Sam Houston State University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Sam Houston State University

Velké jméno v Texasu vzdělání

Již více než 137 let připravuje Sam Houston State University studenty na smysluplný život úspěchů. Jeho motto "Měřítko života je jeho služba", odráží se v sedmi svazích SHSU a mimo jeho areál v Texasu prostřednictvím studijního výzkumu, kreativního úsilí, služebního učení, dobrovolnictví a dalších.

Pojmenovaný pro Sam Houston, největší hrdina Texasu, SHSU se neustále snaží ctít své historické kořeny prostřednictvím akademické excelence, která zahrnuje výjimečné učení od členů fakulty, kteří se starají o úspěch svých studentů, stejně jako o rozšiřování znalostí o svých oborech.

SHSU usiluje o uspokojení potřeb současných studentů, tradičních i on-line. Díky různým plně online vysokoškolským a postgraduálním titulům a řadě certifikátů a certifikátů, které všechny vyučují profesoři on-campus, má SHSU Online možnost, jakou chcete dosáhnout vašich akademických, osobních a profesionálních cílů.

Akademické nabídky

SHSU nabízí více než 80 bakalářských studijních programů, více než 50 magisterských studijních programů a deset doktorských programů včetně celonárodně uznávaných programů v oblasti obchodu, výtvarných umění, vzdělávání, matematiky a trestního soudnictví. SHSU je klasifikována jako "doktorská univerzita" Carnegieho komise pro vysokoškolské vzdělání a byla nedávno uznána společností US News a World Report za jednu z nejlepších v zemi pro online programy postgraduálního studia. Kromě toho Carnegieho komise pro vysokoškolské vzdělání klasifikovala SHSU jako univerzitu "angažovanou ve Společenství". Tato čest byla udělena 311 veřejným institucím v celostátním měřítku a uznává významný závazek univerzity sloužit komunitě.

Místa

Huntsville

Adresa, 1. řádek
Sam Houston State University
Office of International Programs
1908 Avenue J, Box 2150
Huntsville, TX

77341 Huntsville, Texas, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium