Thomas University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Thomas univerzita je čtyřletá koedukační univerzita svobodných umění, která slouží pomaturitní vzdělávací potřeby. Nachází se v Thomasville, Gruzie USA, Thomas univerzita poskytuje kvalitní vzdělání prostřednictvím dynamické vzdělávací prostředí. Inovativní modely pro dosažení studenty naší fakulty a zaměstnance pečující změnit životy studentů v našich místních, regionálních a globálních komunit. Nabízí spolupracovník je, bakalářských a magisterských stupňů, naším nejvyšším cílem je poskytnout vzdělávací zážitek, který zkoumá a rozvíjí každého studenta plného potenciálu. Thomas univerzita je liberál univerzita umění, což znamená kromě specifických dovedností a znalostí programu získáte, budete také dostávat vyváženou learningové vzdělávání kriticky myslet a efektivně komunikovat.

ENGAGE v dynamických učebních prostředích, kde přísné intelektuální studie vyžadují kreativitu, disciplínu a osobní odpovědnost.

být oprávněna od fakulty a zaměstnance, kteří si cení své individuální silné stránky, schopnosti a vůli uspět. VAŠE intelektuální a osobní rozvoj je naše poslání.

PŘEMĚNIT svůj život, jak si připravit pro úspěšnou kariéru a zodpovědné vedení v rychle se měnícím a složitém světě. Flexibilní učební prostředí patří on-line, hybridní, školními areály satelitu, dohod o předávání a časový rozvrh pohodlné chodech.

Místa

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium