Siebel Institute of Technology

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Siebel Institute of Technology je schválen divizí soukromých obchodních a odborných škol Illinois Board of Higher Education.

Naše zaměření

Během posledních 140 let přilákal Siebelský institut rozsáhlý globální pořad. Naši absolventi se rozprostírají ve více než 60 zemích a nacházejí se téměř ve všech významných pivovarech na světě. Naše kurzy zahrnují kombinaci účastníků z pivovarů všech velikostí, kteří pocházejí z míst po celém světě. Tato široká základna účastníků rozšiřuje možnosti učení každého studenta tím, že je vystavuje rozdílům v oblasti kultury, vybavení, metod a stylů piva. Na našich formálních přednáškách a demonstracích však zaměřujeme svou pozornost na jednu společnou téma: pivo. Studenti mohou přijít do Ústavu s předsudky svého vlastního pivovarnického prostředí, ale všichni odešli v jednoduchém a poctivém kamarádství, že jsou pivovary. Máme zde řeč v Ústavu: "Nejenže učíme naše studenty, ale také jim pomáháme, aby se učili navzájem."

Ústav se nadále soustředí na jedno základní téma, které publikoval Dr. JE Siebel v inzerátu v západním pivovaru z roku 1893. Uvedl: "Cílem ústavu je podporovat rozvoj průmyslových odvětví založených na fermentaci, která se provádí výukou, zkoumáním, analýzou a jiným způsobem."

Siebel Institute of Technology a světová akademie pivovarnictví jsou již více než 140 let důležitou součástí mezinárodní historie pivovarnictví a těšíme se na uvítání budoucích generací pivovarů v našem domě v centru Chicaga.

Naše historie

Dr. John Ewald Siebel založil Zymotechnický institut v roce 1868. Narodil se 17. září 1845 u Wermelskirchenu v okrese Düsseldorf v Německu. Vystudoval fyziku a chemii a získal doktorát na univerzitě v Berlíně před tím, než se přestěhoval do Chicaga 1866. V roce 1868 otevřel chemickou laboratoř Johna E. Siebela, která se brzy rozvinula do výzkumné stanice a školy pro pivovarské vědy.

V roce 1872, když se společnost přesunula do nových zařízení na Belden Avenue na severní straně Chicaga, bylo jméno změněno na Siebel Institute of Technology . Během příštích dvou desetiletí provedl Dr. Siebel rozsáhlý výzkum piva a napsal většinu svých více než 200 knih a vědeckých článků. Byl také redaktorem řady technických publikací, včetně vědecké sekce Western Brewer, 100 let pivovarnictví a ledu a chlazení.

V roce 1882 založil vědeckou školu pro pivovary s jiným progresivním pivovarem, ale partnerství bylo krátkodobé. Dr. Siebel však v laboratoři pokračoval v pivovarnické výuce. Podnikání se rozšířilo v roce 1890, kdy se do společnosti zapojili dva synové Dr. Siebelovy.

Společnost byla založena v roce 1901 a provozovala pivovarské kurzy jak v angličtině, tak v němčině. Do roku 1907 se uskutečnilo pět pravidelných kurzů: šestiměsíční pivovarský kurz, dvouměsíční postgraduální kurz, tříměsíční inženýrský kurz, dvouměsíční kurz Maltsters a dvouměsíční výcvikový kurz. V roce 1910 bylo formálně přijato jméno školy, Siebel Institute of Technology . S přístupem zákazu Institut diverzifikoval a rozšířil kurzy pečení, chlazení, strojírenství, frézování, sýtené nápoje a další související témata. Dne 20. prosince 1919, pouhých dvacet sedm dní před tím, než zákaz vstoupil v platnost, zemřel Dr. JE Siebel.

Se zrušením zákazu v roce 1933 se ústředí Institutu vrátilo k pivovarnictví pod vedením FP Siebel Sr., nejstaršího syna Dr. JE Siebel. Jeho synové Fred a Ray se brzy připojili k podnikání a pracovali na rozšíření svého rozsahu. Byly nabízeny diplomové kurzy v oblasti technologie pivovarnictví a brzy byly odstraněny všechny další nevařovací kurzy. Pak v říjnu 1952 se institut přestěhoval do svých nových, zakázkových budov na Peterson Avenue, kde jsme zůstali téměř 50 let.

Čtvrtá generace, zastoupená Ronem a Billem Siebelem, vstoupila do Institutu v 60. letech. V roce 1974 pomohli zavést koncept kratších kurzů. Tyto kurzy, po dvou týdnech nebo méně, byly navrženy tak, aby vyhovovaly specifickým potřebám školení měnícího se pivovarnictví. Dlouhý diplomový kurz v oboru pivovarnické technologie je dodnes zachován jako hluboký studijní program pro zkušeného pivovaru, který si přeje maximalizovat svoji kariérovou přípravu.

V roce 2013 se Siebel Institute of Technology přestěhoval do svých nových areálů na ulici 900 N. North Branch v zařízení Kendall College v Chicagu. Nový areál Siebel Institute začlenil mnoho prvků našich předchozích umístění, včetně baru a nábytku z proslulého Bier Stube, oblíbeného místa, kde se studenti setkávali po náročném studiu.

Místa

Chicago

Adresa, 1. řádek
900 N North Branch Street
Suite 1N

60642 Chicago, Illinois, Spojené státy americké

Montreal

Adresa, 1. řádek
Montreal, Quebec, Kanada

Mnichov

Adresa, 1. řádek
Mnichov, Bavorsko, Německo