Přečtěte si oficiální popis

AACSB Accredited

O nás

Společnost Lucas College a Graduate School of Business byla založena v roce 1928 a akreditována od roku 1967 společností AACSB International, předním světovým akreditačním orgánem pro obchodní školy. Jsme největším přispěvatelem obchodních absolventů do Silicon Valley a významným přispěvatelem k tomu, co je dnes údolí. Podobně jako Univerzita, ve které sídlí, vysoká škola Lucas College a Graduate School of Business odrážejí živou, multikulturní a globální atmosféru Silicon Valley. S více než 175 fakultami a 5 000 studenty nabízí naše vysoká škola studentům globální příležitosti a zároveň drží silné vazby na společnosti Silicon Valley.

Prostřednictvím našich vysokoškolských škol a oddělení poskytujeme třináct obchodních koncentrací a naše absolventská škola poskytuje pokročilé tituly a certifikáty v oblasti obchodu, účetnictví, daní a řízení dopravy. Naše centra a instituty nabízejí studentům jedinečné příležitosti, jak zdokonalit své znalosti a dovednosti v oblasti daní, účetnictví, finančních služeb, řízení operací, globálního vedení, podnikání a dalších. Další oceněné programy završují studentské zkušenosti společnosti LCoB a vytvářejí mimořádnou vzdělávací komunitu Powering Silicon Valley i mimo ni.

Lucas vysoká škola a absolventská škola obchodu - pohánět Silicon údolí

Poskytujeme zdroje, dovednosti a příležitosti studentům, aby uspěli v Silicon Valley - jednom z nejvýkonnějších, nejkonkurenceschopnějších a nejinovativnějších hospodářských regionů na světě - i mimo něj.

Naše programy, kombinující multikulturní, globální perspektivu s historickým základem technologických inovací Silicon Valley, jsou odrazem našeho váženého místního dědictví. S více než 80% našich studentů pracuje v údolí, naši obchodní studenti a absolventi jsou opravdu Powering Silicon Valley.

Lucas College of Business nabízí studentům značné možnosti pro jejich zaměření oblasti studia s třinácti obchodními koncentracemi. Jack Holland Student Success Center poskytuje individuální pozornost, která pomáhá studentům orientovat se ve svých vzdělávacích volbách a profesní dráze.

Naše střediska a instituty na světové úrovni podporují studentské zkušenosti díky zdokonalenému vzdělávání a vytváření sítí s vysoce kvalitními odborníky v širokém spektru průmyslových odvětví. Bezkonkurenční studentské zdroje, jako je Gary J. Sbona Honor Program, Thompson Global Internship Program a naše renomovaná fakulta poskytují zdroje a prostředí, ve kterém mohou studenti zkoumat profesionální vyhlídky a těžit z jedinečného zážitkového učení.

Mise

Vize, poslání a hodnoty LCoB. Jako největší a nejstarší veřejná univerzita v Silicon Valley slouží státní univerzita v San Jose státní vzdělávací potřeby naší komunity a jejího globálního trhu již od roku 1857. Společnost byla založena v roce 1928 a je akreditována od roku 1967 společností AACSB International. akreditační orgán pro obchodní školy. Jsme největším poskytovatelem obchodních absolventů v Silicon Valley a významným přispěvatelem k tomu, co je dnes údolí.

Vidění. Naše vysoká škola Silicon Valley ovládá globální a rozmanité požadavky tohoto dynamického a inovativního podnikatelského prostředí. Poskytujeme vzdělání 21. století, abychom umožnili úspěch našich studentů, zaměstnavatelů a komunity.

Mise. Jsme institucí v Silicon Valley, vzdělávajících budoucí vůdce prostřednictvím zkušenostního učení a rozvoje charakteru v globální podnikatelské komunitě a prováděním výzkumu, který přispívá k obchodní teorii, praxi a vzdělávání.

Základní hodnoty

 • Dokonalost - Jsme řízeni standardy excelence ve výuce, výzkumu a službě
 • Etika - Stanovujeme nejvyšší standardy akademického a profesního chování, abychom podpořili společenskou odpovědnost
 • Podnikání - Podporujeme kulturu inovací a tvořivosti
 • Angažovanost - stavíme kulturu, která oceňuje rozmanitost, otevřenou komunikaci a spolupráci

Důsledky naší mise

 • Instituce příležitosti - Nabízíme vysoce kvalitní kvalitní vzdělání, které umožňuje jak pracovním, tak studentům na plný úvazek, všem věkovým skupinám a různým zázemím, aby transformovali svůj život.
 • Silicon údolí se zaměřilo - my integrujeme Silicon Valley zážitek v našich programech, výzkum, zapojení studenta a vztahy komunity přidávat hodnotu k Silicon Valley oblasti a za.
 • Zážitkové studentské učení - vzděláváme studenty pomocí inovativních pedagogik a zkušenostního učení, a to prostřednictvím spolupráce s místními a globálními podniky a komunitami, profesním rozvojem a mezikulturními zkušenostmi.
 • Vzdělávání 21. století - Vytváříme technologicky zprostředkované vzdělávací prostředí a neustále zlepšujeme a rozvíjíme programy, které se zabývají, ovlivňují a přidávají hodnotu pro podnikání i společnost.
 • Vedení v globální podnikatelské komunitě - Poskytujeme talent talent, vedení nápadů a angažovanost podnikatelské komunity prostřednictvím našich institutů a center excelence, které podporují růst Silicon Valley na globálním trhu.
 • Výzkum - Naše různorodá fakulta se zaměřuje na výzkum a profesní angažovanost, která ovlivňuje teorii a praxi podnikání a vzdělávání v Silicon Valley i mimo ni.
Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

San Jose State University - Lucas College and Graduate School of Business

S „MST“ za Vaším jménem je v daňovém světě velký rozdíl. To naznačuje, že jste dobře obeznámeni v oblasti daní, kvalifikovaní v daňovém výzkumu a schopni se inteligentně ... [+]

O

S „MST“ za Vaším jménem je v daňovém světě velký rozdíl. To naznačuje, že jste dobře obeznámeni v oblasti daní, kvalifikovaní v daňovém výzkumu a schopni se inteligentně zabývat složitostí dnešních daňových pravidel. MST je 30 jednotkový program, který vám umožní zapsat se na plný úvazek a dokončit titul v 12 měsících nebo na částečný úvazek a být dokončen v 24-36 měsíců. A hovořit o flexibilní, naše třídy jsou naplánovány na práci kolem rušné daňové sezóny.

Požadavky na přijetí

Vstup na MST program je nabízen každý podzim a jarní semestr. Požadavky na přijetí zahrnují:

Čtyřletý bakalářský titul (každý hlavní) z akreditované americké vysoké školy nebo univerzity nebo rovnocenný titul z uznávané instituce mimo Spojené státy.Pro přepisy nebo tituly získané mimo Spojené státy a Kanadu: Přijetí absolventů (GAPE) vyžaduje, abyste předložili hodnocení WES (Basic nebo ICAP). Pokyny jsou k dispozici na WES (World Education Services).Průměrný bod 3,0 stupně (posledních 60 semestrů / 90 čtvrtletí)GMAT nebo GRE: skóruje do 50. percentil v obou verbální a kvantitativní částech zkoušky. Případně, s výhradou souhlasu ředitele MST, může být požadavek GMAT / GRE zrušen, pokud má žadatel některý z následujících postupů.Získal titul Ph.D. ve Spojených státechAbsolvoval všechny části zkoušky CPA (ve Spojených státech)Absolvoval zkoušku zapsaného agenta spravovanou IRS.Skóre 145 nebo vyšší v testu LSATV posledních pěti letech absolvoval s vyznamenáním z programu Lucas College of Business Gary J. Sbona Honors.GPA minimálně 3,2 z akreditované americké univerzity a absolvovala nejméně tři roky praxe na plný úvazek v oblasti daní. Může být vyžadován rozhovor s ředitelem MST a / nebo... [-]
Spojené státy americké Santa Clara
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
12 - 36 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
San Jose State University - Lucas College and Graduate School of Business

Pokud se chcete stát CPA a chcete žít a pracovat jako profesionální účetní v Silicon Valley, nenajdete lepší program než náš. Program MSA se skládá z 30 jednotek nabízený ... [+]

O

Jste připraveni zahájit kariéru? Jste pracovní profesionál nebo vysokoškolák, který potřebuje 30 jednotek pro certifikaci CPA? Skvělá zpráva! Dříve určený pro studenty s malou až žádnou účetní zázemí, náš magisterský titul v oboru účetnictví nyní vítá někoho s účetním bakalářského titulu, stejně.

Náš program MSA je nejdéle běžícím programem v severní Kalifornii. Jsme mimořádně dobré, pokud chcete žít a pracovat jako profesionální účetní v Silicon Valley.

Vzrušující stáže. Výborné výsledky zkoušky CPA. A spousta rozšířených sítí a kariérních příležitostí.

Pokud se chcete stát CPA a chcete žít a pracovat jako profesionální účetní v Silicon Valley, nenajdete lepší program než náš. Program MSA se skládá z 30 jednotek nabízených ve zrychleném formátu, které můžete vyplnit ve dvou až třech semestrech na plný úvazek. Vstupné je nabízeno každý podzim semestr.... [-]

Spojené státy americké San Jose
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
San Jose State University - Lucas College and Graduate School of Business

Master of Science v dopravě Management (MSTM) je plně akreditovaný, 30-jednotka program, který trvá dva a půl nebo tři roky dokončit jako student na částečný úvazek. Učeb ... [+]

O

Master of Science v dopravě Management (MSTM) je plně akreditovaný, 30-jednotka program, který trvá dva a půl nebo tři roky dokončit jako student na částečný úvazek. Učební plán se skládá ze šesti povinných kurzů, dvou volitelných a dvoustupňového kulminujícího zážitku.

Učební plán je veden národně uznávanými instruktory, kteří jsou odborníky z akademické sféry nebo průmyslu. MSTM je plně akreditován Asociací pro Advance Collegiate School of Business (AACSB). Třídy se konají ve všední den večer, což umožňuje studentům pracovat na plný úvazek, zatímco vydělávat na jejich vzdělání. Studenti obvykle absolvují jeden kurz najednou, jednu noc týdně, pro každou deseti třídu, celkem čtyři třídy ročně. Třídy jsou dodávány formou obousměrného videokonference, doplněného webovým výukovým programem. Studenti navštěvují třídu in-person na místech po celé Kalifornii nebo prostřednictvím online videokonferencí.... [-]

Spojené státy americké Santa Clara
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
24 - 36 měsíce
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
One Washington Square San Jose, CA
95192 San Jose, Kalifornie, Spojené státy americké
Adresa, 1. řádek
2933 Bunker Hill Lane, Suite 120
95054 Santa Clara, Kalifornie, Spojené státy americké