South Carolina State University School of Business

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

South Carolina State University, 1890 země grant senior komplexní instituce, cca 3500 studentů, je odhodlána poskytovat dostupné a přístupné kvalitní vysokoškoláka a postgraduální studijní programy. Díky návodu, výzkumu, technologií a služeb, SC stát přispívá k hospodářskému rozvoji, zvyšuje kvalitu života občanů, a připravuje vysoce kvalifikované, kompetentní a sociálně uvědomělé absolventům řešit problémy životní a požadavky, a umožňuje jim žít a pracovat produktivně dynamické, globální společnost.

School of Business byla založena v roce 1983 s studijních programů v oblasti účetnictví, agrobyznysu, ekonomie, managementu a marketingu. V roce 2005, MBA Program byl doplněn koncentrací v podnikání a agrobyznysu.

Vize

Vize podnikatelský program na South Carolina State University, je třeba uznat jako "nejlepší hodnotu na jihovýchodě" prostřednictvím našich programů kvality a služeb pro naše studenty a dalších různých zainteresovaných stran.

Poslání

Posláním podnikatelský program na South Carolina State University je poskytovat vzdělávání managementu jakosti a vývoj vedoucí k produkci konkurenceschopných a inovativních absolventy pro globální a rozmanitém prostředí.

ZÁKLADNÍ HODNOTY

Posláním Business programu bude dosaženo prostřednictvím kvalitní výuky, výzkumu, vývoje vzdělávací a servisní činnosti. Náš celkový úspěch při plnění svého poslání se bude měřit zlepšení naší pověsti mezi našimi studenty, fakulty, vrstevníky a dalšími zúčastněnými stranami. Za tímto účelem jsme potvrdit naše hodnoty vůdcovství, spokojenost zákazníka, týmová práce, dosah komunity, integritu a výkonnost. Proto:

  • Vážíme si učení a snaží se podporovat profesionální a vedoucí rozvoj všech studentů jsou technologické, globální, etické a podnikatelské dovednosti.
  • Jsme nakloněni a reagovat na celostní potřeby všech studentů.
  • Vážíme si spolupráce a partnerství s našimi různých zainteresovaných stran pracovat na pozitivních výsledků, které ovlivňují náš program a společenství.
  • Usilujeme o neustálé zlepšování výkonnosti a hodnocení našich výsledků a zároveň zajistit, že naše integrity a kvality je nikdy ohrožena.

Hlavní zásady

Budeme i nadále soustředit na kritické faktory úspěchu, že podnikatelský program určila pro neustálé zlepšování. To znamená, že hodnoty Business Program jsou založeny na rozvoj a udržení kvalitních studentů, programy řízení kvality, kvalita fakulty a komunitní služby. Řídíme se těmito zásadami:

  • Poskytování příznivého prostředí pro rozvoj kvalitní studenty - Poskytování vzdělávacích programů řízení kvality - Zachování kvality fakulty prostřednictvím výuky, výzkumu, profesní rozvoj a servis.
  • Udržení silné vztahy s komunitou prostřednictvím dosah a servis.

Místa

Orangeburg

Adresa, 1. řádek
300 College Street NE
29117 Orangeburg, Jižní Karolína, Spojené státy americké

Programy

Tato škola dále nabízí: