Přečtěte si oficiální popis

Sam Houston State University

Velké jméno v Texasu vzdělání

Již více než 137 let připravuje Sam Houston State University studenty na smysluplný život úspěchů. Jeho motto "Měřítko života je jeho služba", odráží se v sedmi svazích SHSU a mimo jeho areál v Texasu prostřednictvím studijního výzkumu, kreativního úsilí, služebního učení, dobrovolnictví a dalších.

Pojmenovaný pro Sam Houston, největší hrdina Texasu, SHSU se neustále snaží ctít své historické kořeny prostřednictvím akademické excelence, která zahrnuje výjimečné učení od členů fakulty, kteří se starají o úspěch svých studentů, stejně jako o rozšiřování znalostí o svých oborech.

SHSU usiluje o uspokojení potřeb současných studentů, tradičních i on-line. Díky různým plně online vysokoškolským a postgraduálním titulům a řadě certifikátů a certifikátů, které všechny vyučují profesoři on-campus, má SHSU Online možnost, jakou chcete dosáhnout vašich akademických, osobních a profesionálních cílů.

Akademické nabídky

SHSU nabízí více než 80 bakalářských studijních programů, více než 50 magisterských studijních programů a deset doktorských programů včetně celonárodně uznávaných programů v oblasti obchodu, výtvarných umění, vzdělávání, matematiky a trestního soudnictví. SHSU je klasifikována jako "doktorská univerzita" Carnegieho komise pro vysokoškolské vzdělání a byla nedávno uznána společností US News a World Report za jednu z nejlepších v zemi pro online programy postgraduálního studia. Kromě toho Carnegieho komise pro vysokoškolské vzdělání klasifikovala SHSU jako univerzitu "angažovanou ve Společenství". Tato čest byla udělena 311 veřejným institucím v celostátním měřítku a uznává významný závazek univerzity sloužit komunitě.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

Sam Houston State University

Magisterský studijní program v chemii na státní univerzitě Sam Houston je navržen tak, aby trénoval chemiků pro kariéru v podnikání, průmyslu nebo akademických pracovníků ... [+]

Master of Science v chemii

Magisterský studijní program v chemii na státní univerzitě Sam Houston je navržen tak, aby trénoval chemiků pro kariéru v podnikání, průmyslu nebo akademických pracovníků. Tento stupeň je také vhodný pro studenty, kteří plánují pokračovat v Ph.D. programy v jiných institucích.

Dvouletý studijní program zahrnuje studium v ​​alespoň čtyřech z následujících oblastí chemie: analytické, biochemické, environmentální, anorganické, organické a fyzikální; a nezávislý výzkumný projekt zakončený písemnou prací. Možnost non-thesis je také k dispozici. Ve všech těchto oblastech jsou na katedře chemie aktivní výzkumné skupiny.... [-]

Spojené státy americké Huntsville
Září 2019
Angličtina
Denní studium
30 - 36 hodiny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Sam Houston State University

Stupeň MS v Statistikách je navržen tak, aby poskytoval jednotlivcům akademickou základnu potřebnou pro doktorské studium; připravit kompetentní statistiku, kteří jsou př ... [+]

Master of Science ve statistice

Stupeň MS v Statistikách je navržen tak, aby poskytoval jednotlivcům akademickou základnu potřebnou pro doktorské studium; připravit kompetentní statistiky, kteří jsou připraveni přijmout zodpovědnost v oblasti obchodu, průmyslu a veřejných služeb; a představit doplňkový program absolventů pro studenty se specializací v oblastech, kde jsou snadno použitelné statistiky, jako jsou společenské vědy, trestní právo a fyzikální vědy. Mezi základní třídy patří matematická statistika, regresní analýza, multivariační analýza a experimentální návrh.

Statistický program SHSU je široce respektován v celém státě i mimo něj. Naši absolventi jsou vyhledáváni podle nejvyšších statistik Ph.D. programy na celostátní úrovni. Jiní jsou zaměstnáni jako analytici dat pro hlavní zdravotní střediska a farmaceutické společnosti, jako výzkumní pracovníci pro marketingové a bankovní firmy a jako inženýři a profesoři... [-]

Spojené státy americké Huntsville
Září 2019
Angličtina
Denní studium
37 hodiny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
Sam Houston State University Office of International Programs 1908 Avenue J, Box 2150 Huntsville, TX
77341 Huntsville, Texas, Spojené státy americké