San Jose State University - Lucas College and Graduate School of Business

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O nás

Společnost Lucas College a Graduate School of Business byla založena v roce 1928 a akreditována od roku 1967 společností AACSB International, předním světovým akreditačním orgánem pro obchodní školy. Jsme největším přispěvatelem obchodních absolventů do Silicon Valley a významným přispěvatelem k tomu, co je dnes údolí. Podobně jako Univerzita, ve které sídlí, vysoká škola Lucas College a Graduate School of Business odrážejí živou, multikulturní a globální atmosféru Silicon Valley. S více než 175 fakultami a 5 000 studenty nabízí naše vysoká škola studentům globální příležitosti a zároveň drží silné vazby na společnosti Silicon Valley.

Prostřednictvím našich vysokoškolských škol a oddělení poskytujeme třináct obchodních koncentrací a naše absolventská škola poskytuje pokročilé tituly a certifikáty v oblasti obchodu, účetnictví, daní a řízení dopravy. Naše centra a instituty nabízejí studentům jedinečné příležitosti, jak zdokonalit své znalosti a dovednosti v oblasti daní, účetnictví, finančních služeb, řízení operací, globálního vedení, podnikání a dalších. Další oceněné programy završují studentské zkušenosti společnosti LCoB a vytvářejí mimořádnou vzdělávací komunitu Powering Silicon Valley i mimo ni.

Lucas vysoká škola a absolventská škola obchodu - pohánět Silicon údolí

Poskytujeme zdroje, dovednosti a příležitosti studentům, aby uspěli v Silicon Valley - jednom z nejvýkonnějších, nejkonkurenceschopnějších a nejinovativnějších hospodářských regionů na světě - i mimo něj.

Naše programy, kombinující multikulturní, globální perspektivu s historickým základem technologických inovací Silicon Valley, jsou odrazem našeho váženého místního dědictví. S více než 80% našich studentů pracuje v údolí, naši obchodní studenti a absolventi jsou opravdu Powering Silicon Valley.

Lucas College of Business nabízí studentům značné možnosti pro jejich zaměření oblasti studia s třinácti obchodními koncentracemi. Jack Holland Student Success Center poskytuje individuální pozornost, která pomáhá studentům orientovat se ve svých vzdělávacích volbách a profesní dráze.

Naše střediska a instituty na světové úrovni podporují studentské zkušenosti díky zdokonalenému vzdělávání a vytváření sítí s vysoce kvalitními odborníky v širokém spektru průmyslových odvětví. Bezkonkurenční studentské zdroje, jako je Gary J. Sbona Honor Program, Thompson Global Internship Program a naše renomovaná fakulta poskytují zdroje a prostředí, ve kterém mohou studenti zkoumat profesionální vyhlídky a těžit z jedinečného zážitkového učení.

Mise

Vize, poslání a hodnoty LCoB. Jako největší a nejstarší veřejná univerzita v Silicon Valley slouží státní univerzita v San Jose státní vzdělávací potřeby naší komunity a jejího globálního trhu již od roku 1857. Společnost byla založena v roce 1928 a je akreditována od roku 1967 společností AACSB International. akreditační orgán pro obchodní školy. Jsme největším poskytovatelem obchodních absolventů v Silicon Valley a významným přispěvatelem k tomu, co je dnes údolí.

Vidění. Naše vysoká škola Silicon Valley ovládá globální a rozmanité požadavky tohoto dynamického a inovativního podnikatelského prostředí. Poskytujeme vzdělání 21. století, abychom umožnili úspěch našich studentů, zaměstnavatelů a komunity.

Mise. Jsme institucí v Silicon Valley, vzdělávajících budoucí vůdce prostřednictvím zkušenostního učení a rozvoje charakteru v globální podnikatelské komunitě a prováděním výzkumu, který přispívá k obchodní teorii, praxi a vzdělávání.

Základní hodnoty

  • Dokonalost - Jsme řízeni standardy excelence ve výuce, výzkumu a službě
  • Etika - Stanovujeme nejvyšší standardy akademického a profesního chování, abychom podpořili společenskou odpovědnost
  • Podnikání - Podporujeme kulturu inovací a tvořivosti
  • Angažovanost - stavíme kulturu, která oceňuje rozmanitost, otevřenou komunikaci a spolupráci

Důsledky naší mise

  • Instituce příležitosti - Nabízíme vysoce kvalitní kvalitní vzdělání, které umožňuje jak pracovním, tak studentům na plný úvazek, všem věkovým skupinám a různým zázemím, aby transformovali svůj život.
  • Silicon údolí se zaměřilo - my integrujeme Silicon Valley zážitek v našich programech, výzkum, zapojení studenta a vztahy komunity přidávat hodnotu k Silicon Valley oblasti a za.
  • Zážitkové studentské učení - vzděláváme studenty pomocí inovativních pedagogik a zkušenostního učení, a to prostřednictvím spolupráce s místními a globálními podniky a komunitami, profesním rozvojem a mezikulturními zkušenostmi.
  • Vzdělávání 21. století - Vytváříme technologicky zprostředkované vzdělávací prostředí a neustále zlepšujeme a rozvíjíme programy, které se zabývají, ovlivňují a přidávají hodnotu pro podnikání i společnost.
  • Vedení v globální podnikatelské komunitě - Poskytujeme talent talent, vedení nápadů a angažovanost podnikatelské komunity prostřednictvím našich institutů a center excelence, které podporují růst Silicon Valley na globálním trhu.
  • Výzkum - Naše různorodá fakulta se zaměřuje na výzkum a profesní angažovanost, která ovlivňuje teorii a praxi podnikání a vzdělávání v Silicon Valley i mimo ni.

Místa

San Jose

Adresa, 1. řádek
One Washington Square
San Jose, CA

95192 San Jose, Kalifornie, Spojené státy americké

Santa Clara

Adresa, 1. řádek
2933 Bunker Hill Lane, Suite 120
95054 Santa Clara, Kalifornie, Spojené státy americké

Akreditace

AACSB Accredited