Saint Xavier University

Úvod

Read the Official Description

AACSB Accredited

Saint Xavier University

Jako instituce vyššího vzdělávání, Saint Xavier zapojuje své studenty, jeho schopnost a osazenstvo, a ti, kteří tvoří její bezprostřední a širší komunity do primárních činností výuky, učení, vzdělání a služeb. Univerzita je pojmenována po jezuita Saint Francis Xavier, patron svatý Matka Frances Xavier Warde, kteří v roce 1846, přinesl The Sisters Of Mercy z Pittsburghu do Chicaga a založil Saint Francis Xavier akademii pro ženy, předchůdce svatého Xavier University.

Katolická instituce

Saint Xavier University odráží a rozšiřuje vyučovací poslání Ježíše. Je to ministerstvo římsko-katolické církve, vztah byl umožněn díky pokračující sponzorství Milosrdných sester prostřednictvím konference o milost vysoké školství. Katolické učení, zejména dialogu mezi vírou a rozumem a sociální spravedlnosti tradici církve, undergirds poslání a hodnoty univerzity.

Inspirován dědictví Milosrdných sester

Zakotvena v evangelijních příbězích o soucitu a pohostinné Ježíše, kteří milovali a sloužili druhým, ministerstvo Milosrdných sester k chudým, nemocným a nevzdělaný začal v Dublinu a nyní rozšiřuje po celém světě. Jejich pověst jako pedagogové výzvy město je první katolický biskup, aby The Sisters Of Mercy do Chicaga, kde založil Saint Xaviera v roce 1846, což je nejstarší Mercy instituce vyššího vzdělávání existuje v dnešním světě. Prodchnutý duchem Sisters of Mercy, Saint Xavier University rozšiřuje bohatou tradici intelektuální přísností, soucitný služby a pohostinnost pro své studenty a ve světě přes práci vysokoškolského vzdělávání.

Vychovává muže a ženy

University vyvíjí a udržuje programy a postupy, které vedou (L. ducere: vést), muže a ženy od nevědomosti směrem k vyjádření jejich plném lidského potenciálu. Mezi projevy plného lidského potenciálu jsou ukázky osobní a profesní dokonalosti, etické rozhodování a starost o blaho druhých.

Chcete-li hledat pravdu

Jako vzdělávací službě církve informoval jeho milosrdenství dědictví a sponzorství, Saint Xavier University povzbuzuje a podporuje všechny členy akademické obce v jejich hledání pravdy, včetně náboženských a teologických pravd, které vyplývají z nebo poukazují na existenci milujícího Boha v jehož obraz byl každý člověk byl vytvořen. Cesta k pravdě je celoživotní - Via, Veritas, Vita - hledání, který respektuje víru, rozum a různé přístupy různých oborů a metod pozorování, uvažování a analýzy.

Chcete-li si, že kriticky

Když se Saint Xavier stala vysoká škola v roce 1915, sestry navrhování průběhu studia založen na akademický program ve svobodných umění a věd, aby se "osvobodil" nebo "free" studenty žít zamyšleně, jak získané poznatky a hledal pravdu v jejich osobním i profesním životě. Stát osvobozený, v tomto smyslu, vyžaduje schopnost kriticky myslet. Tak, Saint Xavier učební plán, minulost a současnost, klade důraz na pečlivé pozorování a šetření, reflexi a rozjímání, hodnocení, tvořivost, argumentace a integraci. Do učení se kriticky myslet, ve všech jeho dimenzích, studenti mohou být osvobozeni od pracující pod nepodložených předpokladech, předpojatosti a stereotypním rozsudků; jsou osvobozeni žít informovanou, produktivní, dobré život.

Chcete-li efektivně komunikovat

Saint Xavier University je komunita projevu, ve kterém znalosti a kritické myšlení jednotlivců a skupin mohou být jak napadnout i rozšířené. Efektivní komunikace v rámci společné diskuse vyžaduje různé dovednosti a přístupy, zakládají se na akademické disciplíny a vyznačují slušnosti a respektování stanovisek, zkušenosti a přesvědčení druhých. Jako vzdělávací komunity, Saint Xavier má také odpovědnost sdílet své hledání pravdy a její kritické myšlení s širší veřejností, kteří jsou jak kritiky a spotřebiteli.

Sloužit moudře a soucitně

Služba je základní poselství evangelia a znakem života a službě Ježíše. Tak, jako katolické instituce, sponzorované Sisters of Mercy, Saint Xavier University vzdělává muže a ženy nejen pro sebe, ale i pro ostatní. Sloužit moudře zahrnuje dělá dobré etické soudy o dispozice něčí a světových zdrojů, včetně osobního času a talentu. Sloužit soucitně je rozšířit sám sebe v milosrdné působení ve prospěch druhých v jejich nouzi. Služba v duchu milosti, vychází z vědomí potřeb druhých a pocitu sounáležitosti s nimi, informoval o intelektuální zásadami se nacházejí v náboženských, etických a morálních učení a tradic.

Na podporu lidské důstojnosti a společné dobro

Základním poselstvím Písma a základní zásady katolického sociálního učení je, že lidské bytosti mají vrozenou důstojnost, protože jsou stvořeni k obrazu Božímu. Tento osobní důstojnost nemůže být zmírněna podmínkami rasy, třídy, pohlaví, etnického původu, sexuální orientace, věku nebo fyzické schopnosti. Obecné blaho, doplňkový princip katolické sociální nauky, je založen na principu, že každý člověk drží Bohem danou odpovědnost za podporu spravedlivé a milosrdné svět, že aby výhody Boží dobroty přístupné všem. Saint Xavier University se snaží být úmyslné o řešení lidskou důstojnost a obecné blaho ve svých programech, činností a vztahů.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA » Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Master Of Applied Informatiky

Campus forma Denní studium September 2017 Spojené státy americké Chicago

Master of Aplikovaná informatika (MACS), program je určen k dalšímu pochopení studentů z výpočetních technologií, které formují náš svět dnes. [+]

Master of Applied informatiky Master of Aplikovaná informatika (MACS), program je určen k dalšímu pochopení studentů z výpočetních technologií, které formují náš svět dnes a připravit studenty pro udržení celoživotní přínos ke kariéře technologické účely. Program MACS poskytuje studentům teoretické a praktické znalosti důležitých oblastí v oblasti počítačů. Tento program může být dokončena do dvou semestrů vyplněním 16 kreditních hodin každý semestr, nebo ve třech až čtyřech semestrech šířením kurzy po delší dobu. Master of Business Administration (MBA) stupeň může být dokončena tím, že dalších 24 absolvent hodin úvěru od Grahama School of Management, která může být dokončena za jeden rok. Five-Year Option Získejte Bakalářské a magisterské studium v ​​pouhých pět let! Odbor informatiky je radostí oznámit tuto novou možnost pro všechny příchozí prváci. Můžete ... Vyplňte požadavky na Bachelor of Science (Computer Science) nebo bakalář umění (počítačových studií) a ve čtvrtém roce trvat dva kurzy pro absolventy vysokých škol v oblasti výpočetní techniky, která bude počítat po dobu osmi hodin do obecných volitelných ve vašem bakalářského studia a také osm hodina na svého magisterského studia. V pátém roce, budete mít 24 hodin (šest kurzů) o postgraduální kurzy pro dokončení magisterského studia. Můžete také zpozdit ukončení studia v bakalářském stupni až do konce pátého roku, a pak se absolvent s oběma v magisterských a bakalářských titulů ve stejnou dobu. To je výhoda, protože i když budete užívat postgraduální kurzy, SXU zváží, abyste se vysokoškolák a účtovat nejen vám bakalářský výuku, ale také vám umožní používat váš balík finanční pomoci v... [-]

MSc

MSc V Oboru účetnictví

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené státy americké Chicago

MS v programu účetnictví je 30-hodinový program, který může být snadno splněny během jednoho roku. Program je navržen tak, aby připravit studenty na obou CPA a případně CMA nebo S-KOS v závislosti na výběru volitelných. [+]

Mgr. Účetnictví Naše komplexní programy jsou navrženy tak, aby splňovala různorodé a měnícím se potřebám studentů a zaměstnavatelů. MS v programu účetnictví je 30-hodinový program, který může být snadno splněny během jednoho roku. Program je navržen tak, aby připravit studenty na obou CPA a případně CMA nebo S-KOS v závislosti na výběru volitelných. Předpoklad kurzy Všechny kurzy požadováno při vstupu, pokud není uvedeno jinak, jsou hodnoty "upuštěno." Program k dispozici jen pro ty s účetní bakalářské tituly. Celoroční práce musí obsahovat 24 hodin non-účetnictví obchodních kurzů. Musí mít Podnikatelská etika, obchodní komunikace a 2-hodinový výzkum komponent. ACCT 210: Finanční účetnictví (3) ACCT 211: Manažerské účetnictví (3) ACCT 301: Intermediate účetnictví I (3) ACCT 302: Intermediate účetnictví II (3) ACCT 303: Intermediate účetnictví III (3) ACCT 311: Individuální Daň z příjmů (3) ACCT 321: Cost Accounting (3) ACCT 341: Auditing (3) ACCT 351: Pokročilé účetnictví Problémy (3) ACCT 361: Daň z příjmů (3) ENGL 224: Profesionální psaní (3) FINC 300: Základy financí (3) MGMT 380: Obchod, etika a společnost (3) 2-Hr pro výzkum (dokončeno v případě přijatého INT II, ​​III) Požadavky programu (30 kreditních hodin) Následující kurzy Povinný: ACCT 550: Cost a analýza ziskovosti (3) ACCT 521: Účetní Analytics a Revune Optimization (3) ACCT 561: Forenzní a vyšetřovací účetnictví (3) ACCT 562: Bezpečnost informačních systémů (3) ACCT 563: Pokročilá témata v oblasti daní / nařízení (3) ACCT 564: Účetní informační systémy (3) ACCT 516: Etické Issuses ve finančním podvodům (3) nebo MGMT 520: Podnikatelská etika ve správě (3) VYBRAT tři z... [-]

