Přečtěte si oficiální popis

Simmons School of Management se nachází ve městě Boston, Massachusetts, a nabízí tři obchodní programy absolventa-úrovni: MBA, Zdravotnictví MBA a Masters of Science v programu Management. Jedná se o přední centrum pro inovativní výuku, výzkum a diskuse o ženách, vedení a řízení.

Simmons MBA je nabízen ve zrychleném 16 měsíců ve formátu na plný úvazek, nebo tříletého formátu na částečný úvazek. Simmons School of Management nabízí jediný AACSB-akreditované MBA program určený výhradně pro ženy, a program byl zařazen # 1 v příležitost pro ženy, které Princeton Review po dobu 5 po sobě jdoucích let.

Simmons Health Care MBA je jak AACSB a CAHME akreditované, a vzdělává muže a ženy pro vedení zdravotní péče. Tato strategicky určen tříletý program zahrnuje silné stránky naší celostátně uznávané MBA program s odbornými znalostmi našeho zdravotnictví fakulty a rozsáhlé zdravotní péče osnov.

Simmons Masters of Science v Management Program je určen k přípravě muže a ženy z různorodý soubor akademických a odborných znalostí v oblasti řízení a vedení úspěchu v dnešním konkurenčním globální ekonomice. Celoroční bude představovat sadu obchodních kurzů na úrovni nadace, které poskytují základní obchodní znalosti a mistrovství v řízení.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

Simmons College, Simmons School of Management

Nově zahájen Masters of Science v managementu (MSM) je navržen tak, aby připravit studenty z různorodého souboru akademických a odborných znalostí pro řízení a ... [+]

Nově zahájen Masters of Science v managementu (MSM) je navržen tak, aby připravit studenty z různorodého souboru akademických a odborných znalostí pro řízení a vedení úspěchu v dnešním konkurenčním globálním hospodářství. Program vyzývá studenty tím, že poskytuje solidní obchodní základ a příležitost k rozvoji dovedností nezbytných pro různé odvětví správy.

Celoroční

Studenti v programu MSM absolvovat 36 hodin semestr, který zahrnuje minimálně 9 povinných předmětů a tři volitelné předměty. Jádro v kurzu bude představovat sadu obchodních kurzů na úrovni nadace, které poskytují základní obchodní znalosti a mistrovství v řízení. Full-time studenti obdrží jejich stupeň se zaměřením na General Management. Part-time studenti mohou přizpůsobit své vzdělání tím, že sleduje koncentrace Generální ředitelství nebo se specializovat v neziskových řízení nebo komunikace managementu. Třídy se konají ve večerních hodinách od 6-dvacet jedna hodin, v areálu Simmons v Bostonu.... [-]

Spojené státy americké Boston
Kontaktuj školu
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině