School Of The Art Institute Of Chicago (SAIC)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Provokativní myšlení a tvorba

Vítejte v School Of The Art Institute Of Chicago (SAIC) , jedné z historicky nejvýznamnějších akreditovaných nezávislých škol umění a designu v národě v jednom z největších amerických měst. Naše ocenění je mnoho, včetně uznání průzkumem National Arts Journalism University of Columbia University za „nejvlivnější uměleckou školu ve Spojených státech“ a naše důsledné zařazení mezi nejlepší postgraduální programy v oblasti umění v zemi podle amerických zpráv a zprávy o světě.

SAIC se vyznačuje tím, že poskytuje postgraduálním, postgraduálním a vysokoškolským studentům interdisciplinární kurikulum a nezbytnou svobodu pro rozvoj jako umělci, návrháři a učenci. Zároveň usilujeme o přísnost, vyšetřování a kulturní význam, díky nimž je SAIC opravdu výjimečná. Naši studenti převádějí nejsložitější myšlenky do hmatatelných forem - malby, sochy, filmy, představení, knihy, instalace, vynálezy, budovy, komunitní projekty a častěji než ne kombinace výše uvedených. Jen málo škol ve Spojených státech poskytuje tak širokou škálu možností.

Naše zapojené studentské tělo a oceněná fakulta umělců, vědců a předních odborníků pracují v těsné blízkosti, sdílejí výjimečné zdroje a vytvářejí fórum pro intenzivní výměnu nápadů. Oznamované nové Modern Wing of Art Institute poskytuje neuvěřitelný zdroj pro inspiraci a studium. Mezi další jedinečné zdroje SAIC patří naše špičková zařízení, filmové centrum Gene Siskel, program hostujících umělců a Sullivan Galleries, které vystavují práci širokému publiku.

Centrum Chicaga samozřejmě poskytuje našim studentům přístup do jednoho z nejkreativnějších a architektonicky nejbohatších měst na světě a podporujeme zapojení do celého spektra kulturního vybavení. Plně si však uvědomujeme, že žijeme v globalizované společnosti - což se odráží také v demografickém složení našeho studentského těla - a poskytujeme tak množství neocenitelných mezinárodních studijních příležitostí po celém světě.

SAIC je především o studentech. Jsme odhodláni poskytovat kompletní liberální umění, jakož i vzdělávání v oblasti umění a designu, které bude sloužit našim absolventům po celou dobu jejich mnohostranné kariéry. Těší nás váš zájem a upřímně doufáme, že přidáte svůj hlas do dialogu SAIC v tak kritickém bodě v historii Chicaga, národa a světa.

Místa

Chicago

Adresa, 1. řádek
South Wabash Avenue,36
60603 Chicago, Illinois, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium