Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O Stevensovi

Sedm tisíc studentů, 300 fakult. Jeden klenot kampusu, vedle jednoho úžasného města, v městečku 3 vysokých škol. Nespočet nápadů. Nekonečné otázky. A na tom záleží. Tohle je Stevens.

Vášnivý (Im) možný

V Stevens Institute of Technology je nemožné. Vezmeme jiskru myšlenky a učiníme ji skutečnou.

Naši studenti spolupracují v interdisciplinárních týmech na tvorbě nových produktů, řešení a služeb. Naše fakulta vyrábí průkopnický výzkum, který umožňuje lepší plánování a politiku; zlepšuje zdravotní péči a léčbu; buduje naše chápání kritických otázek; sdílí užitečný náhled; a činí život bezpečnějším, bezpečnějším a pohodlnějším. Naši partneři v oboru spolupracují s námi na transformaci podnikání, vytváření budoucnosti a řešení velkých výzev.

Na zeleném kopci, právě v té správné velikosti a přímo přes řeku z New Yorku, učíme příští generace vůdců a myslitelů - snílků a věřících - prozkoumat se svými myslími, ale také sledovat jejich srdce. Učíme je inovovat, předvídat, spolupracovat. Připravujeme je na kariéru a další vzdělávání, připravujeme je na příchod a prospívání v reálném světě. A daří se jim, okázale.113232_people-woman-coffee-meeting.jpgSpuštění Stock Photos / Pexels

Stevensův rozdíl

Stevensovo vzdělání je jedinečné. Vyzýváme a připravujeme studenty způsobem, který nikdy nepoznali. Učíme, jak se prostřednictvím spolupráce realizují největší zisky. V době, kdy absolventi prošli našimi dveřmi, zažili týmovou práci, projektový management, ruch a naději. A byli připraveni dosáhnout budoucnosti, kterou si vždy představovali.

Vize uspět

Prezident Stevens Nariman Farvardin působil na univerzitě od července 2011. Spolupracoval se svým kabinetem, správní radou Stevens a poradní radou pro vedení a řídil se podrobným desetiletým strategickým plánem. využití technologie k řešení nejnaléhavějších problémů společnosti.

Vzdělání na rozdíl od ostatních

Jedinečná směs technologického vzdělávání Stevens a uplatnění na poznání příležitostí připravuje naše studenty na skutečný svět - a náborové pracovníky. Poskytujeme podnikatelské kurzy studentům prvního ročníku; široký výběr interdisciplinárních velkých společností; a bezkonkurenční přístup k vysoce hodnoceným stážím a kooperativnímu vzdělávání. Většina seniorů Stevens se také podílí na celoročních projektech.

Zápis z Manhattanu

Stevens se nachází v ideální lokalitě, v top-3 vysoké škole město (Hoboken) a umístěn přímo přes řeku Hudson z New Yorku - finanční a kulturní centrum světa, a rostoucí centrum technologických inovací. 55-akr kopec kampusu, jen pár minut od města vlakem, autobusem nebo trajektem? Teď je to přístup k příležitostem.

Výzkum, který dělá rozdíl

Povodně. Hurikány. Alzheimerova choroba. Rakovina prsu. Hackeři. Výzkumní pracovníci společnosti Stevens se zabývají tvrdými otázkami, zkoušejí nové přístupy, dělají další kroky a vyvíjejí aplikace v reálném světě, které jsou rozhodujícím rozdílem - šetří životy, chrání soukromí, pomáhají lidem dělat lepší rozhodnutí a zajišťují bezpečnější, zdravější, bezpečnější svět.

Základní výzkumné pilíře

Stevens provádí špičkový výzkum v nejrůznějších kritických disciplínách. Univerzita se rozhodla vyvíjet konkrétní výzkum zaměřený na šest specifických základových pilířů, ve kterých Stevens v současné době disponuje vedoucími odbornými znalostmi.

Práce v těchto strategických oblastech bude klíčová pro národní a globální plánování, správu věcí veřejných, infrastrukturu a technologický rozvoj, jakož i regionální, národní a mezinárodní bezpečnost, bezpečnost a blahobyt. Proto bude Stevens angažovat různé spolupracovníky v akademickém, průmyslovém a vládním sektoru v dynamických partnerstvích v těchto specifických oblastech. Díky této interdisciplinární výzkumné spolupráci a externím partnerstvím bude univerzita i nadále maximalizovat svůj společenský dopad v těchto oblastech.

Umělá inteligence, strojové učení

Stevens provádí výzkum v oblasti AI, strojového učení a kybernetické bezpečnosti s aplikacemi na heslo, zabezpečení zařízení a sítě, zdravotní péči, finanční data a vnitřní bezpečnost.

Biomedicínské inženýrství, zdravotnictví

Prostřednictvím interdisciplinárního Centra pro inovace v oblasti zdravotnictví (CHI) pracuje Stevens v klíčových oblastech výzkumu směrem k budoucím přínosům pacientů po celém světě.

Komplexní systémy

Poháněno Centrem pro komplexní systémy

Datové vědy a informační systémy

Datoví vědci společnosti Stevens zkoumají a důkladně zkoumají explozi velkých dat vyrobených přístroji a analýzami, vytvářejí nové poznatky a rozhodovací technologie.

Finanční systémy

Společnost Stevens, kterou provozuje Centrum finančních systémů Hanlon Financial Systems, je nejmodernějším finančním výzkumným a výukovým zařízením, které se dotýká všech aspektů financování, včetně regulace, nákazy a investiční strategie.

Odolnost

Stevens je mezinárodním lídrem v oblasti výzkumu pobřežní a městské odolnosti, řízení studií a diskusí o ochraně pobřežních komunit před dopady klimatických změn. Provádíme také významný výzkum v oblasti udržitelnosti a energetiky.113233_photo-1523240795612-9a054b0db644.jpgPriscilla Du Preez / Unsplash

Vedení lidí

Stevens Institute of Technology je soukromá co-vzdělávací výzkumná instituce. Stevens institut technologie byl vytvořen aktem New Jersey legislatura v 1870 a operuje jako organizace osvobozená od daně podle § 501 (c) (3) Internal Revenue Code. Jako soukromá instituce, Stevens je řízen jeho správní radou, operovat pod By-zákony univerzity, a jeho prezidentem.

Správa

Správci Stevens Institute of Technology, jako soukromá univerzita, působí podle svých stanov a stanov a postupů a postupů, které instituce z času na čas přijala. Správní rada se schází pravidelně a udržuje strukturu výborů představenstva uvedených v jednacím řádu a chartách pro každý výbor. Politická knihovna je repozitářem mnoha politik přijatých institucí a je pravidelně aktualizován.

Stevens Leadership

Prezident Stevens Institute of Technology, jmenovaný správní radou, je zodpovědný za dohled nad všemi záležitostmi univerzity a za dohled nad pokrokem směrem ke strategickým cílům univerzity. Prezident úzce spolupracuje s proboštem, který dohlíží na všechny akademické programy a přebírá povinnosti prezidenta v nepřítomnosti prezidenta a viceprezidenty, kteří vedou hlavní správní oddělení v rámci univerzity.

Za učebnou

Studentská zkušenost Stevens zabere v laboratoři mnohem více času než ve škole. Univerzita nabízí týmovou a intramurální atletiku; více než 100 studentských klubů; pravidelný program jevištního, hudebního a jiného umění; a spousta dalších příležitostí pro osobní růst, vytváření společenství a nové přátelství.

Zvyšování jejich hry

Stevens-atleti vzdorují jednorozměrným stereotypům a prospívají konkurenci. Kombinace chytrostí, charakteru a zrnitosti, soutěží na nejvyšších úrovních v 26 varsity sportech, zachycuje NCAA individuální a týmové mistrovství.

Užívání luk

Dramatické divadlo, které mluví k lidskému stavu. Broadway-styl ukazuje, že zvednout naše duchy. Hudební soubory, které zpívají naše srdce. V Stevensu věříme, že schopnost kreativně řešit problémy je spojena s vášní pro umění. A mnohotvárné ženy a muži ze Stevensu, kteří se nebojácně seznamují s uměleckými možnostmi, ztělesňují tuto kreativní energii.

Změna agenti

Rovnost příjmů. Udržitelnost životního prostředí. Reforma vzdělávání. Stevens studenti nejsou spokojeni sedět na vedlejší kolej. Přijímajíce role občana a vůdce, jsou to tvůrci změn, kteří usilují o změnu v širší komunitě, ve které žijí.

Místa

Hoboken

Adresa, 1. řádek
Castle Point Terrace,1
07030 Hoboken, New Jersey, Spojené státy americké