St. John's University

Úvod

Read the Official Description

Společnost byla založena v roce 1870, St John je katolík a univerzitní vincentinů který připravuje studenty pro osobní i profesní úspěch v dnešní globální společnosti. Princeton Review a další top žebříčky důsledně rozpoznat na univerzitě v vynikajících akademických pracovníků, dynamických internship a nabídnout příležitosti, zaměřit se na studentského života a vzrušující studium v ​​zahraničí oběti. Naše kvalitní pramení z institucionální vizi dokonalosti a servisu. Studenti pocházejí z téměř 50 států a v blízkosti 120 cizích zemí, aby pokračovala více než 100 spolupracovník, bakalářské, magisterské a doktorské tituly v umění, podnikání, vzdělání, práva, farmacie, vědy a specializované profesionální programy. The Red Storm je další velká remíza, ztělesňující naši 107-ti letou tradici pánské i dámské atletiku. St. John má tři obytné New York City areálů; akademické centrum v Oakdale, NY; mezinárodní kampusy v Římě, Itálie, a Paříž, Francie; a studium v ​​zahraničí umístění v Seville ve Španělsku a po celém světě. Zveme vás, abyste se dozvědět více o výhodách třezalky zkušenosti.

St John je katolík, vincentinů, Metropolitan a Global

Jako univerzity,

se zavazujeme vynikající akademické kvality a snahy o moudrosti, která teče z svobodného zkoumání, náboženských hodnot a lidské zkušenosti. Snažíme se zachovat a posílit atmosféru, v níž vědecké výzkumy, nápaditý metodika, globální povědomí, a nadšeným pátrání po pravdě sloužit jako základ zásadního procesu vyučování a učení a rozvojem celoživotního učení. Náš vzdělávací program ve svobodných umění a vědy si klade za cíl obohatit životy, stejně jako profese a slouží ke sjednocení vysokoškolácký zážitek. Graduate a odborné školy vyjádřit náš závazek k výzkumu, přísných standardů a inovativní aplikace poznatků. Naším cílem je nejen být vynikající profesionálové s schopnost analyzovat a formulovat jasně, co je, ale také rozvíjet etické a estetické hodnoty představit a pomáhají si uvědomit, co by mohlo být.

St John je katolická univerzita,

byla založena v roce 1870 v reakci na výzvu prvního biskupa Brooklynu, John Loughlin, poskytnout mládeže města s intelektuální a morální výchovy. Jsme přijali židovsko-křesťanské ideály respektování práv a důstojnosti každého člověka a odpovědnosti každého jednotlivce za svět, ve kterém žijeme. Zavazujeme se k vytvoření atmosféry vzorovaný o životě a učení Ježíše Krista jako ztělesněné v tradicích a praktik římskokatolické církve. Naše komunita, která zahrnuje členy mnoha vyznání, usiluje o otevřenost, která je "zcela zaměřen na vše, co je pravda, to vše si zaslouží respekt, vše, co je čestný, čistý, obdivuhodné, decentní, ctnostný, nebo hodné chvály" (Filipským 4: 8). To znamená, že univerzita je místem, kde se církev reflektuje sebe a svět, jak to zapadne do dialogu s jinými náboženskými tradicemi.

St John je vincentinů univerzita,

inspirovaný svatého Vincence de Paul soucitu a zápalem pro doručování. Snažíme se poskytovat vynikající vzdělání pro všechny lidi, zejména těm, kterým chybí ekonomické, fyzické, nebo sociální výhody. Komunitární programy služeb v kombinaci s reflexním učení s cílem rozšířit zkušenosti třídě. Všude tam, kde je to možné, věnujeme naše duševní a fyzické zdroje, aby obhlédli příčin chudoby a sociální nespravedlnosti a na podporu řešení, která jsou adaptabilní, efektivní a beton. V tradici vincentinů se snažíme podporovat pohled na svět a na další úsilí k celosvětové harmonie a rozvoje tím, že vytvoří atmosféru, v níž všechny mohou nasávat a ztělesňují ducha soucitné starost o druhé tak charakteristické Vincent.

St John je metropolitní a globální univerzity.

Jako metropolitní univerzity, těžíme z New Yorku kulturní rozmanitosti, jeho intelektuálních a uměleckých prostředků a jeho jedinečných odborných vzdělávacích příležitostí. S tímto bohatstvím přichází odpovědnost. Doporučujeme metropolitní komunity využít naše zdroje sloužit svým potřebám. Jako globální univerzitě, jsme jeden z našich národních nejrůznějších vysokých škol, obohacené o směs kultur, které doplňuje internacionalizovaný osnov. Prostřednictvím spolupráce s dalšími institucemi po celém světě, studium v ​​zahraničí příležitosti, a on-line kurzů a stupňů, náš dosah obepíná celý svět. V vzdělávání studentů se zavazujeme podporovat tyto vlastnosti potřebné pro naše absolventy, aby se stala efektivní vůdce a odpovědné občany v pulzující město a dynamickém světě.

Pravda

Znalosti v souladu s realitou, chování věrný etických standardů. St. John je potvrzuje trojí poslání vysoké školy hledat pravdu pomocí výzkumu, šířit je prostřednictvím vzdělávání a působit na něj. Hodnoty University a využívá pohledy různých kultur pomáhat svým členům v hledání pravdy a rozvíjení etické standardy, a současně potvrdí na židovsko-křesťanské tradici.

Láska

Zaměření a rozšiřuje mysl a srdce pěstovat něčí vlastní a jiný je dobrý. Láska vyjádřený v univerzitní společnost není pocit, ale akce pro firemní dobro projevuje času, talentu a energie jejích členů. Je zodpovědný věnování využívat dostupné zdroje a přeměnit je na dobro lidstva.

Respect

Uvědomění a úcta pro všechny jednotlivce. Zdvořilý ohledem na všechny lidi, jejichž rozmanitost je objal a podílel se na učení, učení a službě druhým v rámci komunity univerzity i mimo něj.

Příležitost

Okolnosti příznivé sloužit druhým a přípravě něčí self naplňující život. Vedeni své centrální závazku k rovnosti, spravedlnosti a křesťanské morálky, University dělá své zdroje k dispozici všem jeho členům vykonávat své individuální a kolektivní zájmy.

Excellence

Snaha, rostoucí, nikdy nebyl na vavřínech. V třezalka společenství posiluje a inspiruje studenty, zaměstnance, schopnost a správu uspět v programech, které jim pomáhají v každé oblasti výkonu.

Služba

Vincentinů duchovno v akci, odpovědí na Boží volání dát o sobě. Náš závazek a závazek ke službě spočívají nejen v naší aktivní soucitu jako instituce, ale v pěstování těchto priorit a hodnot v příslušníků naší komunity. Zavázali jsme se k životu správcovství jako správce z Bohem dané talenty, zdroje a znalosti, a pečovatele reagují na potřeby druhých.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA » Vidět MSc » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Master ve vládě a politice

Campus forma Denní studium September 2019 Spojené státy americké New York Itálie Rome Francie Paris New York Mills + 4 více

Master of Arts v programu vlády a politiky v St. John je univerzita kombinuje přísné akademické studium s možností rozvíjet cenné praktické dovednosti, které jsou velmi atraktivní pro široké spektrum zaměstnavatelů napříč veřejným a soukromým sektorem. [+]

Master of Arts v programu vlády a politiky v St. John University kombinuje přísné akademické studium s možností rozvíjet cenné praktické dovednosti, které jsou velmi atraktivní pro široké spektrum zaměstnavatelů napříč veřejným a soukromým sektorem. Budete těžit z našich malých žáků ve třídě, individuální pozornost od našeho významného schopnost a pružnost rozvíjet šíři a hloubku v oblasti státní správy a politiky. Budete se stal odborníkem ve skládání politiky kalhotky a zprávy; vypracování a vyhodnocení návrhů projektů, rozlišení, a tedy veřejná prohlášení; a dokončení vyhodnocení in-hloubkové tuzemských i zahraničních akcích a trendy. Program vás připraví na řadu příležitostí v občanských a zahraničními službami, pozice politické nebo administrativní odpovědnost ve veřejném i soukromém sektoru, kariéry ve školství, nebo pro další studium jako doktorského nebo student právnické fakulty.... [-]


MSc

Magistr v dolování dat a prediktivní analytiku

Campus forma Denní studium September 2019 Spojené státy americké New York Itálie Rome Francie Paris New York Mills + 4 více

Predictive Analytics platí mocný statistické údaje a hornickým způsobem na velkých datových souborů s cílem generovat užitečné informace, identifikovat a trendům, a budovat modely pro předvídání budoucích událostí. [+]

Predictive Analytics platí mocný statistické údaje a hornickým způsobem na velkých datových souborů s cílem generovat užitečné informace, identifikovat a trendům, a budovat modely pro předvídání budoucích událostí. Aplikace těchto technik jsou nyní transformuje rozhodování v průběhu podnikání, vláda, zdravotnictví a akademické obce. Poptávka po profesionály potřebnými znalostmi v této oblasti se očekává rychlý růst v příštích letech.

Absolventi MS v dolování dat a program Predictive Analytics získají řadu dovedností potřebných pro analýzu velkých souborů dat a rozvíjet modelování řešení na podporu rozhodování. Budou také rozvíjet specializaci buď marketingové analytiky nebo analytických zdravotní péče. Specializace ve zdravotnických analytiky navazuje na pregraduální zdravotnické informatiky naší divize majora, který je nyní v jeho čtvrtém ročníku. Program si klade za cíl připravit studenty s požadovanou kvalifikací, aby se stal "data mining analytici / technici" nebo "prediktivní modelářů".... [-]


Magistr v TESOL

Online forma Campus forma Denní studium September 2019 Spojené státy americké New York Itálie Rome Francie Paris New York Mills + 5 více

Tyto výzkumné a na standardech založené programy absolventa připravit profesionální, kompetentní péče a multikulturní pedagogů anglického jazyka studujících (loket). Master of Science v oboru výuce angličtiny pro mluvčí jiných jazyků (TESOL) nabízí dvě skladby, pro ty, kteří se bez státu New York certifikaci. [+]

Tyto výzkumné a na standardech založené programy absolventa připravit profesionální, kompetentní péči a multikulturním vzdělávacím zařízením English Language Learners (loket). Master of Science ve výuce angličtiny pro mluvčí jiných jazyků (TESOL) Nabízí dvě skladby, pro ty, kteří se bez státu New York certifikaci.

Požadavky na přijetí

Prosím, podívejte se na School of Education Graduate Přijímací aplikačních požadavků na detailní informace přijetí.

vyplněná žádost Poplatek za podání žádosti o $ 70 Prohlášení o cílech Oficiální přepisy z každé instituce se zúčastnili, včetně svěření stupně "B" nebo lepší průměr Kariéra Výsledky ... [-]

Magistr v účetnictví

Online forma Campus forma Denní studium September 2019 Spojené státy americké New York New York Mills Itálie Rome Francie Paris + 5 více

Master of Science v účetnictví (MSA) z Peter J. Tobin College of Business je určen na pomoc odborníky porozumět funkci účetnictví v rámci globálního trhu a souvisí s sofistikované teoretických konceptů k praktickým problémům. [+]

Master of Science v účetnictví (MSA) od Peter J. Tobin College of Business je určen na pomoc odborníky porozumět funkci účetnictví v rámci globálního trhu a souvisí s sofistikované teoretických konceptů k praktickým problémům. Poptávka po odbornících v oblasti účetnictví dramaticky zrychlil jako finanční předpisy vyvíjely a bude i nadále pouze poroste, neboť korporace se snaží, aby se stala transparentnější. Absolventi programu jsou připraveni využít jejich vzdělání a dovednosti, aby se stal účetní odborníky v budoucnu.

Vstupné

Všichni žadatelé musí mít bakalářského titulu z akreditované instituce nebo mezinárodní ekvivalent před vstupem do studie na úrovni absolventa. Žadatelé o MS v programu účetnictví musí být vysokoškolák obchodní major.... [-]


Master ve školní budově vedení

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované September 2019 Spojené státy americké New York Itálie Rome Francie Paris New York Mills + 6 více

Škola Budova Leader (SBL) Master of Science nebo Advanced Certificate in školské správy poskytuje intelektuální prostředí, které umožňuje studentům vylepšit dosavadní poznatky a rozvíjet nové poznatky, postupy a dovednosti v oblasti správy, hodnocení a učební plán. [+]

. Školní budovy Leader (SBL) Master of Science diplom nebo Advanced Certificate ve školské správy poskytuje intelektuální prostředí, které umožňuje studentům vylepšit dosavadní poznatky a rozvíjet nové poznatky, postupy a dovednosti v oblasti správy, hodnocení a učební plán. Absolventi tohoto inovativního programu získat certifikaci New York State, aby se stala vedoucí školní budova. Stupeň zahrnuje koncentraci věcně, které lze kvalifikovat učitele pro trvalé výuky certifikace a buildinglevel certifikaci.

Flexibilita tohoto programu umožňuje učitelům, aby splnily své specifické potřeby, ať už pro splnění požadavků k jejich trvalému certifikací nebo absolvovat kurzy, které se zaměřují na potřeby jejich školní čtvrti. Všechny kurzy jsou navrženy tak, aby vlak profesionální pedagogům předpokládat různé administrativní, dohledu a vůdčí role ve školách. Až 15 kreditů z Advanced Certificate může být použita k získání doktorského titulu, na základě prověrky přepisů.... [-]


Videos

Define Yourself @ St. John's University, Visit Us Today