Přečtěte si oficiální popis

Proč svatého Michaela? Přesvědčivé, World-Class Vzdělávání

Svatého Michaela vysoká škola, která byla založena v roce 1904, poskytuje nepřekonatelný prvotřídní svobodných umění vzdělání v krásném prostředí Vermont. Naše komunita připojené umožňuje studentům vytvořit úzké vztahy mezi sebou navzájem a uznávaných členů fakulty, které poskytují ideální prostředí, vzdělávání, kde mají prostor a podporovat napadnout sebe a své kolegy. Jako vysokoškolský nachází jen pár minut od Burlington, jeden z top-hodnocené univerzitních měst v zemi, Saint Michaela nabízí jedinečnou směs akademické, duchovní, kulturní, servis a divočiny zkušeností. Chcete-li se dozvědět více, navštivte smcvt.edu.

Svatého Michaela College nabízí studijní programy vynikajícím studia v klinické psychologie, vzdělání a výuce angličtiny pro mluvčí jiných jazyků (TESOL). Tyto špičkové programy jsou šité na míru individuálním potřebám různorodý studentský sbor včetně profesionály.

Personalizované učení plány, flexibilní plánování třídy, kvalifikovaní učitelé, a silné sítě spolupracovníků a mentorů zajistit, aby studenti získali teoretické vzdělání, praktické zkušenosti a vhled stát se lídry ve svých oborech. Ve skutečnosti, vysoká škola je známý mezi zaměstnavateli pro pěstování vysoce kvalifikované odborníky. To je jeden z důvodů, že má absolventa-úrovni míru pracovní uplatnění téměř 100 procent.

Tyto výhody, aby magisterský titul z vysoké školy svatého Michaela moudrou investicí.

Master of Arts ve výuce angličtiny pro mluvčí jiných jazyků (MATESOL) studijní program

Svatého Michaela akademie mezinárodně uznáváno a respektováno MATESOL Program připravuje studenty učit angličtinu k mluvčím jiných jazyků ve Spojených státech iv zahraničí. Má osm možností, včetně MATESOL (36 kreditů); MATESOL: OnLine + OnCampus (36 kreditů); a Mezinárodní Program mírové sbory magisterský (36 kreditů).

Další programy jsou MATESOL + PK-12 Licensure (46 kreditů), MATESOL + PK-12 o schválení licencovaných učitele (36 kreditů), a ELL schválení licencovaných učitele (18 kreditů). Graduate Certificate in TESOL (24 kreditů) a TESOL diplom program jsou také nabízeny.

Absolventi jsou rozmístěny po celém světě pomocí dovednosti, které se pěstuje v programu TESOL u svatého Michaela College.

Vzrušující místo ve Vermontu

Svatého Michaela College se nachází na krásné 440 akrů v Colchester, Vermont v severovýchodní oblasti Spojených států. Je to jen tři míle od Burlington, Vermont je největší město a Mekka umění a zábavy.

Burlington se nachází mezi majestátní Zelené hory a úžasné jezera Champlain. Nabízí módní obchody, fantastické restaurace, vzrušující noční život, skvělou živou hudbu, obohacovat kulturní instituce, povzbuzující venkovní rekreaci a skvělé speciální události.

Studenti mohou chodit ven z této oblasti, aby si ještě víc zajímavostí státu, včetně zábavných letních festivalech, krásná podzim listí a vzrušujících celoroční sporty, včetně lyžování, snowboarding, výlety na sněžnicích, turistika, rock / lezení v ledu, jízda na horském kole a jízda na kajaku, jen abychom jmenovali alespoň některé.

Finanční pomoc u svatého Michaela College

U svatého Michaela, je hodnota vzdělání daleko převyšuje náklady. Naše malá škola intimita bude výzvou, posilovat, a vychovávat studenty, za cenu, která je obvykle menší než u srovnatelných institucí. St. Mike neukládá četné další poplatky nalezené na jiných školách, jako je zápočet poplatky, zdravotních poplatků, školného, ​​technologie poplatků, nebo poplatky za parkování. A co víc, jejich Studentská Financial Services Office čeká které vám pomohou spravovat vaše školné, a to prostřednictvím Federal Direct nedotovanou a Federální Direct absolvent PLUS úvěrů. Nabízíme také školné platební plán přes Školné Pay.

Postgraduální studenti svatého Michaela vysoké škole mohou mít nárok na federálně sponzorované úvěrů a postgraduální asistentských, které poskytují částečné prominutí školného a stipendií.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MA

Saint Michael's College

Magisterský titul v oboru TESOL (MATESOL) vypracovala studenty ze Spojených států a nejméně 60 dalších zemích. To bylo součástí svatého Michaela College od 1962.This 4-tý ... [+]

The Magisterský titul v TESOL (MATESOL) byl vypracován studenty ze Spojených států a nejméně 60 dalších zemí. To bylo součástí svatého Michaela vysoké školy od roku 1962. Naši absolventi slouží jako profesory a instruktory v aplikované lingvistiky a TESOL po celém světě. Program poskytuje teoretické a metodologické školení integrován s praktickým studia. Typicky, studenti absolvovat celý program, ve třech nebo více semestrů.

Zjistěte, proč si studenti volí St Mike!

OnLine + OnCampus Option Pro ty, kteří chtějí maximální flexibilitu a pohodlí. Strávit dvě po sobě jdoucí léta v krásném Vermontu. Zbývající práce v kurzu (12 kreditů-4 chody), je dokončen on-line. Letní sezení trvá 6 týdnů od konce června do začátku srpna. Po úspěšném absolvování budou studenti dostávat MA v oboru TESOL. ... [-]
Spojené státy americké Burlington
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
3 - 5 semestry
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině