SIT Graduate Institute

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

SIT Graduate Institute nabízí mezinárodně zaměřena magisterské tituly, certifikáty a programy profesního rozvoje v oblasti transformaci konfliktu, mezinárodní vzdělávání, udržitelný rozvoj, a TESOL. Od roku 1964, SIT připravuje odborníky, aby byla úspěšná v mezikulturních a mezinárodním prostředí.

Magisterský studijní a programy certifikátu v různých oblastech obsahu a formátů

SIT Graduate Institute připravuje studenty z celého světa, aby byli skutečnými vůdci, odborníci a občané. absolvent a profesionální rozvojové programy sedět jsou zakořeněny v zkušenostní vzdělávací model, kde učení se odehrává na spojitost teorie a praxe. Studenti jsou školeni, aby se stal vysoce kvalifikovaných lékařů, kteří mají vedoucí znalosti teoretických základů jejich povolání; praxe v oboru; a uvědomění si vlastních schopností, hodnot a etiky.

Studenti si mohou vybrat z různých MA, osvědčení a programů profesního rozvoje v oblastech od mezinárodního vzdělávání k udržitelnému rozvoji na transformaci konfliktů na výuku jazyků. Ve snaze vyhovět různé profesní a osobní cíle, programy po různě dlouhou dobu a formát jsou nabízeny na historickém 200-akr kampusu sedět je ve Vermontu; Na SIT Graduate Institute ve Washingtonu, DC Center; online; a na zámořských louce. V každé programové oblasti, studenti zkoumat současné sociální, ekonomické a politické záležitosti, se zvláštním důrazem na lidský a etické dimenze těchto záležitostí.

Místa

Brattleboro

Adresa, 1. řádek
1 Kipling Road
05302-0676 Brattleboro, Vermont, Spojené státy americké

Washington

Adresa, 1. řádek
1015 15th Street, NW, Washington, DC 20005
20005 Washington, Okres Columbia, Spojené státy americké