Syracuse University - Whitman School of Management

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

University of Management Syracuse Univerzita Martin J. Whitman School of Management kombinuje zdroje velké univerzity s malými třídami velikosti a vysoce individuální pozornost, aby nabízeli studentům nejlepší možný výukový zážitek. Studenti studují pod vedením mimořádných členů fakulty, vysoce uznávaných jako světoví učenci a výzkumní pracovníci. Rozmanitá společná komunita, a to jak on-line, tak i on-campus, Whitman poskytuje studentům vzdělání, které je připravuje, aby se staly lídry v dnešním globálním podnikatelském prostředí.

Whitmanova škola nabízí vysokoškolské, magisterské, magisterské, doktorské, vzdělávací programy a programy obrany, jakož i příležitosti pro rozvoj studentů včetně programu Goodman IMPRESS a fondu Orange Value Fund, který je řízen studenty ve výši 4 milionů dolarů.

Vysokoškoláci mohou mít význam v oblasti účetnictví, podnikání, financí, řízení, marketingu, nemovitostí, řízení maloobchodu a řízení dodavatelského řetězce. Vysokoškolští studenti začínají obchodní třídy v prvním ročníku, což jim umožňuje dokončit více než jednu hlavní. Dvojité bakalářské programy jsou k dispozici také na Vysoké škole uměleckých a vědních akademií Syrakusy, SI Newhouse School of Public Communications, vysoká škola práva a její iSchool.

Pro ty, kteří mají zájem o rozšíření jejich vzdělání, Whitman poskytuje prezenční MS, MBA a Ph.D. programy. Studenti MBA a MS na plný úvazek mohou vybrat z pěti stupňů, včetně podnikové analýzy. Ph.D. program na Whitman School nabízí studentům flexibilitu přizpůsobit jejich výzkumný program a výběr šesti oblastí studia. Kromě programů na plný úvazek poskytuje společnost Whitman špičkové on-line programy. Studenti, kteří mají zájem o online programy, mohou vybrat následující studijní možnosti: MBA, MSA a MSBA

Pro dnešní vůdce, kteří potřebují udržet krok s neustále se měnícím obchodním světem, nabízí společnost Whitman školní vzdělávací programy. Účastníci mohou získat certifikáty, včetně Six Sigma, nebo získat pomoc při řízení projektů. Whitmanova výkonná vzdělání

S více než 1 900 absolventy vojenských a civilních oborů je Whitmanův obranný program zaměřen na poskytování budoucím kontrolorům a manažerům zdrojů s koncepčními perspektivními nástroji potřebnými k vynikání ve vládních oblastech. Obranný program poskytuje armádní a kontrolní kurzy, stejně jako kurz senior manažerů zdrojů a finanční řízení 101 kurz.

Tyto programy spolu s fakultou, zaměstnanci, více než 4 000 studenty a absolventskou sítí téměř 30 000 Whitmanových stupňů jsou základem Whitmanovy školy.

Místa

Syrakusy

Adresa, 1. řádek
University Avenue,721
13244 Syrakusy, New York, Spojené státy americké