MS V Business Analytics

Campus forma Denní studium September 2017 Spojené státy americké Chicago

Master of Science v Business Analytics (MSBA) program na Graham School of Management je navržen tak, aby studentům dovednosti a znalosti k získání odborné způsobilosti v obchodní analýzy a rozvíjet svou profesní kariéru v této vzrušující a rychle se rozvíjející oblasti. [+]

MS v Business Analytics Master of Science v Business Analytics (MSBA) program na Graham School of Management je navržen tak, aby studentům dovednosti a znalosti k získání odborné způsobilosti v obchodní analýzy a rozvíjet svou profesní kariéru v této vzrušující a rychle se rozvíjející oblasti. Studenti v tomto programu získá široké a hluboké znalosti ve všech oblastech obchodní analýzy a velké analýzy dat: statistické modelování dolování dat a datové sklady vizualizace informační bezpečnost optimalizace obchodní rozhodování za neurčitosti Studenti se seznámí s programovací nástroje a datové modelování nezbytné pro analýzu velkých a nestrukturovaná soubory dat, které podporují podnikání rozhodovací procesy a zlepšit výkonnost podniku. Studenti v tomto programu budou objevovat aplikace obchodní analýzy v celé řadě funkčních oblastí v různých průmyslových odvětvích, včetně účetnictví, financí, marketingu, lidských zdrojů, řízení provozu, maloobchodu, výroby, bankovnictví a zdravotní péče. Proč studovat Business Analytics v SXU? Program na SXU MSBA je vysoce aplikován v přírodě; integruje obchodní strategie, na projektové bázi učení, simulace, případové studie a specifické volitelné předměty, které se zabývají analytické potřeby různých funkčních oblastí a průmyslových odvětví. Prostřednictvím obchodní poradních sborech a partnerství s podnikatelskou sférou, program také poskytuje studentům aplikovaných projektů a souborů obchodních dat, stejně jako přístup k profesní sítí a pracovních příležitostí. Graham School of Management rovněž podporuje partnerství s lídry v oblasti podnikání a neziskové organizace k posílení zkušeností studentů. Kromě toho bude Centrum pro zážitkové vzdělávání poskytovat state-of-the-art hands-na analytické laboratoře zkušenosti. Studenti budou mít šanci vybudovat vztahy s mentorů našich různorodých, angažované a velmi talentovaný... [-]

MA

Ma Ve Vzdělávání V Raném Dětství

Campus forma Denní studium 2 - 5 let August 2017 Spojené státy americké Chicago

Dětství vzdělávací program brzy je určen pro jednotlivce, kteří chtějí učit malé děti (ve věku 0 až 2. stupně), vede k mistrovi umění stupně, a připravuje kandidáty, aby usilovaly o Illinois profesionální licence pedagoga potvrdil, o vzdělávání v raném věku, s volitelnou brzy dětství schválení školství. [+]

Pedagogická škola v Saint Xavier University připravuje pedagogy, kteří jsou široce a štědře vzdělané, příslušné v metodikách obsahu a zručných ve výuce všech dětí v současných školách. Program vzdělávání v raném věku je schválen státu Illinois rada pro vzdělávání a je akreditována Národní rady pro akreditaci vzdělávání učitelů. rané dětství vzdělávací program je určen pro jednotlivce, kteří chtějí učit malé děti (ve věku 0 až 2. stupně), vede k mistrovi umění stupně, a připravuje kandidáty, aby usilovaly o Illinois profesionální licence pedagoga potvrdil, o vzdělávání v raném dětství, s volitelným raném dětství schválení školství. Program vyžaduje úspěšné dokončení obecných vzdělávacích kurzů, odborné vzdělávací kurzy a základních kurzů, jak je uvedeno níže: Všeobecné požadavky na vzdělání předmětu Obecné vzdělávací kurzy, které se budou zabývat požadavky na Illinois udělení licence, mohou být splněny v bakalářském studiu uchazeče. Přezkum přepis (y) kandidáta bude uvedeno, zda existují nějaké obecné vzdělávání nedostatky. Uchazeči mohou vybrat, aby se CLEP zkouškou pro řešení nedostatků v oblasti výtvarného umění, historie, nebo americkou vládu a zdraví a výživy. Nedostatky v oblasti literatury, matematiky a přírodních věd, musí být řešeny v kurzu. Postgraduální studenty, kteří hledají profesionální licence pedagoga potvrdil, o vzdělávání v raném věku, musí mít jeden kurz v každé z těchto oblastí: psaní nebo složení matematika přírodní vědy, s laboratoři Historie nás nebo americká vláda zdraví nebo výživa výtvarné umění literatura Požadavky na odborné vzdělávání Kurz pro licence (38 kreditů *): Základní požadavky předmětu (12 nebo 15 kreditů *): EDGCC 511: Základy vzdělávání (3) EDGCC 512: Zhodnocení poučení... [-]

Videos

SXU Graduate School

SXU - Living on Campus

Contact

Saint Xavier University

Adresa, 1. řádek West 103rd Street 3700
Chicago 60655, United States
Website http://www.sxu.edu
Telefonní číslo +1 773-298-3000