South Carolina State University School of Business

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

South Carolina State University, 1890 země grant senior komplexní instituce, cca 3500 studentů, je odhodlána poskytovat dostupné a přístupné kvalitní vysokoškoláka a postgraduální studijní programy. Díky návodu, výzkumu, technologií a služeb, SC stát přispívá k hospodářskému rozvoji, zvyšuje kvalitu života občanů, a připravuje vysoce kvalifikované, kompetentní a sociálně uvědomělé absolventům řešit problémy životní a požadavky, a umožňuje jim žít a pracovat produktivně dynamické, globální společnost.

School of Business byla založena v roce 1983 s studijních programů v oblasti účetnictví, agrobyznysu, ekonomie, managementu a marketingu. V roce 2005, MBA Program byl doplněn koncentrací v podnikání a agrobyznysu.

Vize

Vize podnikatelský program na South Carolina State University, je třeba uznat jako "nejlepší hodnotu na jihovýchodě" prostřednictvím našich programů kvality a služeb pro naše studenty a dalších různých zainteresovaných stran.

Poslání

Posláním podnikatelský program na South Carolina State University je poskytovat vzdělávání managementu jakosti a vývoj vedoucí k produkci konkurenceschopných a inovativních absolventy pro globální a rozmanitém prostředí.

ZÁKLADNÍ HODNOTY

Posláním Business programu bude dosaženo prostřednictvím kvalitní výuky, výzkumu, vývoje vzdělávací a servisní činnosti. Náš celkový úspěch při plnění svého poslání se bude měřit zlepšení naší pověsti mezi našimi studenty, fakulty, vrstevníky a dalšími zúčastněnými stranami. Za tímto účelem jsme potvrdit naše hodnoty vůdcovství, spokojenost zákazníka, týmová práce, dosah komunity, integritu a výkonnost. Proto:

  • Vážíme si učení a snaží se podporovat profesionální a vedoucí rozvoj všech studentů jsou technologické, globální, etické a podnikatelské dovednosti.
  • Jsme nakloněni a reagovat na celostní potřeby všech studentů.
  • Vážíme si spolupráce a partnerství s našimi různých zainteresovaných stran pracovat na pozitivních výsledků, které ovlivňují náš program a společenství.
  • Usilujeme o neustálé zlepšování výkonnosti a hodnocení našich výsledků a zároveň zajistit, že naše integrity a kvality je nikdy ohrožena.

Hlavní zásady

Budeme i nadále soustředit na kritické faktory úspěchu, že podnikatelský program určila pro neustálé zlepšování. To znamená, že hodnoty Business Program jsou založeny na rozvoj a udržení kvalitních studentů, programy řízení kvality, kvalita fakulty a komunitní služby. Řídíme se těmito zásadami:

  • Poskytování příznivého prostředí pro rozvoj kvalitní studenty - Poskytování vzdělávacích programů řízení kvality - Zachování kvality fakulty prostřednictvím výuky, výzkumu, profesní rozvoj a servis.
  • Udržení silné vztahy s komunitou prostřednictvím dosah a servis.

Místa

Orangeburg

Adresa, 1. řádek
300 College Street NE
29117 Orangeburg, Jižní Karolína, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: