SIT Graduate Institute

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

SIT Graduate Institute nabízí mezinárodně zaměřena magisterské tituly, certifikáty a programy profesního rozvoje v oblasti transformaci konfliktu, mezinárodní vzdělávání, udržitelný rozvoj, a TESOL. Od roku 1964, SIT připravuje odborníky, aby byla úspěšná v mezikulturních a mezinárodním prostředí.

Magisterský studijní a programy certifikátu v různých oblastech obsahu a formátů

SIT Graduate Institute připravuje studenty z celého světa, aby byli skutečnými vůdci, odborníci a občané. absolvent a profesionální rozvojové programy sedět jsou zakořeněny v zkušenostní vzdělávací model, kde učení se odehrává na spojitost teorie a praxe. Studenti jsou školeni, aby se stal vysoce kvalifikovaných lékařů, kteří mají vedoucí znalosti teoretických základů jejich povolání; praxe v oboru; a uvědomění si vlastních schopností, hodnot a etiky.

Studenti si mohou vybrat z různých MA, osvědčení a programů profesního rozvoje v oblastech od mezinárodního vzdělávání k udržitelnému rozvoji na transformaci konfliktů na výuku jazyků. Ve snaze vyhovět různé profesní a osobní cíle, programy po různě dlouhou dobu a formát jsou nabízeny na historickém 200-akr kampusu sedět je ve Vermontu; Na SIT Graduate Institute ve Washingtonu, DC Center; online; a na zámořských louce. V každé programové oblasti, studenti zkoumat současné sociální, ekonomické a politické záležitosti, se zvláštním důrazem na lidský a etické dimenze těchto záležitostí.

Místa

Brattleboro

Adresa, 1. řádek
1 Kipling Road
05302-0676 Brattleboro, Vermont, Spojené státy americké

Washington

Adresa, 1. řádek
1015 15th Street, NW, Washington, DC 20005
20005 Washington, Okres Columbia, Spojené státy americké

Oaxaca

Adresa, 1. řádek
Oaxaca, Oaxaca, Mexiko

Johannesburg

Adresa, 1. řádek
Johannesburg, Gauteng, Jihoafrická republika