Přečtěte si oficiální popis

Vedoucí silného odhodlání k akademické dokonalosti a službám pro společnost, School of Education and Counseling Psychology na Univerzitě Santa Clara vzdělává soucitné, kompetentní a etické profesionály, kteří se zavázali smysluplné a podpůrné angažovanosti s různými lidmi, školami a komunitami postavenými na založení Naše základní hodnoty.

Kdo jsme

Kdo jsme

Nalezli jste nás, protože máte zájem o změnu ve světě: chcete mít pozitivní dopad na děti, rodiny, jednotlivce a vaši komunitu. Jste nějakým způsobem povoláni ke vzdělání nebo poradenství a věříme, že naše programy jsou ideálním místem pro vás, abyste prozkoumali tyto zájmy, prohloubili své schopnosti, porozumění a znalosti a zahájili novou kariéru.

Zveme vás k prohloubení našich magisterských programů v Poradní psychologii, vzdělávání učitelů, vedoucích pracovníků v oblasti vzdělávání a interdisciplinárním vzdělávání, stejně jako příležitosti, které jsou k dispozici prostřednictvím Centra pro profesní rozvoj a Jerryho Smitha Coaching for Life Academy. V mnoha oblastech vzdělávání máme programy speciálně přizpůsobené katolickým pedagogům, stejně jako programy pro veřejnost, charterové a nezávislé studenty.

Na univerzitě Santa Clara jsme řízeni posláním a hodnotami. V naší práci jsme inspirováni jezuitskými tradicemi:

Vzdělávání mužů a žen pro druhé Naším cílem není jen poskytnout vám vzdělání, ale také vás inspirovat, abyste tuto výchovu využili ve službách ostatních.

Pěstování vedení s cílem Pomůžeme vám rozvíjet svou schopnost vedení v každé oblasti, kterou sledujete, ale vedení jezuitů je zaměřeno na to, aby svět byl lepší místo.

Duševní hloubka a výzva Budeme vás vyzývat intelektuálně k prozkoumání nových myšlenek a názorů a naučit se nové způsoby, jak se podívat na svět kolem vás.

"Cura Personalis" nebo "Vzdělávání celé osoby" I když vás intelektuálně vyzýváme, zaměřujeme se také na vzdělávání celého člověka, s individuálním ohledem na potřeby studentů a ocenění toho, co každý z nás přináší do naší práce.

Jsme odhodláni sloužit rasově a etnicky různorodou oblast zálivu způsobem, který je smysluplný a efektivní. Náš Latino poradenský program je jedinečný a umožňuje studentům poradní psychologie získat odborné znalosti pro lepší obsluhu různých komunit. Stejně tak naše partnerství s Nadací pro hispánské vzdělání a dostupnost vzdělávacích kurzů na našem East San Jose kampusu umožňují studentům seznámit se s výukou v kontextu několika vysoce efektivních charterových škol zaměřených na potřeby komunity, která není vždy dobře poskytována Ve vzdělávání.

Jsme nadšení z práce naší fakulty a studentů zde na Fakultě školství a psychologie poradenství. Připojíte se k komunitě učitelů, učitelů a poradců, jejichž závazek k sociální spravedlnosti a pozitivní dopad lze vidět ve své práci. Na Univerzitě Santa Clara vám nabízíme možnost prozkoumat, jak psychologie poradenství a vzdělávání mohou být prostředkem ke zlepšení životů, organizací a komunit v širokém spektru kontextu.

Zveme vás k prozkoumání našich studijních programů a příležitostí, které máte k dispozici zde u SCU. Vykopněte na webu; Zavolat a klást otázky; Přijít k informačním návštěvám nebo navštívit třídu v relaci. Přijďte k nám!

Poslání a vize

Vedoucí silného odhodlání k akademické excelence a službám pro společnost, School of Education and Counseling Psychology na Univerzitě Santa Clara vzdělává soucitných, kompetentních a etických odborníků, kteří se zavázali smysluplné a podpůrné spolupráce s různými lidmi, školami a komunitami.

Základní hodnoty

  1. Akademická excelence prostřednictvím aktivního výuky a učení
    Domníváme se, že rozvoj znalostí, teorie, výzkumu a aplikace je usnadněn prostřednictvím aktivních a zapojených výukových a učebních postupů zaměřených na rozvoj profesní kompetence, svědomí a soucitu studentů.
Vzdělávání celé osoby (Cura Personalis)
Domníváme se, že smysluplné učení probíhá, když studentské učení zahrnuje a integruje osobní i profesní vývoj do služby lidstvu. Také jsme přesvědčeni, že učení je konstantní a pokračuje po ukončení studia a dále. Tento přístup podporuje otevřený a vítaný respekt ke všem náboženským a filozofickým tradicím a je odvozen od staleté jezuitské vzdělávací mise a katolické identity.

