Saint Joseph's University, Haub School of Business

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Univerzita svatého Josefa již 160 let pokročila v profesionálních a osobních ambicích mužů a žen tím, že poskytla přísné jezuitské vzdělání, které vyžaduje vysoké úspěchy, rozšiřuje znalosti, prohlubuje porozumění, zdůrazňuje efektivní uvažování a komunikaci, rozvíjí morální a duchovní povahu a přináší trvalou hrdost. Vzdělání svatého Josefa zahrnuje všechny aspekty osobního růstu a rozvoje, které odrážejí ignácké krédo Cura personalis. Vedené fakultou oddanou výuce i stipendiu, studenti rozvíjejí intelektuálně intenzivní osnovy liberálních umění a pokročilé studium ve vybrané disciplíně. Studenti společensky vyzrály tím, že se podíleli na životě kampusu svatého Josefa, který je známý svou bohatou pestrou činností a infekčním nadšením. Studenti se rozvíjejí eticky a duchovně tím, že žijí vlastními hodnotami ve větší společnosti mimo areál. Nachází se na okraji metropolitní Philadelphie, Saint Joseph's University poskytuje snadný přístup k rozsáhlým kariérním příležitostem a kulturním zdrojům pátého největšího města Ameriky a zároveň poskytuje studentům soudržný a intimní zážitek z kampusu. Pro personalizovanou pomoc při zkoumání vašich studijních možností pro absolventské studium kontaktujte prosím Christine Anderson na čísle 610-660-1690 nebo sjumba@sju.edu

Vyžadující vzdělávání pro náročné časy

Vychovaný v jezuitské katolické tradici, Univerzita svatého Josefa poskytuje přísné a intenzivní vzdělání, které oba disciplíny rozšiřuje mysl. Jádrem tohoto vzdělání je program všeobecného vzdělávání (GEP), který studentům odhaluje základní oblasti výzkumu a kulturní hodnoty, které formují náš svět. Jezuitský důraz na zapojení do výuky a mentoringu proniká na univerzitu.

Absolventi, kteří vedou a dosahují

Absolventi vzestupu sv. Josefa na nejvyšší úroveň vedení a využití tohoto vlivu k přeměně svých organizací na vzorové modely úspěchu a integrity. Vázané na trvalou pýchu v jejich alma mater, Saint Joseph je absolventská síť téměř 50 000 je silná a dychtivá pomoci studentům najít smysluplné zaměstnání po maturitě.

Campus, který není pro diváky

Studenti svatého Josefa se nadšeně zapojují do všech aspektů školního života - akademické, sociální, atletické, etické a duchovní. Jejich aktivní účast vytváří dynamickou a dynamickou komunitu a vytváří vzájemně podporující, humánní a tolerantní prostředí pro individuální úspěch a službu ostatním.

Místa

Philadelphie

Saint Joseph's University

Adresa, 1. řádek
5600 City Ave
Mandeville Hall, Suite 280

19131 Philadelphie, Pensylvánie, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 610-660-1693

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium