School Of Professional Studies - Columbia University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Škola dalšího vzdělávání nabízí magisterské studijní programy v rozvíjejících se a cross-disciplinární pole, kurzy a certifikáty, Columbia Summer, programy pro hostující domácích i zahraničních studentů, a další. Škola dalšího vzdělávání na Columbia University je zdrojem pro ty, kteří chtějí, aby se jejich životy v nových směrech.

Naši studenti jsou motivováni, vážný, zaměřených akademicky lidi, kteří hledají profesionální, osobní, nebo akademický vývoj u subjektů, které sahají od vědy k humanitních k umění.

Rozsah školy sahá daleko za hranice večerních kurzech pro vracející se studenty. Naše programy slouží nejen nediplomovým a profesionální studenty, ale i stovky absolventa a Columbia matriculates každý rok.

V současné době nabízíme

Čtrnáct profesionálního magisterské stupně Postbaccalaureate studie ve více než 100 oborů Více než 50 Možnosti programu osnov středních škol Deset úrovní ESL výuky Přístup k umění a věd kurzů přes auditorskými a programů celoživotního vzdělávání Univerzitní Letní Sessions

I když tato nabídka je rozmanitá, naše programy jsou sjednoceny naším posláním: transformovat znalosti a porozumění ve službách dobro: spravedlivé, udržitelné a soucitný globální společnosti.

Prosím, prozkoumat naše stránky a zvážit vše, co Columbia škola dalšího vzdělávání nabízí.

historie

Od roku 1995, Columbia University School of dalšího vzdělávání spravuje a vyvinula inovativní programy, které vyplňují rozmanitost potřeb studentů.

Původně jmenoval Divize speciálních programů, dalšího vzdělávání na Columbia začala s několika non-studijních programů, jedno zámořské programových Letní relace, letní High School programy, americký jazykový program, a několik inter-institucionálních opatření. Během příštích pěti let, divize trvale rostou, zahájení řady programů zaměřených na postgraduální studenty, kteří potřebovali připravit na vysoké škole nebo kariérní postup a na vysokoškoláky, kteří chtěli studovat v zámoří za semestr, ročník, nebo přes léto.

V roce 2002, rada univerzity rada udělila konečný souhlas k vytvoření školy dalšího vzdělávání, první nové školy na Columbia v 50 letech. S tímto novým statusem, SCE získal pravomoc udělovat Master of Science v oboru.

Od roku 2002, škola prošla pozoruhodný růst. Dnes škola spravuje 14 profesionálních studijních programů MS, postbaccalaureate studie ve více než 50 tematických oblastech, Summer Sessions, americký jazykový program, a letní High School programy.

Škola v současné době registruje přibližně každý rok 6000 studentů, z celé země a po celém světě. My sloužit stovky studentů zapsaných v jiných školách univerzity přes léto Sessions, naše studium v ​​zahraničí nabídky, a přes profesně orientovaných kurzech hoře každý rok.

Tento robustní růst je důkazem životaschopnosti dalšího vzdělávání v Kolumbii a na úspěchu našich studentů a programů. Budeme i nadále těšit na vytváření příležitostí pro studenty, změnit svůj život přes přísné akademiků a náročné studium.

Místa

New York

Columbia University School of Continuing Education

Adresa, 1. řádek
203 Lewisohn Hall 2970 Broadway, MC 4119
10027 New York, New York, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 212-854-9666