Temple University College of Engineering

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Inženýrská transformace

Temple Engineering prochází velkými změnami. Ve 12. a Norrisu jsme se vyvíjeli už nějakou dobu. Jako vysoká škola jsme se rozrostli na více než 2 100 studentů a neustále se mění, abychom modernizovali naše učební osnovy. Naše zařízení se dále vyvíjejí s cílem poskytovat moderní, efektivní a kolaborativní prostory určené speciálně pro inženýry.

První ze dvou fází rekonstrukce začala v létě roku 2018 a byla dokončena včas pro začátek podzimního semestru. Převedla prostor v prvním patře z univerzálního prázdného prostoru na flexibilní laboratorní počítačovou laboratoř s rozšířenou technologií a modulárním nábytkem.

121071_COE-Building-27.jpg

Když vstupujeme do tohoto nového semestru, naše budova také pokračuje ve své vlastní transformaci ve druhé fázi rekonstrukcí: vědecká a inženýrská knihovna ve druhém patře (SEL). Upgrady budou zahrnovat nové technologie a vybavení, stanice virtuální reality, pokladnu nástrojů, rukavicovou skříňku na výrobu mikrofilmů, 3D tisk na stolních počítačích a lehký prototypovací prostor, letové zóny letecké robotiky, dřezy, uzemněné elektronické stanice, nová zařízení A / V a řezačky PCB .

Tyto prostory nabídnou také modulární nábytek, který lze převést na prostor pro společné setkání, a také úložný prostor pro probíhající studentskou práci, jako jsou projekty Senior Design.

Kromě toho došlo k významné renovaci také v učebně 502. Mezi inovace patří přidaná kapacita sezení spolu s inteligentní výukovou technologií, podlahy odolné vůči chemikáliím a pracovní desky a další.

STEM - věda, technologie, strojírenství

Cesta k této globální ekonomice začíná právě tady v severní Philadelphii.121066_180917_TempleEngineering-766.jpg

College of Engineering podporuje přísné vzdělávání STEM a je přesvědčen, že každý student, který chce studovat v oboru STEM, by měl být schopen tak učinit. Centrum pro inkluzivní konkurenceschopnost, sídlící v koleji, sponzoruje regionální iniciativy a programy v oblasti strojírenství pro školy ve Philadelphii a vysoká škola také provozuje středoškolské letní inženýrské programy. Toto je jen několik způsobů, jak Temple Engineering pracuje na šíření slova o úspěších, které pole STEM přináší mládeži a komunitě.

Deanova zpráva

V této době neustálého růstu a příležitostí pro vysokou školu a naše studenty jsem s velkou hrdostí sloužil jako děkan Vysoké školy technické.

Spolu s růstem v žebříčku, vysoká škola staví na naší pověsti poskytovat skvělé vzdělání prostřednictvím spolupráce fakultního výzkumu, zážitkového učení, naší rostoucí sítě absolventů a inovativních projektů Senior Design. Od technologií miniaturních lékařských přístrojů po vystřelení do ionosféry nebo péči o naši vlastní planetu doma, jsou chrámoví inženýři skutečně architekti budoucnosti.

V naší budově na Norrisově ulici a kolem ní se děje každý den pozoruhodné věci. Svět venku bude vždy vyžadovat více inženýrů a budeme i nadále zajišťovat, aby naši sovy mohli nejen vstoupit do tohoto světa, ale vést jej.

Těším se, že budu nadále sloužit a posilovat tuto vysokou školu, když budeme pokračovat v naší trajektorii velkých úspěchů. Doufáme, že se k nám připojíte.

Keya Sadeghipour

Děkan

Temple College of Engineering

121070_20141118_skyline_004_938x528.jpg

Akreditace

Jsme výzkumná instituce zaměřená na budoucnost, která nabízí vysoce kvalitní vzdělání akreditované společností ABET.

Inženýrské bakalářské programy přírodních věd (CE, EE, EE / Computer, ME) jsou akreditovány Strojírenskou akreditační komisí ABET. Vysoká škola s potěšením oznamuje, že programy bioinženýrství a inženýrství byly přezkoumány a schváleny pro akreditaci ABET. Program Environmentální inženýrství si vyžádá akreditaci během následujícího přezkumu poté, co absolvoval první studenty programu.

Bakalářské programy inženýrských technologií (CET, ET) jsou akreditovány Komisí pro akreditaci technických technologií společnosti ABET.

Studenti by měli být hrdí na to, že si vyberou program akreditovaný ABET. Akreditace znamená, že vaše vzdělání splňuje celosvětový standard pro technické vzdělávání ve vaší profesi. Ať už studujete aplikovanou vědu, výpočetní techniku, strojírenství nebo technologii, akreditace ABET je důležitým ukazatelem závazku vašeho programu ke kvalitě a může být klíčem k vaší profesionální budoucnosti.

Místa

Philadelphie

Adresa, 1. řádek
1947 N. 12TH STREET
Philadelphie, Pensylvánie, Spojené státy americké