The Conway School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Náš příběh

Walter Cudnohufsky nebyl spokojen s status quo. Dostal magisterský titul v oboru zahradní architektury z Harvardu v roce 1965, strávil osmnáct měsíc na cestách, a byl učil design na velké univerzitě. Byl frustrovaný s tradičním designem vzdělávání, které on považuje za příliš rozčleněná, v flexibilní, a teoretická.

Měl prozkoumal výprava školství ve své absolventské práce a četl progresivní teorie vzdělávání. Chtěl vyzkoušet nový způsob, jak dělat věci, s hands-na učení, spíše jako pracovní design fi ce. Myslel si, že by to mělo být student-umístěný, ne institucionálně organizovaná, a chtěl, aby to bylo sdílený zážitek, který zdůraznil týmovou práci. Chtěl začít novou školu, která by změnil výprava školství na hlavu. A on to udělal.

Osobní půjčky SPOUŠTÍ školy

Ačkoli on nebyl představil designovou školu v venkovském prostředí, z ekonomických důvodů, Walt začal školu v jeho domovském Conway a periferní budovy-cukru-dům a přeměněny stodola. On zabezpečil 8,000dolar osobní půjčku platit za rekonstrukci a fl ovesných školu ve svém prvním roce. Stavba se konal v létě 1972, v očekávání prvních tříd sedm mužů a dvě ženy, většinou z Massachusetts.

Třídy se koná každý den, občas se studiem i každý den. Tam by mohlo být improvizovaný kamenná zeď budovy demonstrace nebo jiných pozvání k "učit se praxí." Pracích byly vždy součástí sdílení, potlucks a her součástí zábavy. Komunikace vždy byla a stále je důležitým zaměření školy.

Waltova víra byla, že pokud nemůžete vysvětlit své myšlenky v psaní a mluvení, pak nejste na starosti sebe nebo co děláte.

Pomocný režisér přijde AS STUDENT

Don Walker, který by dokázal být hlavní síla v evoluci školy, přišel jako student v roce 1978. On už měl dva tituly v krajinářské architektury a mnoho zkušeností ve výuce a praxi. On, také, byl rozčarovaný s jeho pedagogické zkušenosti a přetrvávající tlak, aby dělat výzkum. S přídavkem Donově o zaměstnance přišel postupný posun v zaměření od výuku tradiční krajinářskou architekturu k podpoře design, který je šetrné k životnímu prostředí. Stále žadatelé hledali tento nový způsob pohledu na design.

AKREDITACE DOSAŽENÉ

Nová Anglie Sdružení škol a vysokých škol udělena plná akreditace účinná 1989. V roce 1992, Walt opustil školu uvést do praxe věci, které on byl učil. Začal to pokračuje být prosperující soukromé praxe, která má mnoho ekologických a budování komunity rozměry.

Don Walker se stal ředitelem v roce 1992, pozice, kterou on držel až do svého odchodu do důchodu v roce 2005. Don a personál dohlížel na přechod od školy třicet let doma na nedaleké zalesněné kopce. 34.5-akr kampus je plánována jako učební laboratoře pro trvale udržitelného designu.

Conwayův Třetí ředitel, zahradní architekt a zachování plánovač Paul Cawood Hellmund, je odhodlána školní výuky unikátní přístup a dlouhodobě udržitelného návrhu. Má také velký zájem na rozšíření perspektivu školní na globální příležitosti v oblasti životního prostředí. Ve školním živé historie, některé věci, jako je jeho vnější vzhled a personál, se změnily. Další věci, zejména její zaměření na individualizované učení, vždy zůstane jako konstanty.

Mise

My zkoumat, vyvíjet, praxe a učit design země, která je ekologicky a sociálně udržitelné.

V procesu se:

poskytnout absolventům základní znalosti a dovednosti potřebné k praxi plánování, projektování, a hospodaření s půdou, která respektuje přírodu, stejně jako lidstvo; rozvíjet ekologické uvědomění, porozumění, respekt a ubytování ve svých studentů a klientů projektu; produkují projekty, které odpovídají humánních přírodním podmínkám.

Mise průvodci Školní rozhodování na všech úrovních: kdo je najat, jaké projekty jsou prováděny, jak jsou strukturovány kurzy, a to, co kanceláře a stránky jsou navštívila na polních cestách. Zatímco program je zcela založen na ekologických poznatků a postupů, vzdělávací zaměření Conwayův je na design pozemku, vědy o životním prostředí, spíše než.

Proč Conway

Podnebí destabilizace. Food + nejistota vody. Druh kolaps.

Budoucnost se nemělo vypadat, že!

Nápověda re-invent budoucnost. Pracujte směrem k lepšímu planetu pomocí ekologického celých systémů myšlení. Pomozte zajistit zdravé komunity a produktivní krajiny pro budoucí generace.

Vybavte se na:

Fix to, co je rozbité. Uložte, co funguje. DESIGN budoucnosti!

Conway je deset měsíců intenzivní, specializované postgraduální studium, které vás připraví pracovat jako návrhář / plánovač o důležitých reálných projektů. . . (Připraven na to?), Pracující na důležité, reálných projektů-jako student, s podporou učitelů, kteří jsou ostřílení profesionálové.

Čtyřicet let je to už děje v Conway: reálném světě, skutečné výsledky.

10 důvodů pro Použít

Ty velký deset bude mluvit žadatelům, ale také říci, proč by měli klienti projektu zvážit Conway školu. To samé platí pro každého, kdo se zajímá o podpoře návrhu a plánování inovaci pro planetu.

  1. Práce na reálných projektech pro reálné klienty, hned od začátku. To je to, co máme na mysli "reálném světě. Skutečné výsledky. "A výsledky byly prokázány čtyřicet let.

  2. Získejte nástroje, které potřebujete k vybudování udržitelného kariéru ... a lepší svět prostřednictvím nejvíce inovativní program svého druhu kdekoliv.

  3. Naučte se v malých třídách se spoustou individuální pozornost. Zapomeňte na stupních! Místo toho se zaměřují na učení, aby dělat práci, a dělat to dobře.

  4. Spolupracujte, nekonkurují. Každá osoba nebo malý tým má svůj vlastní projekt a každý nabízí pomoc zbytku třídy.

  5. Podívejte se na velký obraz, a dávat pozor na detaily. To je cesta k udržitelnosti a odolnosti.

  6. Absolvent s procesu návrhu můžete dát do práce hned, a s dovednostmi, aby se celoživotní student. To je rychlý posun vpřed pro vás, pokud jste dočkat, až se do práce dělat rozdíl.

  7. Vytvořit portfolio profesionálních projektů s odkazy z reálných klientů.

  8. Staňte se součástí školy, která je plně odhodlána k prozkoumání, vývoj, cvičit, a učí plánování a design země, která je ekologicky a sociálně udržitelné. Naším posláním je pro přírodu a pro lidi.

  9. Formulář pevně-pletená pásmo změny agentů, spolu deset měsíců, v kontaktu po celý život.

  10. Práce bok po boku s učiteli, kteří jsou zkušení praktici, a také pečující o instruktoři.

Místa

Conway

Adresa, 1. řádek
332 South Deerfield Road, Conway, MA
01341-0179 Conway, Massachusetts, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium