkušenosti z reálného světa a směs analytických a teoretických znalostí se zaměřením na naše dynamické městské prostředí.

Temple's Klein College of Media and Communication má bohatou historii a vývoj, který odráží to z oblasti komunikace. Od svého založení v roce 1927 si Klein College získala trvalé uznání jako jedna z nejlepších škol svého druhu v USA. Nabízí správnou kombinaci teoretického učení a praktických příležitostí, poskytuje Klein College přední akademiky, výzkum a podporu při přípravě studentů na uspět v neustále se měnícím odvětví.128601_photo-1517486808906-6ca8b3f04846.jpg

Život v chrámu

V chrámu se nikdy nebudete nudit. Denně si můžete vybrat z eklektického spektra kulturních, atletických a společenských aktivit, jako jsou kluby provozované studenty, projekty komunitních služeb, atletické akce a hudební vystoupení.

Tyto činnosti nejsou jen časovými výplněmi. Jsou také příležitostí setkat se s ostatními studenty a rozšířit vaše osobní a profesionální sítě.

Umění a kultura

V chrámu žije umění a kultura. Téměř každý den přináší divadelní a taneční představení, koncerty, umělecké výstavy a navštěvující lektory. A to je jen na akademické půdě. Díky naší poloze ve Philadelphii máte také snadný přístup k prvotřídním muzeím, uměleckým galeriím a uměleckým zařízením.

Kluby a organizace

Chrám je domovem stovek studentských klubů a organizací pokrývajících širokou škálu osobních a profesních zájmů. Každý z nich vám dává šanci zapojit se do kampusu a spojit se se studenty, kteří mají podobné zájmy.

Bydlení a stravování

„Variety“ je nejlepším slovem pro popis možností ubytování a stravování dostupných v chrámu. Nabízíme devět pobytových hal, různá uspořádání bydlení a četné možnosti stravování a stravovací plány, z nichž si můžete vybrat.

Zdraví a wellness

Vaše vysokoškolské zkušenosti zahrnují více než jen akademiky. Pokud ne ve třídě nebo bít do knih, nezapomeňte využít našeho působivého výběru možností zdraví, fitness a rekreace, včetně tělocvičen světové třídy a komplexního zdravotnického centra pro studenty.

Městský život

Když přijdete do chrámu, přijdete také do Philadelphie - jednoho z nejrozmanitějších a nejživějších měst v zemi. Zde najdete ohnisko nočního života, kultury, zábavy a kuchyně, jen pár minut od kampusu.

Udržitelnost a bezpečnost

Ochrana našich studentů a našeho životního prostředí je pro Temple velmi důležitá. Proto klademe takový důraz na bezpečnost studentů a snižujeme dopad univerzity na komunitu, ve které žijeme.

Místa

Philadelphie

Adresa, 1. řádek
Annenberg Hall
2020 N. 13th St.

Philadelphie, Pensylvánie, Spojené státy americké