Seton Hall University College of Communication and the Arts

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vaše vášeň. Vaše volání. Tvá budoucnost.

Vysoká škola komunikace a umění je přední volbou pro studenty, kteří usilují o vysoce kvalitní, interdisciplinární komunikaci a umělecký titul, který je založen na zdravém liberálním uměleckém vzdělávání, zahrnuje současnou digitální kulturu a umožňuje studentům vést, vytvářet a komunikovat se zodpovědností , vášně a dokonalosti.

Náš kurikulární model, založený na inovativní struktuře Centra, podporuje interdisciplinární spolupráci a je přizpůsoben individuálním akademickým a profesním cílům. Naše učební osnovy se zaměřují na dovednosti, které zaměstnavatelé hledají nejvíce: komunikace, týmová práce, kreativita a přizpůsobivost. Naši odborní absolventi vstupují do profesionální sféry připravené uspět.

Postgraduální studia

Dynamická komunita složená z akademiků, teoretiků, kritiků a profesionálů, Graduate Studies v rámci College of Communication a Arts, poskytuje studentům pohlcující zážitky z učení, které spojují teorii a praktické složky způsobem, který studentům umožňuje rozpoznat, otestovat a přeložit materiál kurzu profesního a profesního prostředí.

Postgraduální studium v současné době nabízí tři magisterské programy, včetně muzejních profesí, komunikace a public relations. Kromě toho jsou nabízeny čtyři možnosti dvojího stupně, včetně tří zrychlených programů BA / MA a dvojitého titulu MA se školou diplomacie a mezinárodních vztahů.

Absolventské programy

Informační, digitální a kulturní průmysl roste míľovými kroky. V průběhu uplynulého desetiletí se poptávka po komunikačních a vizuálních / výkonných uměleckých stupních zvýšila o více než 50 procent. Do roku 2020 se počet pracovních míst v oblasti veřejných vztahů zvýší o zhruba 22 procent a do roku 2022 se otevře více než 350 000 nových komunikačních pracovních míst.

V reakci na tyto vzrušující trendy byla nová vysoká škola komunikace a umění společnosti Seton Hall vytvořena tak, aby umožnila inovativní, skutečné a profesionální interakce v akademickém, společenském, uměleckém a technologickém prostředí. Jeho rozmanité a flexibilní programy, zakotvené v humanitních oborech a představující nejmodernější technologie a inovativní učební osnovy, poskytují příležitosti pro smysluplnou spolupráci mezi obory. A jeho ideální poloha - jen pár minut od New Yorku - poskytuje studentům spoustu možností stáží a sítí přímo na dosah ruky.

Místa

Jižní oranžová

Adresa, 1. řádek
400 South Orange Ave
South Orange, NJ

07079 Jižní oranžová, New Jersey, Spojené státy americké