Multikulturalismus a sociální spravedlnost
Domníváme se, že vzdělání je obohacováno tím, že se ocení lidé ze všech oblastí (např. Pohlaví, rasa, etnická příslušnost, sexuální orientace, národnost, jazyk, kultura, náboženství, ekonomický status, věk, schopnost apod.). Navíc jsme odhodláni sloužit a obhajovat slabá, nedostatečná a vyloučená populace na místní i celosvětové úrovni.
Inovační vzdělávání pro svědomí a soucit
Abychom uspokojili potřeby různých studentů a oslovili nejúčinněji jednotlivce, školy a komunity, zavázáme se k myšlence, že vzdělávání musí inovovat a přesahovat standardní postupy využitím špičkových technologií a pedagogických přístupů.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MA

Santa Clara University - School Of Education & Counseling Psychology

Master of Arts v učení + výuka pověření (MATTC) program je prvním krokem pro jednotlivce, kteří chtějí dosáhnout jejich více předmětů (MS) nebo jediný předmět (SS) předbě ... [+]

Jednotky: Více předmětů - 56; Jediný předmět - 50 Credentialing: Předběžný samostatný předmět a více předmětů Program Délka: 1 rok (plný úvazek) nebo 2 roky (částečný úvazek) Začátek termíny: Pád, zima nebo léto Metoda výuky: Na akademické půdě je program Master of Arts in Teaching + Teaching Credentials (MATTC) prvním krokem pro jednotlivce, kteří chtějí dosáhnout svých předběžných učebních osnov (MS) nebo jednorázových předmětů (SS). Na závěr programu získávají kandidáti magisterský titul v oboru výuky a doporučení pro předběžné pověření pro výuku vícenásobného předmětu nebo jednotného předmětu pro předmět SB2042 v Kalifornii. Studentovi není možné absolvovat pouze výuku nebo pouze magisterský titul ve výuce. ... [-]

Spojené státy americké Santa Clara
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Santa Clara University - School Of Education & Counseling Psychology

Master of Arts ve vzdělávací administraci zahrnuje 36 jednotek z kurzu požadovaného pro předběžné administrativní služby pověření (který je akreditován Kalifornskou komis ... [+]

Jednotky: 45 čtvrtletí (15 kurzů) Program Délka: 1,5 - 2 roky; Na plný úvazek / na částečný úvazek Začátek termíny: Pád, zima, jaro nebo léto Metoda výuky: Na magistrátu magisterský titul ve vzdělávacím administrativě zahrnuje 36 jednotek kurzu potřebného pro předběžné administrativní služby pověření (který je akreditován kalifornskou komisí pověření učitele) a dalších 9 jednotek volitelných kurzů. Kandidáti, kteří vykonávají předběžné pověření administrativních služeb, mohou získat titul magisterského studia dokončením tří dalších volitelných kurzů vybraných ve spolupráci s akademickým poradcem.

Master of Arts ve vzdělávací administraci je také vhodný pro jednotlivce, kteří získali své předběžné administrativní služby pověření zkouškou a snaží se posílit jejich znalostní základnu, a pro jednotlivce, kteří nemají výuku nebo žák povědomí o osobě, ale chtějí rozvíjet své znalosti Administrace a vedení ve vzdělávacím prostředí, aby mohli vykonávat kariéru v soukromých školách nebo se připravovat na doktorské studium. Tento program se zabývá profesionálními normami pro vzdělávání v Kalifornii.... [-]

Spojené státy americké Santa Clara
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
18 - 24 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Santa Clara University - School Of Education & Counseling Psychology

Mistr umění v poradenství psychologie poskytuje intenzivní 90-jednotka Master of Arts program pro studenty. Studenti se mohou rozhodnout zahrnout některý z našich tří obl ... [+]

Jednotky: 90 čtvrtletí (3 čtvrtletí = 2 semestrální jednotky) Program Délka: 3 roky (plný úvazek) Skladby: LPCC, MFT, LPCC / MFT a žádná stopa Možnosti zdůraznění: Latino poradenství, nápravná psychologie a zdravotní psychologie Začátek termíny: Pád, zima, jaro nebo léto Metoda výuky: Na kampusu Master of Arts v poradenství psychologie poskytuje intenzivní 90-jednotka Master of Arts program pro studenty. Studenti se mohou rozhodnout zahrnout některý z našich tří oblastí s důrazem Nápravná psychologie, psychologie zdraví neboli Latino poradenství Do své míry. Důraz funguje jako menší. Studenti, kteří nevybírají důraz, si mohou vybrat z řady volitelných předmětů, které rozšiřují své znalosti v různých oblastech.... [-]

Spojené státy americké Santa Clara
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině