Syracuse University - S.I. Newhouse School of Public Communications

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Newhouse School na Syracuse University je jednou z předních komunikačních škol, kde talentovaní studenti přicházejí studovat a učit se od špičkových profesionálů v oboru. Jsme hrdí na nejkvalitnější vzdělání, které bylo možné dosáhnout neuvěřitelnou, pokrokově přemýšlivou schopností a nejmodernějšími zařízeními. V oblasti veřejných komunikací nabízíme 11 magisterských programů, z nichž většina může být dokončena v jednom kalendářním roce.

historie

  • 1934: Škola žurnalistiky založená na univerzitě v Syracuse
  • 1964: První budova, Newhouse 1, se otevře
  • 1971: škola žurnalistiky sloučila s katedrou televize a rozhlasu; znovu jmenoval SI Newhouse School of Public Communications
  • 1974: Otevře se druhá budova, Newhouse 2
  • 2007: Otevírá se třetí budova, Newhouse 3
  • 2014: Studio a inovační centrum, ve kterém se představí studia Dick Clark a centrum Alan Gerry pro mediální inovace

Děkan
Lorraine E. Branhamová

Fakulta
Více než 80 učitelů na plný úvazek a 50 pomocných učitelů

Personál
Přibližně 50 zaměstnanců na plný úvazek a 10 zaměstnanců na částečný úvazek

Absolventi
Více než 27 000

Zápis
Přibližně 1900 vysokoškoláků, 210 rezidentních magisterských studentů, 200 on-line magisterských studentů a 13 doktorských studentů

Vybavení
Newhouse School sídlí v komplexu tří budov s rozlohou 250 000 čtverečních metrů, který zahrnuje nejmodernější učebny, profesionální studia, digitální zpravodajské centrum, sál s 300 místy, výzkumné centrum, doktorský studijní sál a kanceláře, výkonné vzdělávací křídlo, kavárna a mnoho prostor pro formální a neformální setkání a spolupráci mezi studenty, fakultou a personálem.

Akreditace

School of Public Communications (SI Newhouse) je jednou ze 100+ masových komunikačních škol akreditovaných prostřednictvím Akreditační rady pro vzdělávání v žurnalistiky a hromadných komunikacích (ACEJMC). Naše dobrovolná účast na sebehodnocení a externí kontrole pomáhá zajistit, aby studenti Newhouse trvale získali vynikající přípravu na svou budoucí kariéru v komunikačním průmyslu. Naše akreditace odráží náš závazek k devíti normám, které se promítají do malých třídních tříd, praktických učebních zkušeností, úvod do komunikačního práva, komplexního poradenství a profesního rozvoje a silné nadace pro liberální umění. Chcete-li se dozvědět více o akreditaci a proč je důležité, navštivte webovou stránku Akreditační rada pro vzdělávání na žurnalistikách a masových komunikacích.

Místa

Syrakusy

Adresa, 1. řádek
215 University Place
13244-2100 Syrakusy, New York, Spojené státy americké