South University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

South University poskytuje vřelé a podpůrné vzdělávací prostředí, které vás povzbudí k zapojení se do komunity fakult, zaměstnanců a studentů, kteří touží hrát roli při dosahování vašich vzdělávacích cílů, v areálu a online. Jsme hrdí na jižní zkušenost malých tříd, které nabízejí praktickou zkušenost, která bude důležitá pro pomoc při utváření vašich dovedností a excelence ve vybraném oboru, ale také pomáhá utvářet vaši postavu prostřednictvím zapojení komunity, dobrovolnictví a sledování života - dlouhé učení.

Mise

South University je akademická instituce zaměřená na poskytování vzdělávacích příležitostí pro intelektuální, sociální a profesní rozvoj rozmanité studentské populace.

K dosažení tohoto cíle nabízí instituce zaměřené a vyvážené programy na úrovni přidruženého, bakalářského, magisterského a doktorského studia. Je nabízen široký základní kurikulum podporující kritické myšlení, efektivní verbální a písemnou komunikaci a dovednosti pro celoživotní učení. Univerzita se navíc zaměřuje na rozvíjení předpokladů k oceňování znalostí a na usilování o celoživotní učení.

Přístup South University k vysokoškolskému vzdělání az toho vyplývající flexibilní akademické zkušenosti poskytují studentům intelektuální vhled a rozumný přístup nezbytný k vytvoření základu pro osobní a profesionální naplnění. Cílem South University je poskytovat komplexní vzdělání, které vnáší svým studentům filozofii, která si cení nejen učení a profesionalitu, ale také přispívá a angažuje se v rozvoji komunity.

South University věří, že kvalifikovaní jednotlivci by měli mít privilegium formálního akademického vzdělávání, a vítá ty, kteří hledají vzdělávací výzvy. Za tímto účelem univerzita poskytuje vzdělávací prostředí, a to jak na akademické půdě, tak online, které studentům pomáhá identifikovat cíle a prostředky k jejich dosažení. S ohledem na tuto filosofii se studenti učí interakcí s komunitou fakulty, zaměstnanců a správy věnované akademickému účelu South University .

Část vaší komunity

Zavázali jsme se k vybudování živé a rozmanité komunity, která bude podporovat vaše cíle. Naši studenti, zaměstnanci, fakulty, absoloventky - a pracovní komunita - tvoří bohatou síť, která přesahuje váš čas ve škole. Jako student South University se stanete součástí této rozšířené rodiny, která vám pomůže určit cíle ve škole a poté prostředky k jejich dosažení. Jih se vyvinula z univerzitního kampusu na jedno místo do univerzitního systému s několika univerzitami, který má v současné době 11 míst.

 • Savannah, GA Byla založena v roce 1899
 • West Palm Beach, FL Byla založena v roce 1986
 • Montgomery, AL Založena v roce 1996
 • Columbia, SC Založena v roce 2002
 • Tampa, FL Založena v roce 2006
 • Orlando, FL Learning Site
 • Virginia Beach, VA Založena v roce 2009
 • Richmond, VA Založeno v roce 2009
 • Austin, TX Založena v roce 2011
 • Online programy nabízené prostřednictvím Savannah, založené v roce 2004
 • High Point, NC Založena v roce 2012

137006_IMG_0793.jpgSouth University","author_url":"","source":""}" />

Centrum služeb kariéry univerzity

Katedra služeb kariérního poradenství na univerzitách spolupracuje se studenty, aby prozkoumala jejich kariérní potenciál, a spolupracuje s nimi na budování jejich profesní značky během jejich vzdělávací cesty. Naším cílem je povzbudit kariérní potenciál studentů tím, že usnadní příležitosti k prozkoumání jejich zájmů a získají cenné odborné zkušenosti a zároveň využijí zdroje, které jsou dostupné prakticky nebo osobně na všech South University v South University . Oddělení kariérních služeb vítá všechny studenty South University aby se mohli účastnit a účastnit se všech akcí kampusu.

Centrum kariérních služeb

Od prvního dne budou mít studenti přístup k exkluzivní platformě South EDGE, která má spoustu videí a aktivit a s touto službou nejsou spojeny žádné poplatky ani náklady.

Spojení absolventů

V rámci 120letého příběhu South University - minulosti, současnosti i budoucnosti - mnoho studentů, zaměstnanců, instruktorů a absolventů přispělo k duchu společenství a celoživotního učení, které se stalo pro naši identitu nezbytným. South University se zavázala poskytovat možnosti intelektuálního, sociálního a profesního rozvoje nejen našim studentům, ale také naší inspirativní komunitě s více než 43 000 absolventy po celém světě.

Náš web Alumni Connections si klade za cíl znovu zapojit a přivítat naše absoloventky obnovením podpůrného prostředí, které jste zažili jako student. Zde můžete oslavit svůj úspěch podáním žádosti o cenu absolventů nebo nominovat bývalého spolužáka, který vynikal ve svém oboru. Můžete se s námi podělit o to, kde jste dnes ve své kariéře, a využívat naše kariérní zdroje bez nákladů, abyste mohli sledovat, kam ve své budoucnosti chcete být. A co víc, můžete objevit způsoby, jak změnit životy našich současných studentů jako předchůdce, mentora nebo dokonce zaměstnavatele.

Připojení zaměstnavatelů

South University Career Services poskytuje zaměstnavatelům příležitost najít dalšího kvalifikovaného kandidáta z našich absolventů South University prostřednictvím pracovního portálu South EDGE. Zde zveřejňujte své pracovní příležitosti a stáže.

Žádosti o přepis

Kliknutím sem zobrazíte pokyny, jak mohou současní a bývalí studenti požádat o oficiální přepis South University .

Místa

Savannah

Adresa, 1. řádek
Mall Boulevard,709
31406 Savannah, Gruzie, Spojené státy americké

Tampa

Adresa, 1. řádek
North Himes Avenue,4401
33614 Tampa, Florida, Spojené státy americké

West Palm Beach

Adresa, 1. řádek
University Centre 9801 Belvedere Road
33411 West Palm Beach, Florida, Spojené státy americké

Montgomery

Adresa, 1. řádek
5355 Vaughn Road
36116 Montgomery, Alabama, Spojené státy americké

Columbia

Adresa, 1. řádek
9 Science Court
29203 Columbia, Jižní Karolína, Spojené státy americké

Orlando

Adresa, 1. řádek
5900 Lake Ellenor Drive, Suite 150
32809 Orlando, Florida, Spojené státy americké

Virginia Beach

Adresa, 1. řádek
301 Bendix Rd Suite 100
23452 Virginia Beach, Virginie, Spojené státy americké

Richmond

Adresa, 1. řádek
2151 Old Brick Road
23060 Richmond, Virginie, Spojené státy americké

Austin

Adresa, 1. řádek
1220 W. Louis Henna Blvd.
78681 Austin, Texas, Spojené státy americké

Savannah

Adresa, 1. řádek
Savannah, Gruzie, Spojené státy americké

Vysoký bod

Adresa, 1. řádek
3975 Premier Drive
27265 Vysoký bod, Severní Karolina, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium