Southern Utah University College of Education and Human Development

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na Beverley Taylor Sorenson College of Education and Human Development

Naším hlavním posláním je rozvíjet vzdělávání, lidský výkon a rozvoj rodiny prostřednictvím znalostí, soucitu a jednání.

Učitelská fakulta učitelů na univerzitě v jižním Utahu odsuzuje nespravedlnost a nespravedlnost v našem vzdělávacím systému a ve větší společnosti. Zavazujeme se k rozvoji a výchově pedagogů, kteří si váží všech lidí v komunitách, kterým slouží. Tito profesionální pedagogové budou působit jako agenti změny, budou prosazovat spravedlnost a spravedlnost ve svých školách a komunitách a budou studenty povzbuzovat, aby učinili totéž.

Katedra vzdělávání učitelů na univerzitě v Jižním Utahu nabízí studentům příležitost studovat základní nebo střední vzdělání. Cíle vzdělávacího oddělení jsou rozvíjet pedagogy, kteří jsou akademicky kompetentní, zkušení, připravení, chápou potřebu umění a vědy ve vzdělávání a mají efektivní vedení třídy. Partnerství s Iron County School District, Art Works for Kids, Utah Arts Council, US Forest and Park Service, SUU Outdoor iniciativa, Southwest Education Development Center K-16 Regional Alliance a mnoho dalších poskytuje našim studentům příležitosti k účasti na stážích , pracovní příležitosti, praktické zkušenosti s učením a růst profesionálního rozvoje.

Místa

Cedar City

Adresa, 1. řádek
West University Boulevard,351
84720 Cedar City, Utah, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium