Saint Mary's University of Minnesota Online

Úvod

Read the Official Description

Univerzitní studijní programy Univerzity Minnesoty v Saint Mary's

V společnosti Saint Mary's jsme hrdí na to, že nabízíme online bakalářské a postgraduální studium, které mají doplnit plány pracovních dospělých, jako jste vy. Získejte dostupné a pohodlné vzdělání od špičkové univerzity, která je založená na aplikacích v reálném světě.

Dlouhá historie inovací společnosti Saint Mary's v oblasti vzdělávání vychází z našeho systému řízení učení na iPadu, který umožňuje učit se na cestách. Náš závazek k naší lasallianské katolické tradici neustálého učení, etiky a prosazování společného dobra přetrvává. Prostřednictvím našich on-line programů usilovně pracujeme na tom, abychom studenty povzbudili k tomu,

Vezměte učebnu s sebou

Objevte náš revoluční systém řízení učení na iPadu, který dává výuku na dosah ruky. Jako student v našich on-line programech obdržíte iPad nabitý naší učební platformou, která se bude používat během trvání programu.

  • Bezproblémově přístup ke svým materiálům
  • Drž se se svými spolužáky a fakultou, ať jste kdekoli
  • Rozvíjet dovednosti mobilních technologií, které zaměstnavatelé oceňují

Získejte praktické vzdělávání zaměřené na kariéru v podporujícím online prostředí orientovaném na studenty. Zjistěte více o univerzitě Saint Mary a historii vzdělávací inovace.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA - Magistr » Vidět MBA » Vidět MA - OnlineStudies » Vidět MSc » Vidět Magistr » Vidět BScs » Vidět MA - HealthcareStudies »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Magistr Umění V Mezinárodním Rozvoji

Online forma Denní studium Přihlašování započato Spojené státy americké Winona

Dej svou vášeň do práce. Učte se od praktických reálných uživatelů, kteří sdílejí stejnou cestu pro sociální a lidskou změnu jako vy. Blend teorie s praktickými znalostmi zaměřit své dovednosti na větší humanitární výsledky s Saint Marie University of Minnesota je magisterský v mezinárodním vývoji. [+]

Dej svou vášeň do práce. Učte se od praktických reálných uživatelů, kteří sdílejí stejnou cestu pro sociální a lidskou změnu jako vy.

Mezinárodní rozvoj vyžaduje kombinaci inovačního myšlení a schopnost jednat ve vyvíjejícím se světě. Univerzita Minnesoty v San Marii to chápe, kombinuje více než 100 let lasalského vzdělání s praktickými reáliemi, kteří pracovali na sociálním rozvoji, mikrofinancování, globálním vzdělávání a další. Naše kurzy spojují teorii s praktickou praktičností "boty na zemi" za dokonalou rovnováhu přemýšlení a jednání. Online MA v mezinárodním rozvojovém programu se skládá z 39 kreditů, nebo 13 kurzů o 3 kreditní hodiny každý a program obvykle trvá asi 2,5 roku dokončit... [-]


Contact
Adresa destinace
700 Terrace Heights
Winona, Minnesota, 55987-1399 US
Social Media